Zabieg korekty nosa

Zabieg kształtowania nosa Katowice

Jesteś niezadowolona z wyglądu swojego nosa?
Nie podoba Ci się to, co widzisz w lustrze?
Nos to Twój największy kompleks, który odbiera Ci pewność siebie??

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Badania wykazują, że nos to ta część twarzy, która jako pierwsza przykuwa spojrzenie innych. To powoduje, że wiele osób ma zastrzeżenia do jego wyglądu, kształtu i wielkości, co wpływa na zaniżoną samoocenę. Mamy na to bezpieczne, szybkie i mało inwazyjne rozwiązanie, które nie tylko poprawi wygląd Twojego nosa, ale także pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie i pewność siebie.


Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem niekształtnego nosa?
Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem niedoskonałości nosa?


Rewolucją w poprawie niedoskonałości nosa jest kształtowanie kwasem hialuronowym. Jest to niechirurgiczny sposób na pozbycie się niedużych defektów estetycznych tej części twarzy. Zabieg gwarantuje szybką, spektakularną i długotrwałą poprawę w wyglądzie nosa, dzięki czemu błyskawicznie pozbędziesz się kompleksów!

Zabieg korekty nosa stosowany jest głównie w celu:

  • Wyrównania asymetrii nosa,
  • Zlikwidowania garbu,
  • Zniwelowania niechcianych krzywizn.

Sprawdź zabieg: Zabieg kwasem hialuronowym


Na czym polega zabieg kształtowania nosa?


Zabiegi wypełniania krzywizn i wyrównania asymetrii nosa polega na miejscowym podaniu usieciowanego kwasu hialuronowego. Jest on zmodyfikowany tak, że pojedyncze cząsteczki kwasu połączone są w jeden większy polimer, dzięki czemu jest mniej podatny na działanie enzymów metabolizujących. Właśnie dlatego efekty zabiegu z użyciem kwasu usieciowanego utrzymują się dłużej niż przy użyciu innych jego form.

Kwas hialuronowy podczas zabiegu korekty nosa do miejsca docelowego może być wprowadzony na dwa sposoby- techniką tunelową (liniową) lub pionową. Do najczęściej stosowanych zalicza się technikę tunelową, która polega na zdeponowaniu kwasu w czasie wycofywania igły. Innymi słowy- igła robi w skórze „tunel”, który następnie zostaje wypełniony kwasem. Ta metoda zapobiega rozprzestrzenianiu się kwasu HA w innych tkankach.

Nowa metoda w korekcji kształtu nosa to technika pionowa, zwana pionową punktową techniką nadokostnową. Polega na wprowadzaniu kwasu hialuronowego bezpośrednio na okostną, dzięki czemu preparat zostaje zdeponowany dokładnie w miejscu, na który chcemy działać. Wybór metody, która będzie użyta do korekcji kształtu nosa należy do lekarza i uzależniona jest od rodzaju defektu.


Czas trwania zabiegu korekcji nosa


Cała procedura trwa od 15 do 30 minut i może być wykonywana zarówno w znieczuleniu miejscowym jak i bez. Ostateczny efekt modelowania nosa utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.

Po zabiegu mogą wystąpić nieznaczne efekty uboczne w postaci obrzęku, niewielkich siniaków i nadwrażliwości nosa. Objawy te znikają samoistnie w przeciągu kilku dni od wykonania zabiegu.


Efekty po zabiegu kształtowania nosa kwasem hialuronowym

 

  • Usunięcie "garbka" na grzbiecie nosa,
  • Wyrównanie asymetrii,
  • Optyczne zmniejszenie i wyszczuplenie nosa,
  • Podniesienie opadającego czubka nosa,
  • Wypełnienie nadmiernej wklęsłości grzbietu,
  • Zniwelowanie efektu zadartego nosa.

Cennik


Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym: sprawdź cennik *

*cena uzależniona od ilości zużytego preparatu.

W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska kwalifikująca do zabiegu w przypadku wykonania zabiegu w tym samym dniu.

Ulubione ()