Vitalea Katowice

Holistyczna diagnostyka, kompleksowa opieka.
Tu najważniejszy jest Pacjent.

Spis treści

Informacja i rejestracja
tel. 888 888 708
tel. 881 777 789
tel. 32 428 52 00

Vitalea

Nie ma skutecznego leczenia bez trafnej diagnozy. Dlatego w Vitalea w pierwszym kroku skupiamy się na holistycznym badaniu Pacjenta przy wykorzystaniu tak tradycyjnych, jak i nowoczesnych metod diagnostycznych. W Vitalea dysponujemy m.in. nowoczesnym biorezonansem komórkowym, który jest w stanie określić kondycję wszystkich narządów diagnozując przy tym źródła ewentualnych problemów. 

Zdrowie całego organizmu uzależnione jest od stanu pojedynczej komórki. W Vitalea dążymy do utrzymania komórki w doskonałej kondycji poprzez odpowiednie natlenienie, nawodnienie i odżywienie.

Biorezonans komórkowy

Diagnostyka za pomocą biorezonansu komórkowego trwa znacznie krócej niż ta, której używa się tradycyjnie w szpitalach i przychodniach – pozwala znaleźć przyczyny chorób w czasie nie przekraczającym godziny. Badanie takie jest bezinwazyjne, bezbolesne i nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Podczas badania pacjent siedzi wygodnie na fotelu, w rękach trzyma elektrody, a bose stopy stawia na płytkach – specjalnych elektrodach stopowych. Terapeuta dotyka skóry na zakończeniach palców u rąk i u stóp specjalnym sensorem, który połączony jest z urządzeniem diagnostycznym. Dzięki temu badaniu określa się pracę energetyczną poszczególnych narządów i ustala, który narząd pracuje w normie, a który jest w stanie zapalnym, bądź wykazuje spadek energii na skutek degeneracji.

Po zbadaniu otrzymujemy wykres energetycznej pracy narządów, który przedstawia się pacjentowi. Dzięki wykresowi wiadomo, gdzie szukać przyczyny określonych dolegliwości. Po przeprowadzeniu szeregu testów zaleca się terapie uruchamiające procesy regulacyjne organizmu, które zachodzą wskutek oddziaływania ultra słabych informacji elektromagnetycznych, których źródłem jest organizm pacjenta. Dzięki temu uwolnione zostają swoiste mechanizmy regulacyjne i uaktywniają się procesy samozdrowienia.

Terapia MORA

W NZOZ Vitalea do biorezonansu komórkowego wykorzystujemy niemieckie aparaty MORA, które umożliwiają diagnozę oraz leczenie przy pomocy właściwych dla pacjenta drgań. Metoda ta została rozwinięta w 1977 r. przez dr Franza Morella i inż. Ericha Rasche. Metoda ta wykorzystuje najnowsze osiągnięcia nowoczesnej biofizyki i fizyki kwantowej.

Aparat MORA umożliwia wykrycie źródła choroby i skuteczną walkę z powodującymi ją patogenami. Mogą to być m.in. bakterie, wirusy, grzyby czy pasożyty. Biorezonans pozwala na wykrycie nieprawidłowych, świadczących o zaburzeniach, drgań na poziomie każdej komórce ciała, a następnie na wykorzystaniu oddziaływania pól elektromagnetycznych na organizm w celu regenerowania chorych narządów, niszczenia chorobotwórczych patogenów Co więcej, pozwala oczyścić organizm z metali ciężkch i pestycydów, przyczynia się do poprawy odporności oraz pomaga w leczeniu wielu chorób przewlekłych, takich jak np. borelioza.

Eliminacja patogenów nie szkodzi organizmowi tak jak leki, które zazwyczaj mają wiele skutków ubocznych. Nowoczesne urządzenia, współpracujące z komputerami, pozwalają dobrać częstotliwość drgań do konkretnego patogenu i działają tylko na niego.

Możemy eliminować za jego pomocą m.in.

  • boreliozę i koinfekcje,
  • zakażenie bakteryjne, wirusowe, grzybicze i pasożytnicze
  • choroby układu krążenia,
  • choroby układu nerwowego
  • choroby układu moczowo płciowego,
  • choroby układu pokarmowego,
  • choroby układu oddechowego,

a także wspomagać pacjentów w walce z chorobami nowotworowymi.

Kompleksowa opieka

Obok diagnostyki pobyt w placówce obejmuje indywidualnie dobrany program leczenia, w tym oczyszczania, odtruwania czy silnej regeneracji i wzmocnienia organizmu.

W Vitalea stosujemy m.in. Ozonoterapię i Hydrokolonoterapię, które pozwalają uwolnić organizm z toksyn, wzmocnienia go i zmobilizowania do walki z patogeniami.

W ofercie mamy także witaminowe wlewy kroplowe, które są niezbędnym elementem w procesie zdrowienia, eliminacji objawów chorobowych i przywracaniu organizmu do równowagi. Skład każdej koplówki ustalany jest indywidualnie i dobrany do potrzeb każdgo Pacjenta

Podczas pobytu Pacjent może również skorzystać z masażu rehabilitacyjnego i doznać uczucia błogiego relaksu.

Medycyna cybernetyczna staje się coraz bardziej popularna na świecie. Została uznana w takich krajach, jak Szwajcaria i Niemcy, gdzie jest refundowana przez część Kas Chorych.

Nasi partnerzy

Ulubione ()