Przebarwienia na skórze

Usuwanie przebarwień Katowice

Zauważyłaś, ze Twoja skóra twarzy nie jest już tak promienna i gładka?
Pojawiły się plamy, piegi oraz różnego rodzaju przebarwienia?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Przebarwienia na skórze pojawiają się najczęściej w miejscach, które są najbardziej narażone na działanie promieni słonecznych. Są to głównie policzki, czoło, nos, broda, dekolt i dłonie. Nieestetyczne plamki mogą być też wynikiem zmian hormonalnych towarzyszących np. ciąży, menopauzie, niektórym chorobom czy przyjmowaniu doustnej antykoncepcji. Przyczyną przebarwień na skórze może być także trądzik, wysypka, infekcje i uszkodzenia skóry, a także substancje fotouczulające znajdujące się np. w niektórych lekach i suplementach. Naturalne procesy starzenia również przyspieszają pojawienie się pigmentacyjnych zmian skórnych- są to tzw. „plamy starcze”.


Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem z przebarwieniami na skórze?
Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem przebarwień na skórze?


Jeśli marzysz o gładkiej i pięknej skórze bez przebarwień, skorzystaj z zabiegów, które mają na celu rozjaśnienie plam barwnikowych występujących na różnych obszarach ciała. Lekarz wykonujący procedurę dobiera zabiegi i preparaty indywidualnie do potrzeb każdego Pacjenta.

Zabiegi polecane na przebarwienia to przede wszystkim:


Usuwanie przebarwień skórnych za pomocą Harmony Baby Rejuve


To nowoczesne urządzenie, które do terapii wykorzystuje dwa rodzaje światła- laser i podczerwień. Laser pozwala zamknąć rozszerzone naczynka (tzw. "pajączki"), niweluje zaczerwienienia i rumień na twarzy, a także usuwa zmiany barwnikowe i plamy starcze. Sprawdza się także w leczeniu trądziku różowatego. Dzięki regulacji głębokości wnikania, zabieg można wykonać na każdej okolicy ciała, nawet na cienkiej i delikatnej skórze dłoni, szyi, dekoltu i twarzy! Procedury z użyciem Harmony Baby Rejuve są nieinwazyjne, bezbolesne i w pełni komfortowe, co zapewnia wbudowany system chłodzenia! 

Czas trwania zabiegu: od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Do usunięcia problemu może wystarczyć już pojedynczy zabieg lub może być konieczne wykonanie serii 2-6 procedur co 2-3 tygodnie.


Efekty po zabiegu Harmony Baby Rejuve:

 • Redukcja przebarwień i plam soczewicowatych,
 • Zamknięcie naczynek, tzw. "pajączków",
 • Likwidacja zaczerwienienia i rumienia naczyniowego,
 • Złagodzenie objawów trądziku różowatego,
 • Wyrównanie kolorytu skóry,
 • Poprawa napięcia skóry.

Usuwanie przebarwień skórnych za pomocą Alma Beauty SPADEEP


Alma Beauty SPADEEP to najwyższej klasy urządzenie wykorzystujące technologię fali radiowej wysokiej częstotliwości, która głęboko wnika w głąb skóry i stymuluje procesy naprawcze w niej zachodzące. To umożliwia odbudowanie uszkodzonych tkanek oraz resurfacing i odmłodzenie skóry. Zabiegi z użyciem Alma Beauty SPADEEP dają spektakularne efekty i stosowane są m.in. do poprawy kolorytu cery, likwidacji widocznych oznak starzenia skóry, usuwania przebarwień oraz rozjaśniania blizn i rozstępów. Bez użycia skalpela, bez igieł i konieczności stosowania znieczulenia! Zabiegi są nieinwazyjne, bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.  

Czas trwania zabiegu: około 30-60 minut w zależności od wielkości powierzchni zabiegowej. Zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów co 7-14 dni w celu osiągnięcia najlepszych efektów. 


Efekty po zabiegu Alma Beauty SPADEEP:

 • Rozjaśnienie przebarwień i blizn,
 • Poprawa kolorytu,
 • Zwiększenie napięcia i zagęszczenia skóry,
 • Wygładzenie zmarszczek.

