Opadające policzki

Zabiegi na opadające policzki / chomiki

Zauważyłaś, że Twoja skóra traci młodzieńczą jędrność i witalność, a policzki zaczynają nieestetycznie opadać?
Kształt Twojej twarzy się zmienił?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Z wiekiem skóra twarzy zaczyna być coraz mniej elastyczna i napięta, co spowodowane jest stopniowym zanikiem tkanki podskórnej w tym obszarze. Ponadto zaburzeniu ulegają procesy tworzenia kolagenu i elastyny, przez co skóra traci swoją jędrność i sprężystość. Prowadzi to do postępującej wiotkości i powolnego zaniku naturalnego owalu twarzy. Na skutek tych fizjologicznych procesów starzenia się skóry, a także działania sił grawitacji, dochodzi do powolnego opadania policzków i tworzenia się tzw. „chomików”. Dolna część twarzy ulega poszerzeniu i rozciągnięciu, a zarys żuchwy staję się coraz mniej widoczny, przez co przybiera ona kwadratowy kształt. Na policzkach, gdzie tkanka tłuszczowa ulega silnemu zanikowi, skóra robi się wiotka i brakuje jej napięcia, dlatego zaczyna zwisać w okolicach kątów żuchwy, zaburzając proporcje twarzy. Policzki zaczynają przypominać policzki chomika.

Tego rodzaju zmiany najczęściej dotyczą osób po 50. roku życia, niezależnie od płci. Czasami, z powodu predyspozycji genetycznych, nadmiernego wystawiania skóry na działanie promieni słonecznych, częste korzystanie z solarium lub inne niekorzystne czynniki, „chomiki” mogą pojawiać się znacznie szybciej.

Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem opadających policzków? Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem opadających policzków?

Jeśli marzysz o pełnych i uniesionych policzkach oraz o odzyskaniu dawnego kształtu twarzy, skorzystaj z zalet takich zabiegów, jak:

Wymienione zabiegi gwarantują naturalny efekt uniesienia opadających policzków, a tym samym zniwelują oznaki starzenia się i przywrócą twarzy młodzieńczy kontur. Lekarz specjalista dobierze zabiegi indywidualnie do Twoich potrzeb, tak by osiągnąć najlepsze efekty.


Likwidacja opadających policzków za pomocą liftingu wolumetrycznego

Lifting wolumetryczny to tzw. modelowanie bez użycia skalpela, polegające na iniekcyjnym podaniu wypełniaczy bezpośrednio do miejsca, na które chcemy działać. W wyniku tego zabiegu policzki odzyskują objętość, a rysy twarzy stają się bardziej wyraźne. Wśród preparatów wykorzystywanych do zabiegu usuwania chomików znajdują się: usieciowany kwas hialuronowy lub odpowiednio dobrany stymulator tkankowy. Usieciowany kwas HA to forma kwasu, w której jego cząsteczki połączone są w większy polimer. Dzięki takiej modyfikacji kwas jest znacznie mniej podatny na rozkładające go enzymy, a osiągnięty efekt utrzymuje się dłużej. Z kolei stymulatory tkankowe to preparaty pobudzające naturalną produkcję kolagenu i elastyny w skórze, dzięki czemu ulega ona przebudowie i regeneracji. W przypadku kwasu HA efekty widoczne są od razu po zabiegu, jednak utrzymują się stosunkowo krócej. Odwrotna sytuacja ma miejsce w przypadku stymulatorów- na zamierzone efekty należy poczekać, ponieważ musi dojść do pobudzenia komórek skóry do samodzielnej odnowy, jednak rezultaty są bardziej długotrwałe.

Czas trwania zabiegu: 30-60 minut + 20-30 minut znieczulenie

Efekty po zabiegu usuwania opadających policzków za pomocą liftingu wolumetrycznego:

  • Poprawa owalu twarzy,
  • Przywrócenie konturów,
  • Ujędrnienie skóry,
  • Nawilżenie skóry.

Likwidacja opadających policzków za pomocą lipolizy iniekcyjnej

Zabieg likwidacji chomików polega na podskórnym wstrzyknięciu w określone okolice twarzy preparatu, który doprowadza do rozkładu komórek tłuszczowych. Sama iniekcja dodatkowo wywołuje kontrolowany stan zapalny skóry, który stymuluje procesy rewitalizujące w danym obszarze. Dzięki temu lipoliza iniekcyjna powoduje poprawę elastyczności i ujędrnienie skóry, dzięki czemu opadające policzki unoszą się i niejako „wracają na swoje miejsce”. Tym samym przywrócony zostaje prawidłowy owal twarzy.

W przypadku „chomiczych policzków” lipoliza iniekcyjna przynosi efekt już po pierwszym zabiegu. Jednak aby efekt był długotrwały i możliwie najlepszy, zalecana jest seria zabiegów. Ilość poszczególnych sesji uzależniona jest od indywidualnych potrzeb i stanu skóry. Zabiegi wykonuje się w odstępie 2-3 tygodniowym.

Czas trwania zabiegu: 15-20 minut + 20-30 minut znieczulenie

Efekty po zabiegu likwidacji opadających policzków za pomocą lipolizy iniekcyjnej:

  • Poprawa owalu twarzy,
  • Ujędrnienie i uelastycznienie skóry,
  • Wygładzenie skóry,
  • Poprawa odżywienia i kondycji cery.

Cennik

*cena uzależniona od wielkości powierzchni poddanej zabiegowi.
W cenę zabiegu wliczona jest konsultacja lekarska przed zabiegiem.

*cena uzależniona od preparatu i ilości zużytego materiału.
W cenę zabiegu wliczona jest konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Ulubione ()