Opadający owal twarzy

Podnoszenie owalu twarzy Katowice

Twoja skóra nie jest tak elastyczna i jędrna jak kiedyś?
Kształt Twojej twarzy się zmienił?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Opadający owal twarzy jest uzależniony od wielu czynników. Głównym z nich jest starzenie się skóry i warstwy podskórnej. Proces ten jest powolny, lecz nieunikniony. Z biegiem lat ubywa tkanki tłuszczowej, kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze. Zmiany w obrębię kości twarzoczaszki powodują z czasem zmianę owalu twarzy i jej proporcji. Zauważamy opadające policzki, tzw. „chomiki”, harmonijne rysy twarzy znikają, elastyczność skóry się zmniejsza, a regularna linia żuchwy staje się niewidoczna.


Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem braku jędrności skóry i opadającego owalu twarzy?
Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem opadającego owalu twarzy?


Jeśli pragniesz przywrócić jędrność skóry i odzyskać dawny kontur twarzy, skorzystaj z proponowanych zabiegów:

Zabiegi te likwidują widoczne oznaki starzenia się skóry, poprawiają nawilżenie, jędrność i elastyczność. Pozwalają wymodelować twarz bez ingerencji skalpela!

 

Terapia uzupełniająca zalecana w przypadku opadającego owalu twarzy: 


Zabieg podniesienia owalu twarzy za pomocą Harmony Baby Rejuve


Harmony Baby Rejuve to nowoczesna platforma zabiegowa, wykorzystujące światło laserowe oraz podczerwień do usuwania defektów kosmetycznych, estetycznych i dermatologicznych. Docierając w głąb skóry, pobudza produkcję włókien kolagenowych i elastynowych, poprawiając napięcie, gęstość i elastyczność tkanek. Osiągamy w ten sposób efekt termoliftingu, czyli "uniesienia" skóry bez użycia skalpela! Seria zabiegów przywraca naturalny kontur twarzy, pomaga wymodelować linię żuchwy, wygładza zmarszczki oraz likwiduje przebarwienia! Z Harmony Baby Rejuve zadbasz o skórę kompleksowo!  Zabiegi są całkowicie bezinwazyjne, bezpieczne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. 

Czas trwania zabiegu: około 60 minut. Znieczulenie nie jest potrzebne!


Efekty po zabiegu podnoszenia owalu twarzy:

 • Przywrócenie owalu twarzy,
 • Wymodelowanie linii żuchwy,
 • Poprawa napięcia i gęstości skóry,
 • Redukcja opadających policzków, tzw. „chomików”,
 • Likwidacja przebarwień i zmian pigmentacyjnych
 • Wygładzenie zmarszczek i bruzd,
 • Usuwanie "pajączków" i zmian naczyniowych.

Zabieg podniesienia owalu twarzy za pomocą Alma Beauty SPADEEP


Alma Beauty SPADEEP to nowoczesna platforma, która wykorzystuje skoncentrowaną energię fali radiowej do modelowania twarzy i ciała. Przyspiesza rozpad tkanki tłuszczowej oraz intensywnie stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra odzyskuje dawną jędrność, gęstość i elastyczność. Młodzieńcze kontury twarzy zostają przywrócone, a cera zyskuje świeży i promienny wygląd. Spektakularny efekt gwarantowany! Bez użycia skalpela, bez bólu i okresu rekonwalescencji! 

Czas trwania zabiegu: około 60 minut. Znieczulenie nie jest potrzebne!


Efekty po zabiegu podnoszenia owalu twarzy:

 • Poprawa konturów twarzy,
 • Wymodelowanie linii żuchwy,
 • Uelastycznienie i poprawa jędrności skóry,
 • Usuwanie opadających policzków, tzw. „chomików”,
 • Redukcja zmarszczek.