Usuwanie przebarwień skórnych za pomocą mezoterapii mikroigłowej


Do zabiegu mezoterapii mikroigłowej w przypadku przebarwień skóry wykorzystujemy Dermapen- to specjalistyczne urządzenie, które wyposażone jest w liczne mikroigiełki. Z ich pomocą wykonuje się gęste nakłuwanie skóry, które skutkują pobudzeniem fibroblastów do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Co więcej, Dermapen umożliwia wprowadzenie w głąb tkanki preparatów witaminowych i rewitalizujących, których celem jest m.in. rozjaśnianie przebarwień, odżywienie i zregenerowanie skóry. Zabieg rozpoczyna się od zdezynfekowania obszaru zabiegowego. Następnie na skórę zostaje nałożony odpowiedni preparat, który jest dobierany indywidualnie na konsultacji lekarskiej. Właściwy etap zabiegu polega na wykonaniu Dermapenem mikronakłuć w celu wprowadzenia użytego wcześniej preparatu w głąb skóry. Ostatni krok to ponowne nałożenie tego samego preparatu i wykonanie kolejnej serii nakłuć, tym razem na większą głębokość. Mezoterapię mikroigłową stosuje się głównie w przypadku licznych, mniejszych przebarwień, a także w leczeniu zmian umiejscowionych na obszarach pokrytych cienką skórą, np. w okolicy oczu, na powiekach czy dłoniach.

Czas trwania zabiegu: około 20-30 minut. Aby uzyskać jak najlepsze efekty poleca się cykl 4-6 zabiegów wykonywanych w odstępach 2-4 tygodni.


Efekty po zabiegu mezoterapią mikroigłową:

 • Redukcja przebarwień skóry,
 • Wyrównanie kolorytu skóry,
 • Uelastycznienie i zwiększenie napięcia skóry.

Usuwanie przebarwień skóry za pomocą mezoterapii igłowej


Mezoterapia igłowa to zabieg, w którym za pomocą strzykawki i igły podawane są specjalne preparaty bezpośrednio do miejsc, na które chcemy zadziałać. Przy przebarwieniach skórnych zazwyczaj używane są preparaty rozjaśniające, których celem jest zmniejszenie widoczności plam barwnikowych. W trakcie mezoterapii igłowej również dochodzi do mikrourazów skóry, które zmuszają tkankę do rozpoczęcia procesów naprawczych, co sprzyja jej odbudowie i rewitalizacji. Mezoterapia igłowa sprawdza się w przypadku przebarwień większych i mniej licznych. Można ją wykonać niemal na każdej okolicy ciała.

Czas trwania zabiegu: od 30 do 60 minut. Efekty najczęściej są widoczne po wykonaniu 4-6 zabiegów w odstępach dwutygodniowych.


Efekty po zabiegu mezoterapią igłową:

 • Poprawa jędrności, gęstości i nawilżenia skóry,
 • Redukcja przebarwień skóry,
 • Wygładzenie zmarszczek,
 • Zmniejszenie widoczności rozstępów.

Usuwanie przebarwień skóry z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych


Za pomocą zabiegów redukujących przebarwienia skóry z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych dochodzi do naturalnej, silnej stymulacji kolagenu i elastyny, co z kolei pobudza skórę do odbudowy. Poprawia się jej gęstość, jędrność i gładkość, dzięki czemu cera nabiera świeżości i blasku. Zastosowanie stymulatorów tkankowych pobudza rewitalizację i odbudowę tkanek, co powoduje, że wszelkie przebarwienia znikają, a skóra odzyskuje swój dawny koloryt.

Czas trwania zabiegu: około 60 minut. Zaleca się wykonanie cyklu 3-4 zabiegów w odstępach 7-10 dni.


Efekty po zabiegu stymulatorami tkankowymi:

 • Wyraźna redukcja przebarwień skóry,
 • Rozjaśnienie skóry,
 • Uelastycznienie skóry,
 • Profilaktyka starzenia się skóry.

Cennik

Harmony Baby Rejuve: sprawdź cennik

Alma Beauty SPADEEP: sprawdź cennik

Mezoterapia mikroigłowa: sprawdź cennik *

Mezoterapia igłowa: sprawdź cennik *

Stymulator tkankowy: sprawdź cennik *

*cena uzależniony od ilości zużytego preparatu.
W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Ulubione ()