Starzenie skóry na szyi i dekolcie

Zabiegi odmładzające szyję i dekolt

Dbasz o młody wygląd swojej twarzy, ale szyja i dekolt zdradzają Twój wiek?
Chcesz odmłodzić te okolice i nie musieć ich dłużej zakrywać?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Szyja i dekolt to te okolice ciała, które zwykle zdradzają nasz wiek. Rzadko kiedy pamiętamy o tym, aby kosmetyki ujędrniające czy kremy z filtrem UV zaaplikować nie tylko na twarz, ale także na te dwa równie ważne obszary. Nieodpowiednio zabezpieczona skóra szyi i dekoltu szybciej traci jędrność i elastyczność, ponieważ wystawiona jest na działanie czynników zewnętrznych, które przyspieszają jej starzenie. Dodatkowo skóra na szyi i dekolcie jest cieńsza niż na innych częściach ciała, co również przyczynia się do tego, że procesy starzenia są tu szybciej widoczne. Postępujący wraz z wiekiem spadek procesów tworzenia kolagenu i elastyny, a także systematyczna utrata naturalnego kwasu hialuronowego w skórze powoduje, że traci ona swoją gęstość, jędrność i gładkość, co sprzyja jej obwisaniu i tworzeniu się zmarszczek.


Chcesz wiedzieć, jak możemy pomóc Ci odzyskać młodą i piękną skórę na szyi i dekolcie?
Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem starzejącej się skóry?


W naszej Klinice w Katowicach do odmładzania okolicy szyi i dekoltu stosujemy następujące zabiegi:


Dlaczego skóra się starzeje?


Starzenie się skóry na szyi

Skóra na szyi jest wyjątkowo cienka i pozbawiona podskórnej tkanki tłuszczowej, przez co utrata jędrności i gęstości tej okolicy ciała przebiega stosunkowo szybciej. Często zapominamy o prawidłowej pielęgnacji skóry na szyi, co w połączeniu z nałogiem palenia papierosów czy nadmiernym opalaniem prowadzi do jej przyspieszonego starzenia. Już około 30. roku życia na szyi mogą pojawiać się poziome bruzdy, nazywane obręczami Wenus, które są charakterystyczne dla skóry tej okolicy. Ich tworzeniu sprzyja również częste pochylanie głowy w dół, np. patrząc na ekran smartfona- z tego powodu bruzdy na szyi często określa się także mianem „technologicznej szyi” (tech-neck).

Starzenie się skóry na dekolcie

Dekolt to jedna z bardziej narażonych na czynniki zewnętrzne okolic ciała. Wycięcia w odzieży, zwłaszcza letniej, oraz niestosowanie kremów z filtrem sprzyja nadmiernemu narażeniu dekoltu na promieniowanie UV, które ma ogromne znaczenie w przyspieszeniu procesów starzenia się skóry. Zjawisko to nazywamy „fotostarzeniem”. Skóra staje się odwodniona i sucha, z widocznymi przebarwieniami, „pajączkami” i coraz głębszymi zmarszczkami. Dekolt, podobnie jak skóra na szyi, wymagają szczególnej pielęgnacji, gdyż to właśnie te okolice najczęściej sprawiają, że wyglądamy na starszych, niż jesteśmy w rzeczywistości.


Odmładzanie szyi i dekoltu za pomocą Harmony Baby Rejuve


Działanie urządzenia Harmony Baby Rejuve opiera się na zastosowaniu technologii laserowej i światła pulsacyjnego. Równomiernie dociera w głąb skóry, przyspieszając produkcję kolagenu i elastyny, czyli podstawowych białek budulcowych. To daje spektakularne rezultaty w postaci termoliftingu - skóra staje się zagęszczona, bardziej elastyczna i jędrna, co w efekcie prowadzi do wygładzenia zmarszczek i poprawy napięcia tkanek. Harmony Baby Rejuve to przepis na piękną i gładką cerę bez użycia skalpela! Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne i bezpieczne, dlatego z powodzeniem można je stosować nawet na cienkiej i delikatnej skórze twarzy, szyi i dekoltu.

Czas trwania zabiegu to 30-60 minut w zależności od wielkości obszaru zabiegowego. Dla osiągnięcia najlepszego efektu zwykle zaleca się wykonanie serii 2-6 zabiegów co 2 lub 4 tygodnie. 

Odmładzanie szyi i dekoltu za pomocą Alma Beauty SPADEEP


Alma Beauty SPADEEP to nowoczesne urządzenie wykorzystujące energię fali radiowej do głębokiego rozgrzewania skóry i tkanki podskórnej. To stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, a także pobudza procesy naprawcze i regeneracyjne. Intensywne działanie fali powoduje, że skóra odzyskuje gładkość, jędrność i elastyczność już po kilku zabiegach! Bez skalpela, igieł i bólu! Zabieg z użyciem Alma Beauty SPADEEP jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny, dlatego nie wymaga zastosowania znieczulenia. Co więcej- zaraz po zabiegu możesz wrócić do codziennej aktywności. Dzięki kontroli głębokości wnikania w głąb skóry, zabiegi można wykonywać na każdej okolicy ciała, nawet na delikatnej i cienkiej skórze szyi, dekoltu, dłoni i twarzy. 