Zabieg podniesienia owalu twarzy za pomocą liftingu wolumetrycznego


Zabiegi wolumetryczne podnoszące owal twarzy wykonuje się przy użyciu usieciowanego kwasu hialuronowego, który za pomocą igły lub kaniuli wprowadza się w głębokie warstwy skóry. Kwas hialuronowy ma za zadanie wypełnić ubytki skórne i przyciągnąć wodę. Dzięki temu kontur twarzy się uwydatnia, modeluje i podnosi, co efektywnie niweluje oznaki starzenia. Obszarami zabiegu są: policzki, żuchwa i podbródek.

Zabieg podnoszenia owalu twarzy przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, co pozwala minimalizuje ból i znacznie poprawia komfort w trakcie zabiegu. Efekty są widoczne natychmiastowo i utrzymują się około 1,5 roku.

Czas trwania zabiegu: około 30 minut + 30 minut znieczulenie.


Efekty po zabiegu podnoszenia owalu twarzy:

 • Poprawa owalu twarzy,
 • Wyostrzenie rysów twarzy,
 • Widoczne odmłodzenie,
 • Uelastycznienie skóry,
 • Redukcja opadających policzków, tzw. „chomików”,
 • Redukcja głębokich bruzd i zmarszczek,
 • Nawilżenie skóry.

Zabieg podniesienia owalu twarzy za pomocą stymulatorów tkankowych


Stymulatory tkankowe są jednym z najnowszych ,,wynalazków” medycyny estetycznej. Są to preparaty do iniekcji, które pobudzają wywarzanie się substancji odpowiedzialnych za jędrność naszej skóry, głównie kolagenu i elastyny. Dzięki temu dochodzi do odbudowy struktury skóry i wizualnego odmłodzenia oraz podniesienia owalu twarzy. Preparaty te różnią się od siebie składem i mogą zawierać takie substancje, jak: kwas hialuronowy nieusieciowany, aminokwasy, polinukleotydy, kolagen itp. Lekarz specjalista sam dobiera odpowiedni stymulator do konkretnego problemu skóry, tak by potrzeby i oczekiwania Pacjenta zostały całkowicie spełnione.

Zabiegi podniesienia owalu twarzy z użyciem stymulatorów tkankowych różnią się od wolumetrii tym, że nie dają natychmiastowego efektu, lecz trzeba na niego poczekać nieco dłużej. Dzieje się tak, ponieważ stymulatory pobudzają naturalne procesy zachodzące w skórze, a proces fizjologicznej odbudowy jest rozciągnięty w czasie. Jednak dzięki temu osiągnięte rezultaty są bardziej długotrwałe i wyglądają całkowicie naturalnie, bez efektu „przerysowania”. Zabieg likwidacji opadającego owalu twarzy z użyciem stymulatorów tkankowych również przeprowadza się pod znieczuleniem, lecz zwykle w 3-4 seriach.

Czas trwania zabiegu: około 20 minut + 30 minut znieczulenie.


Efekty po zabiegu podnoszenia owalu twarzy:

 • Uelastycznienie skóry,
 • Spłycenie zmarszczek,
 • Głębokie nawilżenie,
 • Regeneracja skóry,
 • Efekt odmłodzenia.

Terapia uzupełniająca - taping twarzy


Taping twarzy (facetaping) to terapia metoda zaliczana do terapii anti-aging, mająca na celu opóźnienie wystąpienia objawów starzenia na skórze, jak i redukcję już istniejących. Dzięki niej możliwe jest natychmiastowe i spektakularne wymodelowanie owalu twarzy, co przywraca jej młodzieńczy i piękny wygląd! 

Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, polecany także kobietom w ciąży. Dla osiągnięcia najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 8-10 zabiegów, które powtarzać można codziennie lub raz na kilka dni. 


Cennik

Harmony Baby Rejuve: sprawdź cennik

Alma Beauty SPADEEPsprawdź cennik

Lifting wolumetryczny: sprawdź cennik *

Stymulatory tkankowe: sprawdź cennik *

*cena uzależniona od preparatu i ilości zużytego materiału.
W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Taping twarzy: sprawdź cennik

Ulubione ()