Bruzdy nosowo-wargowe

Zabiegi wypełniające bruzdy nosowo-wargowe

Czy borykasz się z widocznymi bruzdami nosowo-wargowymi?
Przez nie Twoja twarz ma smutny i zmęczony wyraz?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Zmarszczki wokół ust są efektem naturalnej mimiki twarzy. Gdy wraz z wiekiem skóra staje się mniej elastyczna i nawilżona, traci zdolność do syntezy elastyny i kolagenu, przez co zmniejsza się jej sprężystość. To predysponuje do powstawania zmarszczek, w tym nieestetycznych bruzd nosowo-wargowych. Wyróżnia się trzy typy zmarszczek nosowo-wargowych: zmarszczki śmiechowe, czyli podłużne zagłębienia biegnące od linii nosa do kącików ust; linie marionetki będące fałdami skóry i pionowymi wgłębieniami umiejscowionymi od kącików ust do brody, oraz zmarszczki palacza przyjmujące postać promienistych, pionowych bruzd wokół ust.


Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem z bruzdami nosowo-wargowymi?
Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem bruzd nosowo-wargowych?


Jeśli chcesz poprawić stan swojej skóry wokół ust i odzyskać młody i promienny wygląd, skorzystaj z zabiegów z użyciem nowoczesnych urządzeń medycznych izraelskiej firmy Alma Lasers: platformy wykorzystującej falę radiową (RF / radiofrekwencję), platformy wykorzystującej technologię światła laserowego i podczerwieni lub też zabiegi wypełniania kwasem hialuronowym bądź stymulatorów tkankowych. Procedury te gwarantują skuteczne i długotrwałe zniwelowanie bruzd nosowo-wargowych, dzięki czemu znów poczujesz się pięknie!

Zabiegi polecane na bruzdy nosowo-wargowe to przede wszystkim:

Terapie wspomagające:


Usuwanie bruzd nosowo-wargowych za pomocą światła lasera i podczerwieni


W terapii anty - aging zastosowanie znajduje izraelskie urządzenie medyczne firmy Alma Lasers wykorzystujące światło laserowe i podczerwień. Efektem serii zabiegów jest zagęszczenie skóry, poprawa jej jędrności, elastyczności i napięcia, co w medycynie estetycznej określa się mianem termoliftingu.

Terapia przy użyciu światła lasera oraz podczerwieni pozwala na szybkie i spektakularne rezultaty w postaci wyraźnego odmłodzenia twarzy, redukcji bruzd i zmarszczek oraz wygładzenia kolorytu cery. Zabieg ten jest całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny! Co więcej, po zabiegu możesz od razu wrócić do normalnej aktywności - nie ma okresu rekonwalescencji!     

Czas trwania zabiegu: około 30 minut. Znieczulenie nie jest potrzebne!


Efekty po zabiegu usuwania bruzd nosowo-wargowych z użyciem światła lasera i podczerwieni:

 • Termolifting skóry,
 • Wygładzenie zmarszczek i bruzd,
 • Poprawa gęstości i napięcia skóry,
 • Wyrównanie kolorytu i rozświetlenie cery,
 • Zamknięcie popękanych naczynek.

Usuwanie bruzd nosowo-wargowych za pomocą radiofrekwencji (fali radiowej / RF)


Nowoczesne urządzenie izraelskiej firmy Alma Lasers wykorzystujące radiofrekwencję (falę radiową / RF) to numer 1 wśród zabiegów anti-aging. Skoncentrowana fala radiowa głęboko rozgrzewa skórę i tkankę podskórną w celu obkurczenia włókien kolagenowych i pobudzenia do produkcji nowego kolagenu, który warunkuje gęstość, jędrność i elastyczność skóry. Widoczne oznaki starzenia znikają, zmarszczki i bruzdy ulegają wygładzeniu, a twarz odzyskuje młody i promienny wygląd. Zabiegi dają spektakularne efekty w krótkim czasie, i to bez użycia skalpela! Procedury są całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne, a zaraz po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności!   

Czas trwania zabiegu: około 30 minut. Znieczulenie nie jest potrzebne!


Efekty po zabiegu usuwania bruzd nosowo-wargowych z użyciem fali radiowej (radiofrekwencji / RF):

 • Wygładzenie zmarszczek i bruzd,
 • Poprawa gęstości i jędrności skóry,
 • Efekt liftingu bez użycia skalpela, 
 • Rozjaśnienie przebarwień.