Czas trwania zabiegu to 30-60 minut w zależności od wielkości obszaru zabiegowego. Do osiągnięcia najlepszego efektu zwykle potrzeba serii 4-6 zabiegów wykonywanych co 7 lub 14 dni. 
 

Efekty po zabiegach Harmony Baby Rejuve i Alma Beauty SPADEEP na szyję i dekolt

 

  • Poprawa napięcia i elastyczności skóry na szyi i dekolcie,
  • Termolifting skóry,
  • Wygładzenie zmarszczek,
  • Wyrównanie kolorytu,
  • Likwidacja przebarwień, zaczerwienienia i popękanych naczynek.

Odmładzanie szyi i dekoltu za pomocą mezoterapii igłowej


Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na wprowadzeniu pożądanych substancji w głąb skóry. Wykorzystuje się ją do zabiegów z użyciem osocza bogatopłytkowego, jak również do aplikacji specjalnie skomponowanych preparatów, tzw. mezokoktajli. Są to substancje o unikalnym składzie, które różnią się w zależności od rodzaju produktu i jego przeznaczenia. Mogą one zawierać m.in. peptydy, kwas hialuronowy, witaminę C, aminokwasy i składniki mineralne. Dzięki zastosowaniu mezoterapii igłowej możliwe jest dostarczenie substancji leczniczych i odżywczych bezpośrednio do skóry właściwej z ominięciem warstwy rogowej naskórka, co gwarantuje spektakularne efekty już po kilku wizytach! Rodzaj i typ preparatu dobiera się w zależności od indywidualnych potrzeb skóry każdego Pacjenta, co odbywa się na konsultacji lekarskiej poprzedzającej zabieg. Mezoterapię igłową z powodzeniem wykorzystuje się w celu poprawy jędrności, gęstości i odżywienia skóry szyi i dekoltu, jak również redukcji zmarszczek w tej okolicy.

Czas trwania zabiegu to około 45 min + 15-30 min potrzebnych na znieczulenie. Zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.


Odmładzanie szyi i dekoltu za pomocą mezoterapii mikroigłowej


Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na wykonaniu licznych, płytkich nakłuć skóry, co ma na celu silne pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, czyli głównych białek strukturalnych odpowiadających za jej jędrność i młody wygląd. Zwykle wykonuje się ją z użyciem wspomnianych wcześniej mezokoktajli lub osocza bogatopłytkowego, które rozprowadza się na powierzchni skóry, a następnie wprowadza w głąb za pomocą licznych mikroigiełek. Głównym zadaniem mezoterapii mikroigłowej jest zagęszczenie i pogrubienie skóry, a także jej odżywienie, nawilżenie i poprawa kolorytu.

Czas trwania zabiegu to około 30-40 min + 15-30 min potrzebnych na znieczulenie. Zalecana jest seria 4-6 zabiegów wykonywana w odstępach 2-4 tygodnie.


Odmładzanie szyi i dekoltu za pomocą osocza bogatopłytkowego


Osocze bogatopłytkowe to preparat autologiczny, czyli pochodzący od Pacjenta. Uzyskuje się je przez odwirowanie pobranej wcześniej krwi. To sprawia, że zabieg z jego wykorzystaniem uznaje się za najbezpieczniejszy wśród wszystkich procedur wykonywanych w medycynie estetycznej, gdyż nie ma ryzyka wystąpienia alergii czy reakcji odrzucenia. Osocze bogatopłytkowe i zawarte w nim trombocyty uwalniają czynniki wzrostu, które przyczyniają się do regeneracji i odbudowy komórek skóry, dzięki czemu odzyskuje ona jędrność i poziom nawilżenia. Osocze podawane jest w głąb skóry zwykle za pomocą mezoterapii igłowej lub mikroigłowej. Nakłucia wykonane igłą w czasie zabiegu dodatkowo stymulują procesy naprawcze i rewitalizujące, głównie poprzez pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. To połączone działanie sprawia, że skóra na szyi i dekolcie odzyskuje dawną jędrność, gładkość i nawilżenie, dzięki czemu wygląda młodziej i zdrowiej!

Czas trwania zabiegu to około 30-45 min + 15-30 min potrzebnych na znieczulenie. Zaleca się wykonanie serii zabiegowej w ilości 3-5 zabiegów z częstotliwością raz na 2-4 tygodnie.
 


Efekty po zabiegach odmładzających szyję i dekolt
 

  • Poprawa jędrności i gęstości skóry na szyi i dekolcie,
  • Redukcja zmarszczek,
  • Zwiększenie nawilżenia skóry okolicy poddanej zabiegowi,
  • Widoczne odmłodzenie i przywrócenie skórze blasku,
  • Likwidacja drobnych blizn i przebarwień.

Cennik


Harmony Baby Rejuve: sprawdź cennik

Alma Beauty SPADEEP: sprawdź cennik

Mezoterapia igłowa: sprawdź cennik *

Mezoterapia mikroigłowa urządzeniem Dermapen: sprawdź cennik *

*cena uzależniona od preparatu i ilości zużytego materiału

Osocze bogatopłytkowe: sprawdź cennik

Ulubione ()