Bruzdy nosowo-wargowe

Zabiegi wypełniające bruzdy nosowo-wargowe

Czy borykasz się z widocznymi bruzdami nosowo-wargowymi?
Przez nie Twoja twarz ma smutny i zmęczony wyraz?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Zmarszczki wokół ust są efektem naturalnej mimiki twarzy. Gdy wraz z wiekiem skóra staje się mniej elastyczna i nawilżona, traci zdolność do syntezy elastyny i kolagenu, przez co zmniejsza się jej sprężystość. To predysponuje do powstawania zmarszczek, w tym nieestetycznych bruzd nosowo-wargowych. Wyróżnia się trzy typy zmarszczek nosowo-wargowych: zmarszczki śmiechowe, czyli podłużne zagłębienia biegnące od linii nosa do kącików ust; linie marionetki będące fałdami skóry i pionowymi wgłębieniami umiejscowionymi od kącików ust do brody, oraz zmarszczki palacza przyjmujące postać promienistych, pionowych bruzd wokół ust.

Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem z bruzdami nosowo-wargowymi? Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem bruzd nosowo-wargowych?

Jeśli chcesz poprawić stan swojej skóry wokół ust i sprawić, że odzyskasz młody wygląd, skorzystaj z wypełniania kwasem hialuronowym oraz zabiegów z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych. Procedury te gwarantują skuteczne i długotrwałe zniwelowanie bruzd nosowo-wargowych, dzięki czemu znów poczujesz się pięknie!

Zabiegi polecane na bruzdy nosowo-wargowe to przede wszystkim:


Usuwanie bruzd nosowo wargowych za pomocą kwasu hialuronowego

Jeśli w okolicy ust i nosa zauważasz wyraźne zagłębienia, bruzdy i zmarszczki, to dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie wypełnienia kwasem hialuronowym (HA). Dzięki niemu poprawia się nawilżenie skóry oraz jej sprężystość i elastyczność. Procedura usuwania bruzd nosowo-wargowych rozpoczyna się od demakijażu twarzy oraz znieczulenia okolicy zabiegowej. Następnie cienką igłą wstrzykuje się preparat kwasu hialuronowego w głąb skóry bezpośrednio do miejsc potrzebujących wypełnienia. Zabieg jest najczęściej wykonywany w formie depozytów wypełniających zapadniętą tkankę oraz techniką liniową wzdłuż zmarszczki. Do wykonania procedury usuwania bruzd nosowo-wargowych używa się bardzo małej, tępo zakończonej igły. Dzięki niej lekarz wykonujący zabieg jest w stanie ograniczyć ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych i tkanek, co skraca czas gojenia oraz zmniejsza szansę wystąpienia powikłań. Przez fakt, że kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie, ulega on stopniowej degradacji. Ostateczny efekt widoczny jest od razu po zabiegu i utrzymuje się nawet do 18 miesięcy.

Czas trwania zabiegu: około 30 minut + 15-30 minut znieczulenie.

Efekty po zabiegu usuwania bruzd nosowo wargowych kwasem hialuronowym:

  • Wypełnienie ubytków i bruzd,
  • Wygładzenie okolicy nosowo-wargowej,
  • Rozjaśnienie i rozświetlenie skóry,
  • Przywrócenie nawilżenia,
  • Wyraźne odmłodzenie twarzy.

Usuwanie bruzd nosowo wargowych z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych

Stymulatory tkankowe to preparaty zawierające m.in. wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, antyoksydanty, liofilizowane aminokwasy oraz peptydy. Służą one do skracania włókien kolagenowych, a także silnie stymulują produkcję kolagenu i elastyny w skórze. W przypadku bruzd nosowo-wargowych stymulatory tkankowe pobudzają skórę do poprawy jej elastyczności i niwelują widoczne zmarszczki, a także zapobiegają powstawaniu nowych. Preparat podczas zabiegu niwelowania bruzd nosowo-wargowych podaje się do tkanki za pomocą mezoterapii igłowej. Osiągnięty efekt jest bardzo naturalny oraz długotrwały, co jest ogromną zaletą stosowania stymulatorów. Dzięki silnemu działaniu anti-aging oraz stymulacji tkanek uzyskujemy spektakularny efekt bez ryzyka przerysowania. Zabieg usuwania bruzd nosowo-wargowych z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych można wykonywać również profilaktycznie u osób młodszych bez widocznych oznak starzenia, jeśli np. występują genetyczne predyspozycje do powstawania głębokich bruzd wokół ust.

Czas trwania zabiegu: 30 minut + 15-30 minut znieczulenie.

Efekty po zabiegu usuwania bruzd nosowo wargowych stymulatorami tkankowymi:

  • Redukcja zmarszczek i bruzd,,
  • Zagęszczenie skóry w okolicy ust,
  • Zwiększenie jędrności skóry,
  • Poprawa nawilżenia i odżywienia,
  • Młody i promienny wygląd.

Cennik

*cena uzależniona od preparatu i ilości zużytego materiału.
W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Ulubione ()