Zabieg korekty nosa

Zabieg kształtowania nosa Katowice

Jesteś niezadowolona z wyglądu swojego nosa?
Nie podoba Ci się to, co widzisz w lustrze?
Nos to Twój największy kompleks, który odbiera Ci pewność siebie??

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Spis treści

Informacja i rejestracja
tel. 888 888 708
tel. 881 777 789
tel. 32 428 52 00

Badania wykazują, że nos to ta część twarzy, która jako pierwsza przykuwa spojrzenie innych. To powoduje, że wiele osób ma zastrzeżenia do jego wyglądu, kształtu i wielkości, co wpływa na zaniżoną samoocenę. Mamy na to bezpieczne, szybkie i mało inwazyjne rozwiązanie, które nie tylko poprawi wygląd Twojego nosa, ale także pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie i pewność siebie.

Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem niekształtnego nosa? Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708 / 881 777 789 / 32 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem niedoskonałości nosa?

Rewolucją w poprawie niedoskonałości nosa jest kształtowanie kwasem hialuronowym. Jest to niechirurgiczny sposób na pozbycie się niedużych defektów estetycznych tej części twarzy. Zabieg gwarantuje szybką, spektakularną i długotrwałą poprawę w wyglądzie nosa, dzięki czemu błyskawicznie pozbędziesz się kompleksów!

Zabieg korekty nosa stosowany jest głównie w celu:

  • Wyrównania asymetrii nosa,
  • Zlikwidowania garbu,
  • Zniwelowania niechcianych krzywizn.

Sprawdź zabieg: Zabieg kwasem hialuronowym


Na czym polega zabieg kształtowania nosa?

Zabiegi wypełniania krzywizn i wyrównania asymetrii nosa polega na miejscowym podaniu usieciowanego kwasu hialuronowego. Jest on zmodyfikowany tak, że pojedyncze cząsteczki kwasu połączone są w jeden większy polimer, dzięki czemu jest mniej podatny na działanie enzymów metabolizujących. Właśnie dlatego efekty zabiegu z użyciem kwasu usieciowanego utrzymują się dłużej niż przy użyciu innych jego form.

Kwas hialuronowy podczas zabiegu korekty nosa do miejsca docelowego może być wprowadzony na dwa sposoby- techniką tunelową (liniową) lub pionową. Do najczęściej stosowanych zalicza się technikę tunelową, która polega na zdeponowaniu kwasu w czasie wycofywania igły. Innymi słowy- igła robi w skórze „tunel”, który następnie zostaje wypełniony kwasem. Ta metoda zapobiega rozprzestrzenianiu się kwasu HA w innych tkankach.

Nowa metoda w korekcji kształtu nosa to technika pionowa, zwana pionową punktową techniką nadokostnową. Polega na wprowadzaniu kwasu hialuronowego bezpośrednio na okostną, dzięki czemu preparat zostaje zdeponowany dokładnie w miejscu, na który chcemy działać. Wybór metody, która będzie użyta do korekcji kształtu nosa należy do lekarza i uzależniona jest od rodzaju defektu.


Czas trwania zabiegu korekcji nosa

Cała procedura trwa od 15 do 30 minut i może być wykonywana zarówno w znieczuleniu miejscowym jak i bez. Ostateczny efekt modelowania nosa utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.

Po zabiegu mogą wystąpić nieznaczne efekty uboczne w postaci obrzęku, niewielkich siniaków i nadwrażliwości nosa. Objawy te znikają samoistnie w przeciągu kilku dni od wykonania zabiegu.


Efekty po zabiegu na małe usta

  • Zwiększenie objętości ust,
  • Korekcja dysproporcji pomiędzy górną a dolną wargą,
  • Uwydatnienie konturu ust,
  • Wypełnienie drobnych zmarszczek nad górną wargą,
  • Wyrównanie asymetrii ust,
  • Przywrócenie nawilżenia.

Cennik

Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym: od 1000 zł *

*cena uzależniona od ilości zużytego preparatu.
W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Ulubione ()