Odchudzanie z Vitalea

Skuteczne sposoby na odchudzanie

Ponad 60 % mężczyzn i ponad 50% kobiet mierzy się z problemem otyłości.
Coraz częściej tyczy się to również dzieci i młodzieży.
Najważniejsze w odchudzaniu jest ustalenie, z czego wynikają nadmiarowe kilogramy.


Skuteczna pomoc w odchudzaniu
Informacja i rejestracja:
888 888 708

Rozróżniamy więc dwa typy otyłości:

  • Otyłość prosta- spowodowana niewłaściwym odżywianiem i brakiem ruchu
  • Otyłość przewlekła- spowodowana chorobami współistniejącymi lub zaburzeniami hormonalnymi.

W obu przypadkach możemy jednak podjąć walkę z nadwagą, niezależnie od tego, jak bardzo rozwiniętą.

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc?

Terapia podstawowa:

Terapie uzupełniające:

Terapie dodatkowe:


Chcesz dowiedzieć się więcej o metodach leczenia wspomagających walkę z nadwagą i otyłością?
Czytaj dalej!

 

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest konsultacja dietetyczna. Nasz dietetyk kliniczny w oparciu o indywidualną sytuację ułoży dietę pod Twoje potrzeby i preferencje. Standardowo zaczynamy od zebrania wywiadu, analizy składu masy ciała, a także rozmowy o Twoich oczekiwaniach. W niektórych przypadkach mogą być także potrzebne dodatkowe badania na które skierują Cię nasi lekarze specjaliści. Dieta jest specjalnie dobierana pod Twoje indywidualne preferencje i jest możliwość ułożenia jej dla wegetarian, wegan oraz osób z wszelkimi nietolerancjami pokarmowymi i alergiami.

Diagnostyka So/check jest doskonałym uzupełnieniem konsultacji dietetycznej- dostarcza informacji o niedoborach witamin i minerałów w organizmie, w tym m.in. chromu i witamin z grupy B, które mają ogromne znaczenie w procesie prawidłowego odchudzania. Określa także tendencję skóry do powstawania cellulitu, ocenia parametry trawienia oraz zdolności detoksykacyjne i obronne organizmu. Badanie jest bezbolesne i nieinwazyjne, a wyniki znane są natychmiast!

Dla osób chcących szybko, zdrowo a przede wszystkim skutecznie schudnąć, a także dla pacjentów, którzy problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej mają z powodu chorób współistniejących, przygotowujemy specjalnie spersonalizowane i dostosowane do potrzeb pacjenta terapie wspomagające odchudzanie.

 

Spektakularne efekty w modelowaniu ciała daje zastosowanie zabiegów z użyciem nowoczesnych urządzeń, takich jak Alma Beauty SPADEEP oraz STORZ D-ACTOR. Działanie platformy Alma Beauty SPADEEP polega na zastosowaniu skoncentrowanej energii fali radiowej wysokiej częstotliwości, która równomiernie rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową prowadząc do jej rozpadu i usunięcia z organizmu. To pozwala zlikwidować miejscowe otłuszczenia ciała i wymodelować sylwetkę, a także pomaga wygładzić "skórkę pomarańczową" oraz poprawia jędrność skóry.

Z kolei STORZ D-ACTOR wykorzystuje falę akustyczną do rozbijania komórek tłuszczowych, dzięki czemu jest on numerem jeden na rynku wśród zabiegów zwalczających zaawansowany i włóknisty cellulit! Poprawia także jędrność i napięcie skóry oraz pomaga usunąć nadmiar tłuszczu z tych okolic ciała, które trudno wymodelować ćwiczeniami lub dietą. Efekt widoczny już po jednej wizycie! Seria zabiegów daje spektakularne rezultaty w postaci zmniejszenia obwodów, wysmuklenia sylwetki i redukcji obrzęków.  

 

Jakie terapie uzupełniające stosujemy?

1. Lipolizę iniekcyjną oraz kriolipolizę. To zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, których celem jest usunięcie miejscowych otłuszczeń ciała. Są to metody o niewielkiej lub żadnej inwazyjności. Gwarantują spektakularne efekty bez użycia skalpela! Zabiegi te wykonuje się najczęściej na te okolice, które trudno wymodelować pomimo stosowania diety i ćwiczeń. Są to: ramiona, brzuch, wewnętrzna i zewnętrzna strona ud, "boczki", pośladki, wewnętrzna okolica kolan, plecy, podbródek. Efekt osiągany jest dzięki rozbijaniu komórek tłuszczowych, a następnie ich usunięcie z organizmu. W przypadku lipolizy iniekcyjnej efekt ten osiąga się poprzez wstrzyknięcie specjalnego preparatu w daną okolicę ciała, z kolei przy kriolipolizie - zamrażając tkankę tłuszczową na określonym obszarze.   

