Opadający owal twarzy

Podnoszenie owalu twarzy Katowice

Twoja skóra nie jest tak elastyczna i jędrna jak kiedyś?
Kształt Twojej twarzy się zmienił?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Opadający owal twarzy jest uzależniony od wielu czynników. Głównym z nich jest starzenie się skóry i warstwy podskórnej. Proces ten jest powolny, lecz nieunikniony. Z biegiem lat ubywa tkanki tłuszczowej, kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze. Zmiany w obrębię kości twarzoczaszki powodują z czasem zmianę owalu twarzy i jej proporcji. Zauważamy opadające policzki, tzw. „chomiki”, harmonijne rysy twarzy znikają, elastyczność skóry się zmniejsza, a regularna linia żuchwy staje się niewidoczna.

Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem braku jędrności skóry i opadającego owalu twarzy? Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem opadającego owalu twarzy?

Jeśli pragniesz przywrócić jędrność skóry i odzyskać dawny kontur twarzy, skorzystaj z proponowanych zabiegów:

Zabiegi te likwidują widoczne oznaki starzenia się skóry, poprawiają nawilżenie, jędrność i elastyczność. Pozwalają wymodelować twarz bez ingerencji skalpela!


Zabieg podniesienia owalu twarzy za pomocą liftingu wolumetrycznego

Zabiegi wolumetryczne podnoszące owal twarzy wykonuje się przy użyciu usieciowanego kwasu hialuronowego, który za pomocą igły lub kaniuli wprowadza się w głębokie warstwy skóry. Kwas hialuronowy ma za zadanie wypełnić ubytki skórne i przyciągnąć wodę. Dzięki temu kontur twarzy się uwydatnia, modeluje i podnosi, co efektywnie niweluje oznaki starzenia. Obszarami zabiegu są: policzki, żuchwa i podbródek.

Zabieg podnoszenia owalu twarzy przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, co pozwala minimalizuje ból i znacznie poprawia komfort w trakcie zabiegu. Efekty są widoczne natychmiastowo i utrzymują się około 1,5 roku.

Czas trwania zabiegu: około 30 minut + 30 minut znieczulenie.

Efekty po zabiegu podnoszenia owalu twarzy:

 • Poprawa owalu twarzy,
 • Wyostrzenie rysów twarzy,
 • Widoczne odmłodzenie,
 • Uelastycznienie skóry,
 • Redukcja opadających policzków, tzw. „chomików”,
 • Redukcja głębokich bruzd i zmarszczek,
 • Nawilżenie skóry.

Zabieg podniesienia owalu twarzy za pomocą stymulatorów tkankowych

Stymulatory tkankowe są jednym z najnowszych ,,wynalazków” medycyny estetycznej. Są to preparaty do iniekcji, które pobudzają wywarzanie się substancji odpowiedzialnych za jędrność naszej skóry, głównie kolagenu i elastyny. Dzięki temu dochodzi do odbudowy struktury skóry i wizualnego odmłodzenia oraz podniesienia owalu twarzy. Preparaty te różnią się od siebie składem i mogą zawierać takie substancje, jak: kwas hialuronowy nieusieciowany, aminokwasy, polinukleotydy, kolagen itp. Lekarz specjalista sam dobiera odpowiedni stymulator do konkretnego problemu skóry, tak by potrzeby i oczekiwania Pacjenta zostały całkowicie spełnione.

Zabiegi podniesienia owalu twarzy z użyciem stymulatorów tkankowych różnią się od wolumetrii tym, że nie dają natychmiastowego efektu, lecz trzeba na niego poczekać nieco dłużej. Dzieje się tak, ponieważ stymulatory pobudzają naturalne procesy zachodzące w skórze, a proces fizjologicznej odbudowy jest rozciągnięty w czasie. Jednak dzięki temu osiągnięte rezultaty są bardziej długotrwałe i wyglądają całkowicie naturalnie, bez efektu „przerysowania”. Zabieg likwidacji opadającego owalu twarzy z użyciem stymulatorów tkankowych również przeprowadza się pod znieczuleniem, lecz zwykle w 3-4 seriach.

Czas trwania zabiegu: około 20 minut + 30 minut znieczulenie.

Efekty po zabiegu podnoszenia owalu twarzy:

 • Uelastycznienie skóry,
 • Spłycenie zmarszczek,
 • Głębokie nawilżenie,
 • Regeneracja skóry,
 • Efekt odmłodzenia.

Cennik

Lifting wolumetryczny: sprawdź cennik *

Stymulatory tkankowe: sprawdź cennik *

*cena uzależniona od preparatu i ilości zużytego materiału.
W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Ulubione ()