Zmarszczki wokół oczu

Usuwanie "kurzych łapek" Katowice

Zauważyłaś, że w okolicy Twoich oczu pojawiły się
pierwsze zmarszczki?
Chcesz szybko i skutecznie zatrzymać ich powstawanie
lub pozbyć się już istniejących?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Zmarszczki okolicy oczu, określane mianem „kurzych łapek”, należą do grupy zmarszczek mimicznych. Są więc związane z wyrażaniem emocji i pojawiają się zwykle jako pierwsze, bo już około 25-30. roku życia. Powstają w wyniku aktywności mięśni okrężnych oczu, które są odpowiedzialne za czynność zamykania oczu i mruganie. Początkowo „kurze łapki” są widoczne tylko podczas takich czynności, jak śmianie się, mrużenie czy zaciskanie powiek, lecz z czasem utrwalają się na skórze i są obecne przez cały czas. To niewątpliwie dodaje nam lat i sprawia, że twarz nabiera zmęczonego i napiętego wyrazu.


Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem z "kurzymi łapkami"?
Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem zmarszczek wokół oczu?


Do najskuteczniejszych metod walki ze zmarszczkami okolicy oczu zaliczamy toksynę botulinową (botoks) oraz stymulatory tkankowe (np. NucleoFILL Soft Plus), a także nieinwazyjne zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń, takich jak Alma Beauty SPADEEP.


Usuwanie zmarszczek wokół oczu za pomocą botoxu


Botoks (botox), zwany również toksyną botulinową lub botuliną, to jedna z najpowszechniej stosowanych substancji w medycynie estetycznej do usuwania zmarszczek mimicznych. Jest jedyną zatwierdzoną metodą leczniczą w przypadku zmarszczek okolicy oczu – tzw. „kurzych łapek”. Zabieg z użyciem botuliny polega na wstrzyknięciu niewielkich ilości toksyny bezpośrednio w mięsień okrężny oka, co zapobiega jego nadmiernej aktywności. Dzięki temu skóra położona bezpośrednio nad nim nie zagina się, gdy mięsień się kurczy. To stwarza doskonałe warunki do regeneracji skóry i przyspieszenia procesów jej odnowy, co w rezultacie daje efekt wygładzenia już istniejących bruzd w tej okolicy. Botoks jest także idealnym środkiem zapobiegawczym, który stosuje się w profilaktyce powstawania zmarszczek mimicznych, również okolicy oczu.

Zabieg ostrzykiwania botoksem przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Pierwsze efekty można zaobserwować już po upływie 2-3 dni, natomiast ostateczne rezultaty widoczne są po około 2 tygodniach od wykonania procedury. Działanie botoksu utrzymuje się do 6 miesięcy.

Czas trwania zabiegu: około 15 minut + 20-30 minut znieczulenie.

 

Efekty po zabiegu ostrzykiwania botoksem:

 • Wygładzenie widocznych zmarszczek,
 • Regeneracja i odbudowa skóry,
 • Wyraźnie odmłodzona i odprężona twarz,
 • Przeciwdziałanie powstawaniu bruzd.

Usuwanie zmarszczek wokół oczu za pomocą urządzenia Alma Beauty SPADEEP


Nowoczesne urządzenie Alma Beauty SPADEEP wykorzystuje skoncentrowaną energię fali radiowej do głębokiego rozgrzania tkanki podskórnej, co powoduje rozpad komórek tłuszczowych oraz intensywnie stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze właściwej. Dzięki temu uzyskujemy efekt tzw. termoliftingu skóry- staje się ona jędrniejsza, bardziej zagęszczona i wyraźnie wygładzona. To sprawia, że zmarszczki okolicy oczu znikają, a twarz odzyskuje świeży i promienny wygląd.

Zabiegi z użyciem Alma Beauty SPADEEP dają spektakularne efekty w krótkim czasie! Co więcej, są całkowicie bezbolesne, nieinwazyjne i nie wymagają okresu rekonwalescencji!

Czas trwania zabiegu: około 30 minut. Znieczulenie nie jest potrzebne!


Efekty po zabiegu za pomocą Alma Beauty SPADEEP:

 • Wygładzenie zmarszczek,
 • Lifting i poprawa jędrności tkanek,
 • Zagęszczenie skóry,
 • Resurfacing i wyraźne odmłodzenie,
 • Poprawa kolorytu cery.

Usuwanie zmarszczek okolicy oczu z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych


Stymulatory tkankowe to preparaty wykorzystywane do iniekcji, powstałe na bazie takich składników jak m.in.: kwas hialuronowy, polinukleotydy, aminokwasy oraz kwas L-polimlekowy. Są one wykorzystywane przede wszystkim do intensywnej stymulacji skóry do produkcji kolagenu i elastyny, co przyczynia się do silnej regeneracji i odbudowy jej struktury. Działanie stymulatorów tkankowych opiera się na zasadzie pobudzania wyłącznie fizjologicznych procesów zachodzących w skórze właściwej, dzięki czemu ostateczny rezultat serii zabiegów jest całkowicie naturalny, bez sztucznego efektu „maski”.

Zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych stosuje się zarówno u osób młodych jako profilaktykę anti-aging, czyli w celu zapobiegania powstawaniu zmarszczek, jak również u Pacjentów ze skórą dojrzałą, na której oznaki starzenia są już wyraźnie zaznaczone.

Czas trwania zabiegu: 30 minut + 15-30 minut znieczulenie.


Efekty po zabiegu z zastosowaniem stymulatorów tkankowych:

 • Usunięcie widocznych zmarszczek,
 • Zagęszczenie i ujędrnienie skóry wokół oczu,
 • Poprawa nawilżenia i elastyczności tkanek,
 • Widoczne odmłodzenie i nadanie cerze blasku,
 • Opóźnienie powstawania pierwszych oznak starzenia.

Cennik

W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Ulubione ()