Zabiegi na rozszerzone naczynka "pajączki"

Usuwanie "pajączków" Katowice

Borykasz się z problemem pękających naczynek?
Zauważyłaś, że na Twojej twarzy pojawia się
coraz więcej nieestetycznych „pajączków”?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Pękające i rozszerzone naczynka krwionośne na twarzy to tzw. teleangiektazje, czyli popularne „pajączki”. Są one powszechnym problemem wśród osób w różnym wieku i dotyczą obu płci, choć częściej pojawiają się u kobiet. Powstają najczęściej w okolicy nosa, na policzkach i brodzie. Mogą być związane z predyspozycjami genetycznymi lub występują jako objaw innych schorzeń towarzyszących. Na „pajączki” narażone są osoby borykające się z zaburzeniami hormonalnymi, chorobami skóry (np. alergią, trądzikiem różowatym), nadciśnieniem i otyłością. Ich powstawaniu sprzyja również wrażliwa i delikatna skóra, a także stosowanie używek (zwłaszcza papierosów), nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne oraz… upływający czas! Niestety, im starsza skóra, tym jest bardziej podatna na pojawienie się rozszerzonych i popękanych naczynek. 


Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem z "pajączkami"?
Czytaj dalej!

 

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc w walce z "pajączkami"?


W przypadku rozszerzonych i popękanych naczynek najskuteczniejszym zabiegiem, dającym natychmiastowe efekty, jest terapia laserem HARMONY BABY REJUVE.

sprawdź zabieg: Harmony Baby Rejuve


Na czym polega zabieg laserem Harmony Baby Rejuve?


Laser Harmony Baby Rejuve to niezawodny sposób w leczeniu różnego rodzaju zmian naczyniowych i rumieniowych, w tym powszechnych „pajączków”. Zastosowanie głowicy Dye-VL pozwala na precyzyjne podanie wiązki światła laserowego bezpośrednio w miejsce problemu. Już pojedynczy „strzał” powoduje natychmiastowe zamknięcie rozszerzonych naczynek i zlikwidowanie problemu. Bez uszkadzania skóry, bez bólu i długotrwałej rekonwalescencji!

Z użyciem lasera Harmony Baby Rejuve można usunąć „pajączki” nawet z trudno dostępnych miejsc, takich jak np. skrzydełka nosa czy okolica nozdrzy.

Czas trwania zabiegu: procedura zabiegowa trwa zwykle od kilku do kilkunastu minut. Zależy to od rodzaju zmiany i wielkości obszaru zabiegowego. Zabieg nie wymaga zastosowania znieczulenia.


 

Efekty po zabiegu:

  • Natychmiastowe zamknięcie rozszerzonych naczynek,
  • Trwała likwidacja zaczerwienienia i rumienia,
  • Poprawa wyglądu skóry,
  • Wyraźne odmłodzenie.

Cennik

Zabieg z użyciem lasera Harmony Baby Rejuve: sprawdź cennik

Ulubione ()