Usuwanie worków pod oczami

Likwidacja cieni pod oczami

Czy borykasz się z widocznymi cieniami pod oczami?
Opuchnięte i sine dolne powieki są dla Ciebie wstydliwym problemem?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Obrzęki i cienie pod oczami są objawami problemów układem limfatycznym oraz układem krwionośnym skóry. Do najczęstszych przyczyn ich powstawania zalicza się niewłaściwe nawyki żywieniowe, stres, niedostateczną ilość snu oraz stosowanie używek. Powodem powstawania worków od oczami jest nieprawidłowe działanie naczyń krwionośnych w obrębie skóry wokół oczu. Upośledzony mechanizm odprowadzania z tkanek nadmiaru płynów, substancji odżywczych i tlenu oraz rozszerzanie się najmniejszych naczyń krwionośnych powoduje zaleganie limfy i tworzenie obrzęków. Z kolei przyczyna powstawania cieni pod oczami w wielu przypadkach ma związek z cienką skórą wokół oczu. Przez delikatną warstwę prześwitują naczynia krwionośne, co daje efekt zaciemnienia tej okolicy. Ponadto elastyczność oraz jakość skóry spadają wraz z wiekiem i problem pogłębia się, gdyż staje się ona jeszcze cieńsza i delikatniejsza.


Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem z cieniami i workami pod oczami?
Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem worków pod oczami?


Jeśli marzysz o spojrzeniu pełnym blasku oraz efekcie wypoczętej twarzy, skorzystaj z wypełniania kwasem hialuronowym, mezoterapii igłowej oraz procedur z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych. Zabiegi te dają spektakularne efekty w walce z cieniami i workami pod oczami!

Zabiegi polecane na worki pod oczami to przede wszystkim:


Usuwanie worków pod oczami za pomocą kwasu hialuronowego


Jeśli pod oczami zauważasz wyraźne zagłębienia, bruzdy i zmarszczki, to dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie wypełnienia kwasem hialuronowym (HA). Jest to naturalny składnik występujący w skórze, lecz którego ilość zmniejsza się wraz z wiekiem. Dzięki niemu skóra posiada prawidłową wilgotność oraz jest bardziej elastyczna. Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego w przypadku usuwania worków pod czami jest stosunkowo mało inwazyjny i raczej bezbolesny. Po usunięciu ewentualnego makijażu oraz dezynfekcji skóry na życzenie pacjenta można zastosować znieczulenie miejscowe. Zabieg usuwania cieni pod oczami rozpoczyna się od wykonania iniekcji metodą liniową w okolicy zewnętrznych części brwi. Następnie, również metodą liniową lub punktową, ostrzykuje się okolice powieki dolnej. Po zakończeniu iniekcji wykonuje się delikatny masaż w celu równomiernego rozprowadzenia wstrzykniętego kwasu hialuronowego oraz wymodelowania wypełnienia. Ostatni etap zabiegu polega na schłodzeniu okolic brwi i oczu w celu uśmierzenia ewentualnego bólu oraz zniwelowania ryzyka powstania opuchlizny. Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu!

Czas trwania zabiegu: 10-15 minut + 15-30 minut znieczulenie.


Efekty po zabiegu usuwania worków pod oczami kwasem hialuronowym:

 • Wypełnienie ubytków i bruzd,
 • Rozjaśnienie skóry pod oczami,
 • Uniesienie oczu,
 • Przywrócenie nawilżenia,
 • Widoczne odmłodzenie i rozświetlenie twarzy.

Usuwanie worków pod oczami za pomocą mezoterapii igłowej


Jeżeli odczuwasz uczucie napięcia i suchości skóry wokół oczu polecamy zabieg mezoterapii igłowej. Zabieg ten polega na podaniu preparatów leczniczych w głąb skóry przy użyciu strzykawki i igieł o odpowiednio dobranej długości i grubości. Do wykonania zabiegu usuwania cieni pod oczami wykorzystuje się odpowiednie preparaty, m.in. osocze bogatopłytkowe, kwas hialuronowy czy gotowe mezokoktajle. Już samo ukłucie mobilizuje skórę do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu bruzdy stają się płytsze, a worki pod oczami mniejsze. Uzyskujemy efekt rozjaśnienia i odżywienia skóry bez zastosowania wypełniaczy. Co więcej, obserwuje się także stopniowe rozjaśnienie oraz wzrost napięcia skóry wokół oczu. W trakcie zabiegu usuwania worków pod oczami za pomocą mezoterapii igłowej składniki preparatu lub osocze podawane są bezpośrednio w głębokie warstwy skóry, gdzie nie docierają kosmetyki stosowane zewnętrznie. Poprzez nakłucia skóra jest również naturalnie stymulowana do silnej regeneracji i odbudowy. Ponadto poprawia się metabolizm komórkowy oraz miejscowe krążenie krwi. Dzięki temu uzyskujemy efekt zmniejszonego gromadzenia się limfy i płynów ustrojowych w dolnej powiece i obrzęki przestają być widoczne.

Czas trwania zabiegu: 10-15 minut + 15-30 minut znieczulenie.


Efekty po zabiegu usuwania cieni pod oczami mezoterapią igłową:

 • Ujędrnienie skóry wokół oczu,
 • Zwiększenie napięcia naskórka,
 • Rozjaśnienie przebarwień,
 • Spłycenie głębszych i płytkich zmarszczek.

Usuwanie worków pod oczami z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych


Stymulatory tkankowe to preparaty zawierające m.in. wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy oraz peptydy, liofilizowane aminokwasy i antyoksydanty. Ich działanie powoduje zagęszczenie struktur skóry oraz daje efekt antygrawitacyjny. W przypadku cieni i worków pod oczami jesteśmy w stanie stymulować skórę do poprawy jej elastyczności i zmniejszenia widoczności mankamentów. Efekt jest długotrwały oraz przede wszystkim naturalny. Dzięki silnemu działaniu anti-aging oraz stymulacji tkanek uzyskujemy długofalowe działanie bez ryzyka przerysowania! W celu podania stymulatorów tkankowych stosuje się mezoterapię igłową.

Czas trwania zabiegu: 10-15 minut + 15-30 minut znieczulenie.

 

Efekty po zabiegu usuwania cieni pod oczami stymulatorami tkankowymi:

 • Redukcja zmarszczek i bruzd,
 • Poprawa jędrności skóry,
 • Rozjaśnienie cieni pod oczami,
 • Zagęszczenie skóry okolic oczu,
 • Poprawa nawilżenia i odżywienia.

Cennik

*cena uzależniona od preparatu i ilości zużytego materiału.
W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Ulubione ()