Usuwanie bruzd nosowo-wargowych za pomocą kwasu hialuronowego


Jeśli w okolicy ust i nosa zauważasz wyraźne zagłębienia, bruzdy i zmarszczki, to dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie wypełnienia kwasem hialuronowym (HA). Dzięki niemu poprawia się nawilżenie skóry oraz jej sprężystość i elastyczność. Procedura usuwania bruzd nosowo-wargowych rozpoczyna się od demakijażu twarzy oraz znieczulenia okolicy zabiegowej. Następnie cienką igłą wstrzykuje się preparat kwasu hialuronowego w głąb skóry bezpośrednio do miejsc potrzebujących wypełnienia. Zabieg jest najczęściej wykonywany w formie depozytów wypełniających zapadniętą tkankę oraz techniką liniową wzdłuż zmarszczki. Do wykonania procedury usuwania bruzd nosowo-wargowych używa się bardzo małej, tępo zakończonej igły. Dzięki niej lekarz wykonujący zabieg jest w stanie ograniczyć ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych i tkanek, co skraca czas gojenia oraz zmniejsza szansę wystąpienia powikłań. Przez fakt, że kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie, ulega on stopniowej degradacji. Ostateczny efekt widoczny jest od razu po zabiegu i utrzymuje się nawet do 18 miesięcy.

Czas trwania zabiegu: około 30 minut + 15-30 minut znieczulenie.


Efekty po zabiegu usuwania bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym:

 • Wypełnienie ubytków i bruzd,
 • Wygładzenie okolicy nosowo-wargowej,
 • Rozjaśnienie i rozświetlenie skóry,
 • Przywrócenie nawilżenia,
 • Wyraźne odmłodzenie twarzy.

Usuwanie bruzd nosowo-wargowych z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych


Stymulatory tkankowe to preparaty zawierające m.in. wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, antyoksydanty, liofilizowane aminokwasy oraz peptydy. Służą one do skracania włókien kolagenowych, a także silnie stymulują produkcję kolagenu i elastyny w skórze. W przypadku bruzd nosowo-wargowych stymulatory tkankowe pobudzają skórę do poprawy jej elastyczności i niwelują widoczne zmarszczki, a także zapobiegają powstawaniu nowych. Preparat podczas zabiegu niwelowania bruzd nosowo-wargowych podaje się do tkanki za pomocą mezoterapii igłowej. Osiągnięty efekt jest bardzo naturalny oraz długotrwały, co jest ogromną zaletą stosowania stymulatorów. Dzięki silnemu działaniu anti-aging oraz stymulacji tkanek uzyskujemy spektakularny efekt bez ryzyka przerysowania. Zabieg usuwania bruzd nosowo-wargowych z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych można wykonywać również profilaktycznie u osób młodszych bez widocznych oznak starzenia, jeśli np. występują genetyczne predyspozycje do powstawania głębokich bruzd wokół ust.

Czas trwania zabiegu: 30 minut + 15-30 minut znieczulenie.


Efekty po zabiegu usuwania bruzd nosowo-wargowych stymulatorami tkankowymi:

 • Redukcja zmarszczek i bruzd,
 • Zagęszczenie skóry w okolicy ust,
 • Zwiększenie jędrności skóry,
 • Poprawa nawilżenia i odżywienia,
 • Młody i promienny wygląd.

Terapia wspomagająca - taping twarzy


Taping twarzy jest doskonałym zabiegiem uzupełniającym oraz profilaktycznym w przypadku bruzd nosowo-wargowych. Polega na przyklejeniu specjalnych taśm w konkretne miejsca na twarzy, co powoduje uniesienie skóry i poprawę krążenia krwi i limfy na tych obszarach. To sprawia, że skóra staje się lepiej odżywiona, bardziej elastyczna i wygładzona. Poprawie ulega także jej kolor i jędrność. Właśnie dlatego taping twarzy często określa się jako modelowanie bez użycia igły! Jest zaliczany do naturalnych metod anti-aging.


Cennik

*cena uzależniona od preparatu i ilości zużytego materiału.

W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska kwalifikująca do zabiegu w przypadku wykonania zabiegu w tym samym dniu.

Ulubione ()