2. Bandaże Arosha. To zabieg mający na celu wymodelowanie sylwetki oraz redukcję widocznego cellulitu. Efekty widoczne już po 4 tygodniach! Stosowane są najczęściej na takie okolice ciała, jak: nogi, pośladki, brzuch, ramiona i piersi. Zabieg nie tylko wyszczupla, ale także likwiduje obrzęki oraz poprawia wygląd skóry. 

3. Masaż bańką chińską. To doskonałe uzupełnienie terapii odchudzającej. Wpływa na poprawę mikrokrążenia w skórze, zwiększenie jej elastyczności i redukcję cellulitu. Działa także detoksykacyjnie.     

 

Jakie terapie dodatkowe stosujemy?

Ozonoterapia:

- korzystnie wpływa na usuwanie nadmiaru wody,
- reguluje przemianę materii,
- stymuluje funkcje układu hormonalnego,
- poprawia funkcjonowanie nerek.


Wlewy witaminowe:

- Kroplówka Multiwitamina– składa się aż z 12 witamin! Ta kroplówka najlepiej wspomaga odchudzanie, ponieważ zawiera najważniejsze dla terapii składniki - witaminy C i E, witaminy z grupy B(m.in. kwas foliowy, kwas pantotenowy, biotynę, niacynę) oraz witaminy D3 i A.
- Kroplówka dla Sportowców– wspomaga walkę z czynnikami chorobotwórczymi, zawiera silne przeciwutleniacze, które biorą aktywny udział w spowalnianiu starzenia się komórek i wspomagają organizm przy intensywnej pracy na siłowni.
- Wlew z kwasem alfa-liponowym– polecany jest dla osób trenujących na siłowni; poprawia nastrój, a także wzmacnia działanie witaminy C, E i innych antyoksydantów.

* Wlewy witaminowe i ozonowanie krwi, można wykonać tylko po konsultacji z lekarzem. Konsultacja jest  jednorazowa, a jej koszt wliczony jest w cenę zabiegu jeśli odbędzie się on tego samego dnia.

Komora hiperbaryczna:

- znacznie pobudza przemianę materii – co za tym idzie przyśpiesza spalanie kalorii,
- poprawia kondycję – co jest bardzo ważne dla osób zarówno początkujących, jak i dla stałych bywalców siłowni,
- stymuluje procesy odżywiania i regeneracji tkanek, przyspieszając tym samym produkcję kolagenu, który jest odpowiedzialny za wygląd i jędrność skóry,
- poprawia nastrój, dotlenia i wspomaga detoks organizmu.

Hydrokolonoterapia:

- pobudza przemianę materii,
- wpływa na zmniejszenie łaknienia,
- usprawnia pracę jelit, trzustki i wątroby,
- wspomaga naturalną lipolizę.

 


Dlaczego my?

Nasza terapia odchudzająca jest wysoce skuteczna, co potwierdzają liczni zadowoleni Pacjenci! Jesteśmy w stanie odchudzić Cię nawet o 8 kg w 1 miesiąc! 
I to bez efektu jo-jo!

Oto przykład naszego pacjenta, Pana Andrzeja, który postanowił nam zaufać.

Przesuń zdjęcie przed i po odchudzaniu!

Cennik

Konsultacja dietetyczna: Sprawdź cennik (pierwsza wizyta + jadłospis na 14 dni)

Diagnostyka So/check: Sprawdź cennik

STORZ D-ACTOR: Sprawdź cennik

Alma Beauty SPADEEP: Sprawdź cennik

Lipoliza: Sprawdź cennik

Kriolipoliza: Sprawdź cennik

Bandaże Arosha: Sprawdź cennik

Masaż bańką chińską: Sprawdź cennik

Ozonoterapia: Sprawdź cennik

Wlewy witaminowe: Sprawdź cennik

Komora hiperbaryczna: sprawdź cennik

Hydrokolonoterapia: sprawdź cennik

Ulubione ()