Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna Katowice

Chcesz poprawić wygląd swoich okolic intymnych
i poczuć się bardziej atrakcyjną Kobietą?
A może pragniesz, by Twoje doznania podczas zbliżeń
znów były tak intensywne jak przed porodem lub menopauzą?


ZAUFAJ PROFESJONALISTOM Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM!

Informacja i rejestracja:
888 888 708

Ginekologia estetyczna zajmuje się zabiegami mającymi na celu poprawę wyglądu okolic intymnych, przywrócenie i zachowanie zdrowia tych części ciała oraz zwiększenie satysfakcji z życia seksualnego. Pomaga szybko i skutecznie pozbyć się kompleksów oraz wielu problemów zdrowotnych wynikających m.in. z wieku, przebytych porodów, budowy anatomicznej czy chorób współistniejących. Procedury z zakresu ginekologii estetycznej są mało inwazyjne, całkowicie bezpieczne i nie wymagają długotrwałej rekonwalescencji, dlatego mogą z nich korzystać Panie w różnym wieku! Dzięki temu każda Kobieta ma szansę odzyskać pewność siebie, komfort, satysfakcję ze współżycia oraz większe poczucie własnej atrakcyjności.

Nie czekaj! Umów wizytę u specjalisty już dziś!


Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jakie zabiegi wykonujemy?


Mezoterapia okolic intymnych:

 • Powiększanie punktu G
 • Wypełnianie warg sromowych
 • Rewitalizacja pochwy i warg sromowych

Laseroterapia okolic intymnych (laser CO2 Beladona):

 • Rewitalizacja pochwy po porodzie i w okresie menopauzy
 • Rozjaśnianie miejsc intymnych
 • Usuwanie narośli (m.in. kłykcin kończystych)

W celu ograniczenia dyskomfortu i ewentualnych odczuć bólowych, w Klinice Vitalea zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonywane są w znieczuleniu miejscowym.


Efekty zabiegów:

 • poprawa napięcia i sprężystości tkanek
 • zwiększenie nawilżenia dróg rodnych
 • poprawa wyglądu i „odmłodzenie” okolic intymnych
 • zwiększenie satysfakcji seksualnej – intensywniejsze doznania ze zbliżeń
 • ochrona przed infekcjami i urazami narządów rodnych
 • większy komfort i przywrócenie pewności siebie

Wskazania - na jakie problemy stosujemy zabiegi ginekologii estetycznej?

Ginekologia estetyczna wpływa nie tylko na poprawę wyglądu miejsc intymnych, ale także pomaga zwalczyć dolegliwości różnego typu. Stosowana jest w przypadku problemów takich jak:

 • suchość pochwy
 • wiotkość pochwy (np. po porodzie)
 • defekty w budowie warg sromowych
 • występowanie narośli
 • zaburzenia odczuwania satysfakcji seksualnej
 • atrofia pochwy (np. w wyniku menopauzy)
 • częste infekcje
 • skłonność do otarć i podrażnień

Więcej o zabiegach ginekologii estetycznej


Powiększanie punktu G

Polega na wstrzyknięciu preparatu na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego w konkretne miejsce na przedniej ścianie pochwy, co powoduje powiększenie i ujędrnienie znajdującego się tam punktu G. Zabieg stosuje się w celu poprawy doznań seksualnych u kobiet, u których z wiekiem ta okolica staje się mniejsza i gorzej ukrwiona. Procedura powiększania punktu G nazywana jest także „zastrzykiem orgazmu”.
 

Wypełnianie warg sromowych

Zabieg służy poprawie wyglądu okolic intymnych, jak również działa ochronnie na narządy rodne. Zwiększenie objętości polega na wstrzyknięciu preparatu na bazie kwasu hialuronowego, który - poza samym wypełnieniem - powoduje także poprawę nawilżenia i odmłodzenie okolicy poddanej zabiegowi. To sprawia, że narządy są mniej podatne na infekcje, otarcia i urazy, a także odzyskują estetyczny wygląd.
 

Rewitalizacja pochwy i warg sromowych

Polega na obkurczeniu i poprawie jędrności tkanek, a także odmłodzeniu okolic intymnych. Zalecana jest u kobiet po porodzie/porodach oraz podczas menopauzy lub w okresie pomenopauzalnym. Rewitalizację można wykonać za pomocą lasera CO2 lub mezoterapii. Obydwa te zabiegi powodują poprawę nawilżenia tkanek oraz wzrost ich sprężystości i napięcia, dzięki czemu narządy są lepiej chronione, a satysfakcja seksualna większa.
 

Rozjaśnianie miejsc intymnych

Przebarwienia lub hiperpigmentacja miejsc intymnych jest defektem natury estetycznej. Związane są najczęściej z predyspozycjami genetycznymi, zaburzeniami hormonalnymi lub wynikają z przyjmowania niektórych leków. Ich występowanie może wpływać na brak pewności siebie i poczucie znacznego dyskomfortu podczas zbliżeń. Wybielanie okolic intymnych, wykonywane jest za pomocą lasera CO2, daje szybkie i spektakularne efekty bez konieczności stosowania inwazyjnych procedur zabiegowych.
 

Usuwanie narośli

Do najczęstszych przyczyn powstawania narośli w okolicach intymnych jest zakażenie wirusem HPV, który powoduje powstawanie brodawek wenerycznych, czyli kłykcin kończystych. Mają one tendencję do szybkiego rozrastania się oraz wyjątkowo łatwo się przenoszą, dlatego ich usunięcie powinno mieć miejsce natychmiast po ich wystąpieniu na skórze. Przenoszą się z partnera na partnera drogą płciową lub w wyniku bezpośredniego kontaktu skórnego. Zabieg usuwania narośli laserem CO2 to szybka i małoinwazyjna metoda, która natychmiast usunie uporczywy problem, przywracając Ci poczucie komfortu i bezpieczeństwa.


Ulubione ()