Vitalea Katowice

Holistyczna diagnostyka, kompleksowa opieka.
Tu najważniejszy jest Pacjent!

Spis treści

Informacja i rejestracja
tel. 888 888 708
tel. 881 777 789
tel. 32 428 52 00

Vitalea

Klinika Vitalea to prywatna placówka medyczna, której głównym celem jest zadbanie o zdrowie Pacjentów w ujęciu holistycznym. Powstała w odpowiedzi na potrzebę stworzenia specjalnego miejsca na mapie Katowic, gdzie wszystkie aspekty szeroko pojętej medycyny idą ze sobą w parze.

Co nas wyróżnia

Kompleksowa, szybka diagnostyka, na podstawie której opracowujemy indywidualny plan leczenia Pacjenta. Holistyczne podejście do organizmu jako całości, połączenie tradycyjnej medycyny z nowoczesnymi metodami diagnostycznymi i terapeutycznymi, które wzajemnie się uzupełniając gwarantują wysoką efektywność leczenia.

Jak działamy?

Stosujemy wyłącznie bezpieczne i sprawdzone metody leczenia, oparte na ogólnoświatowych badaniach naukowych oraz wieloletnim doświadczeniu zespołu Kliniki Vitalea. Skutecznie diagnozujemy i leczymy m.in. boreliozę oraz jej koinfekcje, grzybice, infekcje bakteryjne i wirusowe, choroby pasożytnicze, schorzenia układu nerwowego, krążeniowego i pokarmowego, a także wykrywamy i usuwamy obciążenia metalami ciężkimi i pestycydami
 
Oferujemy również szeroki zakres usług z dziedziny medycyny estetycznej. W Klinice Vitalea zabiegi wykonują lekarze z wieloletnim doświadczeniem, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje w tej dziedzinie. Korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszej aparatury medycznej oraz najwyższej klasy sprzętów przeznaczonych do zabiegów estetycznych i kosmetologicznych. Dysponujemy certyfikowanymi i sprawdzonymi urządzeniami, które gwarantują najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.
 
Do dyspozycji Pacjentów udostępniamy miejsca parkingowe bezpośrednio przed budynkiem Kliniki. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci skorzystania z parkingu celem rezerwacji miejsca.
 
Obiekt, w którym znajduje się Klinika, został w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo (winda, brak barier architektonicznych, szerokie korytarze). Ponadto każdy z Pacjentów może liczyć na asystę personelu Vitalea.
 

Przyjdź i przekonaj się sam!

Nasi partnerzy

Ulubione ()