Zabiegi na rozszerzone naczynka "pajączki"

Usuwanie "pajączków" Katowice

Borykasz się z problemem pękających naczynek?
Zauważyłaś, że na Twojej twarzy pojawia się
coraz więcej nieestetycznych „pajączków”?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Rozszerzone i pękające naczynka krwionośne na twarzy (tzw. teleangiektazje lub potocznie „pajączki”) to problem występujący u osób w każdym wieku, zarówno kobiet i mężczyzn, z wrażliwą i delikatną skórą. Powstają zwykle w okolicy nosa, na policzkach i brodzie. Mogą być związane z predyspozycjami genetycznymi lub występować jako objaw towarzyszący innym schorzeniom. Na „pajączki” narażone są osoby borykające się z zaburzeniami hormonalnymi, chorobami skóry (np. alergią, trądzikiem różowatym), nadciśnieniem i otyłością. Przyczyn powstawania pajączków upatruje się m.in. w ekspozycji skóry na niską / wysoką temperaturę, wiatr oraz promienie UV, w spożywaniu ostrych przypraw, w stosowaniu używek (tj. alkohol, papierosy), jak i w skutek silnych emocji typu stresu czy po wytężonym wysiłku fizycznym.


Chcesz wiedzieć, jak możemy pomóc Ci
rozwiązać problem z "pajączkami" na twarzy?
Czytaj dalej!

 

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc w walce z "pajączkami"?


W przypadku rozszerzonych i popękanych naczynek na twarzy zabiegiem pozwalającym na ich skuteczne usunięcie jest terapia laserem, która gwarantuje szybkie rezultaty i widoczne efekty przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa Pacjenta. Urządzenie medyczne dostępne w Vitalea Clinic (wielofunkcyjna platforma marki Alma Lasers) wyposażone jest w specjalną głowicę Dye-VL, która emituje światło z zakresu 500-600 nm, powodując termiczne uszkodzenie hemoglobiny, czyli barwnika odpowiedzialnego za widoczność zmian naczynkowych. Zakres ten pozwala na precyzyjne i efektywne usuwanie zmian naczyniowych i nie tylko (również zmian pigmentacyjnych) położonych na różnych głębokościach.

sprawdź zabieg: Laserowe zamykanie rozszerzonych naczynek


Na czym polega laserowe zamykanie rozszerzonych i popękanych naczynek na twarzy?


Wielofunkcyjna platforma laserowa marki Alma Lasers dostępna w Vitalea Clinic to skuteczny sposób usuwania różnego rodzaju zmian naczyniowych i rumieniowych twarzy oraz pigmentacyjnych skóry twarzy i ciała (np. dłoni). Zastosowanie głowicy Dye-VL pozwala na precyzyjne podanie wiązki światła laserowego bezpośrednio w miejsce występowania problemu bez ryzyka naruszenia okolicznych tkanek. Bardzo często już pojedyncza aplikacja pozwala na zamknięcie rozszerzonych naczynek. Zabieg nie powoduje uszkodzenia skóry, jest bezbolesny i nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji!

Używając technologii lasera można usunąć „pajączki” nawet z trudno dostępnych miejsc, takich jak np. skrzydełka nosa czy okolice nozdrzy.

Czas trwania zabiegu: procedura zabiegowa trwa zwykle od kilku do kilkunastu minut i uzależniona jest od rodzaju zmiany oraz wielkości obszaru zabiegowego. Nie wymaga zastosowania znieczulenia gdyż głowica wyposażona jest w system chłodzenia kontaktowego. 

Z uwagi na predyspozycja genetyczne mogące stanowić przyczynę powstawania rozszerzonych, a następnie pękających naczynek twarzy oraz uwarunkowania środowiskowe i styl życia Pacjenta wskazana jest cykliczność zabiegów.

W Vitalea Clinic kładziemy nacisk na terapię holistyczną tj. zarówno likwidację powstałych zmian jak i działania profilaktyczne. By jak najdłużej cieszyć się efektem zabiegowym Pacjent Vitalea otrzymuje zalecenia dotyczące terapii uzupełniających, tzw. pielęgnacji domowej skóry, fotoprotekcji, suplementacji, pożądanej diety oraz stylu życia (m.in. unikanie korzystania z sauny, solarium).

Należy pamiętać, iż zabiegów z użyciem wiązki lasera nie zaleca się wykonywać w okresie dużego nasłonecznienia. Dlatego też najlepszym momentem na zabieg laserowy jest jesień, zima oraz wiosna. Planując termin zabiegu uwzględnij swoje podróże do krajów gdzie słońce świeci intensywnie. Nie oznacza to jednak, że w miesiącach letnich trzeba zupełnie rezygnować z zabiegów laserowych. Jeśli zabiegowi poddawana jest osłonięta część ciała, która nie jest bezpośrednio eksponowana na słońce (np. plecy, brzuch, pośladki), zabieg laserowy można wykonywać bez względu na porę roku przy zachowaniu odpowiedniej fotoprotekcji. 


 

Efekty pozabiegowe:

  • zamknięcie rozszerzonych naczynek,
  • likwidacja zaczerwienienia i rumienia,
  • poprawa wyglądu skóry,
  • wyraźne odmłodzenie.

Cennik

Zabieg z użyciem platformy laserowej marki Alma Lasers: sprawdź cennik

Ulubione ()