Starzenie się skóry dłoni

Zabieg odmładzania dłoni

Czujesz się młodo, ale sucha i pomarszczona skóra dłoni zdradza Twój wiek?
Przeszkadzają Ci prześwitujące przez cienką skórę naczynia żylne?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Z wiekiem ubywa nam tkanki podskórnej, co jest widoczne nie tylko na twarzy, szyi czy dekolcie, ale również na dłoniach, zwłaszcza na ich grzbietowej powierzchni. To sprawia, że skóra dłoni szybko staje się cienka, transparentna i wiotka. Procesowi starzenia skóry dłoni sprzyja również fakt, że dłonie są narażone na działanie wielu czynników szkodliwych, takich jak promienie słoneczne, niska temperatura czy częsty kontakt z chemicznymi środkami czystości. Dodatkowo brak gruczołów łojowych na grzbietowych częściach dłoni przyczynia się do tego, że skóra pozbawiona jest naturalnej warstwy ochronnej, która sprzyjałaby utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia i jędrności. Wraz z upływem lat na dłoniach widoczne stają się kości, ścięgna i naczynia krwionośne, a skóra tej okolicy robi się coraz bardziej wiotka, sucha i szorstka.

Chcesz wiedzieć, jak możemy pomóc Ci odzyskać młodą i piękną skórę dłoni? Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem starzejącej się skóry dłoni?

W naszej klinice w celu odmłodzenia dłoni stosuje się:


Na czym polega zabieg odmładzania dłoni?

Odmładzanie dłoni za pomocą urządzenia Dermapen

Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem urządzenia Dermapen polega na wykonaniu serii gęstych nakłuć skóry za pomocą cienkich igiełek. Efektem jest wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego i pobudzenie fibroblastów do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny, co przyczynia się do ujędrnienia, zagęszczenia i odmłodzenia skóry poddanej zabiegowi. Urządzenie Dermapen umożliwia automatyczną regulację głębokości nakłuć, dzięki czemu doskonale sprawdza się nawet na cienkiej skórze dłoni. Dodatkowo powierzchnię zabiegową pokrywa się specjalnym preparatem, który za pomocą mezoterapii mikroigłowej jest wprowadzany w głąb skóry. Rodzaj i skład preparatu dobiera się w zależności od potrzeb i oczekiwań Pacjenta. Mają one na celu pobudzenie rewitalizacji, nawilżenie i zagęszczenie skóry dłoni, a także redukcję przebarwień, wygładzenie zmarszczek oraz zniwelowanie widoczności naczyń krwionośnych.

Odmładzanie dłoni za pomocą kwasu hialuronowego

Wśród osób pragnących szybko i skutecznie odmłodzić wygląd swoich dłoni wielką popularnością cieszą się zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy to doskonały wypełniacz. Posiada silne właściwości wiążące wodę, dzięki czemu poprawia również nawilżenie i gładkość skóry dłoni poddanej zabiegowi. Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym grzbietowych części dłoni pozwala na wypełnienie wyraźnych ubytków i spłycenie widocznych wgłębień między kośćmi i ścięgnami. Prześwitujące przez cienką skórę naczynia krwionośne stają się mniej widoczne, a zmarszczki na dłoniach ulegają zanikowi. Co więcej, skóra staje się bardziej nawilżona, rozświetlona i gładka. Lekarz, po wstrzyknięciu kwasu, rozmasowuje ostrzykiwaną okolicę w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu pod skórą. To pozwala osiągnąć oczekiwane rezultaty niemal natychmiast po zabiegu- dłonie od razu odzyskują jędrność, objętość i młody wygląd.


Czas trwania zabiegu odmładzania dłoni

Mezoterapia mikroigłowa: 20 min + 15 min znieczulenia

Wypełnianie kwasem hialuronowym: 15 min + 15 min znieczulenia


Efekty po zabiegu na starzejącą się skórę dłoni

  • Poprawa nawilżenia skóry dłoni,
  • Zniwelowanie widocznych zmarszczek,
  • Wypełnienie zapadnięć pomiędzy ścięgnami,
  • Poprawa elastyczności i jędrności skóry dłoni,
  • Zmniejszenie widoczności naczyń żylnych.

Cennik

Mezoterapia mikroigłowa: sprawdź cennik *

Odmładzanie dłoni kwasem HA: sprawdź cennik *

*cena uzależniona od ilości zużytego preparatu.
W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Ulubione ()