Zabiegi na rozstępy

Usuwanie rozstępów Katowice

Po ciąży lub w wyniku szybkiej utraty wagi
pojawiły się na Twojej skórze nieestetyczne rozstępy?

Chcesz się ich pozbyć, ale domowe metody
nie działają?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Rozstępy powstają na skutek zbyt szybkiego rozciągania skóry, która nie jest w stanie w takim tempie przystosować się do zmieniających się warunków. Może to być spowodowane gwałtowną utratą wagi, nadmiernym przyrostem masy mięśniowej, zażywaniem sterydów lub chorobami endokrynologicznymi. Rozstępy są też powszechnym problemem u kobiet ciężarnych oraz u młodzieży w okresie dojrzewania. Na skórze przyjmują postać równoległych linii, początkowo koloru czerwono-fioletowego, później perłowobiałego. Wyglądem przypominają blizny, których leczenie wciąż jest wyzwaniem dla współczesnej medycyny. My mamy na to rozwiązanie!

 

Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem z rozstępami?
Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc w walce z rozstępami?


Zabiegi polecane w przypadku rozstępów to przede wszystkim: 

Na czym polega zabieg Alma Beauty SPADEEP (Pixel RF)?

 

Platforma Alma Beauty SPADEEP z głowicą Pixel RF wykorzystuje technologię plazmy i radiofrekwencji do głębokiego rozgrzania skóry i mechanicznego usunięcia jej powierzchownych warstw. W trakcie zabiegu w tkance powstają liczne mikrouszkodzenia, które pobudzają skórę właściwą do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny, zaś w naskórku indukują intensywne procesy naprawcze i regeneracyjne. Zachodzi tzw. remodeling (resurfacing) skóry, czyli przebudowa jej struktury i przywrócenie dawnego wyglądu.

W wyniku serii zabiegów z użyciem Alma Beauty SPADEEP Pixel RF skóra staje się bardziej wygładzona, jędrna i napięta. Rozstępy, blizny i przebarwienia rozjaśniają się, koloryt skóry ulega wyrównaniu, a niedoskonałości cery znikają!

Zabiegi z wykorzystaniem głowicy Pixel RF można wykonać na każdej okolicy ciała, w tym także na twarzy, biuście, pod kolonami, na pośladkach, brzuchu, ramionach i plecach. Procedury dają spektakularne rezultaty w krótkim czasie, a co więcej- są całkowicie bezpieczne i mało inwazyjne!

Czas trwania zabiegu: procedura zabiegowa trwa zwykle kilka-kilkanaście minut, lecz do tego czasu należy doliczyć około 20-30 minut potrzebnych na miejscowe znieczulenie.

 

Na czym polega zabieg STORZ D-ACTOR?


Nowoczesne urządzenie STORZ D-ACTOR do terapii wykorzystuje skoncentrowaną falę akustyczną, która – w połączeniu z mechanicznym masażem wykonanym za pomocą specjalnej głowicy – silnie rewitalizuje skórę. Zabieg pobudza mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i tłuszczowej, przyspiesza powstawanie nowych naczyń krwionośnych, a także stymuluje procesy naprawcze i regeneracyjne zachodzące w skórze. Dzięki temu rozstępy i blizny zanikają, a tkanki staję się jędrniejsze, gładsze i bardziej sprężyste.

Zabiegi z użyciem STORZ D-ACTOR wykonujemy na brzuch i boczki, talię, pośladki, uda, „bryczesy”, łydki i ramiona. Jest to doskonała metoda na poprawę kondycji skóry, wygładzenie rozstępów i zmarszczek, redukcję blizn oraz poprawę wyglądu! Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji!

Czas trwania zabiegu: około kilkunastu-kilkudziesięciu minut- czas potrzebny na wykonanie procedury zależy od wielkości obszaru zabiegowego. Znieczulenie nie jest potrzebne.


 

Efekty po zabiegach:

  • Usunięcie rozstępów,
  • Uelastycznienie i widoczne wygładzenie skóry,
  • Poprawa odżywienia i kondycji tkanek,
  • Wymodelowanie sylwetki.

Cennik

Zabieg z użyciem Alma Beauty SPADEEP Pixel RF: sprawdź cennik

Zabieg z użyciem STORZ D-ACTOR: sprawdź cennik

Ulubione ()