Zmarszczki mimiczne

Usuwanie zmarszczek Katowice

Zauważyłaś, że na Twojej twarzy pojawiły się zmarszczki i bruzdy,
przez co nie wygląda już tak młodo jak kiedyś?

Serum i kremy przeciwzmarszczkowe nie działają?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Zmarszczki mimiczne są bezpośrednim efektem wyrażania emocji i powtarzalnej aktywności mięśni twarzy, które umożliwiają nam ekspresję. Skóra położona nad nimi przez wszystkie lata życia marszczy się zawsze w tych samych miejscach, co w połączeniu z postępującym starzeniem się, odwodnieniem i utratą objętości podskórnej tkanki tłuszczowej powoduje, że zmarszczki mimiczne zaczynają się utrwalać. Sprzyja temu również obecność nałogów, zwłaszcza palenie papierosów, narażenie na promieniowanie UV oraz brak odpowiedniej pielęgnacji skóry. Wraz z wiekiem napięcie mięśni twarzy spada, skóra traci elastyczność i ulega postępującemu odwodnieniu, co sprzyja powstawaniu zmarszczek. Pierwsze bruzdy mogą być widoczne już w wieku 25-30 lat, a po przekroczeniu tego wieku często pozostają widoczne na stałe, nawet jeśli skóra i mięśnie są rozluźnione. W pierwszej kolejności zwykle pojawiają się: lwia zmarszczka, bruzdy nosowo-wargowe, poziome bruzdy na czole oraz „kurze łapki”.


Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem ze zmarszczkami mimicznymi?
Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem zmarszczek mimicznych?


Najpopularniejsze i najskuteczniejsze metody usuwania już istniejących, widocznych zmarszczek mimicznych to wypełnianie kwasem hialuronowym oraz ostrzykiwanie toksyną botulinową, a także bezinwazyjne zabiegi z wykorzystaniem urządzeń wykorzystujących technologię fali radiowej (radiofrekwencja / RF) oraz światło lasera i podczerwień.

Zabiegi polecane na zmarszczki mimiczne to przede wszystkim:

Pomocniczo w usuwaniu zmarszczek, jak również w profilaktyce starzenia się skóry, stosuje się także:


Usuwanie zmarszczek mimicznych za pomocą fali radiowej (radiofrekwencji / RF)


Zabiegi z wykorzystaniem platformy Alma Beauty SPADEEP polegają na zastosowaniu fali radiowej o wysokiej częstotliwości, która wnika w głąb skóry powodując rozpad komórek tłuszczowych oraz pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie uzyskujemy poprawę jej gęstości, jędrności i gładkości, a tym samym wygładzenie zmarszczek oraz wymodelowanie konturu twarzy. Spektakularny efekt gwarantowany! Zabiegi są nieinwazyjne, bezbolesne i całkowicie bezpieczne, a ponadto nie wymagają rekonwalescencji.  

Czas trwania zabiegu: około 30-60 minut. Znieczulenie nie jest potrzebne!


Efekty po zabiegu usuwania zmarszczek przy użyciu technologii wykorzystującej falę radiową:

 • Redukcja zmarszczek,
 • Lifting i zagęszczenie skóry,
 • Resurfacing i odmłodzenie,
 • Poprawa konturu twarzy,
 • Rozjaśnienie przebarwień.

Usuwanie zmarszczek mimicznych za pomocą Harmony Baby Rejuve


Platforma Harmony Baby Rejuve wykorzystuje działanie dwóch rodzajów światła- lasera oraz podczerwieni. Ich połączenie gwarantuje kompleksową opiekę dla Twojej skóry! Zabiegi powodują zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra pozostaje gładka, napięta i ujędrniona- jest to tzw. termolifting. Co więcej, Twoja cera odzyskuje blask i równomierny koloryt, a rozszerzone naczynka i zaczerwienienia znikają! 

Czas trwania zabiegu: kilka do kilkunastu minut w zależności od wielkości obszaru zabiegowego. Znieczulenie nie jest potrzebne!


Efekty po zabiegu usuwania zmarszczek za pomocą Harmony Baby Rejuve:

 • Lifting i zagęszczenie skóry,
 • Wygładzenie zmarszczek i bruzd,
 • Usunięcie "pajączków" i zaczerwienienia,
 • Rozjaśnienie przebarwień i zmian pigmentacyjnych,
 • Wyrównanie kolorytu cery,
 • Łagodzenie rumienia i objawów trądziku różowatego.

Usuwanie zmarszczek mimicznych za pomocą kwasu hialuronowego


Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem ludzkiego organizmu- aż połowa całej jego zawartości znajduje się w skórze. Niestety, wraz z wiekiem jego ilość stopniowo ulega zmniejszeniu, co powoduje, że skóra staje się coraz bardziej sucha, wiotka i mniej elastyczna. W medycynie estetycznej wykorzystuje się dwie formy kwasu hialuronowego- usieciowany i nieusieciowany. Do wypełniania zmarszczek używa się postaci usieciowanej, która charakteryzuje się większą odpornością i dłuższą trwałością. Dzięki temu jest on doskonałym wypełniaczem. Wykorzystuje się go do usuwania zmarszczek mimicznych twarzy, takich jak: bruzdy nosowo-wargowe, królicze zmarszczki, bruzdy marionetki, dolina łez oraz „kurze łapki”. Efekt widoczny jest od razu po zabiegu i utrzymuje się od kilku do kilkunastu miesięcy.

Czas trwania zabiegu: do 30 minut + 20-30 minut znieczulenie.


Efekty po zabiegu usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym:

 • Natychmiastowe wypełnienie zmarszczek,
 • Wygładzenie skóry,
 • Poprawa nawilżenia i kolorytu,
 • Poprawa konturu twarzy,
 • Przywrócenie objętości,
 • Pobudzenie procesów regeneracyjnych zachodzących w skórze.

Usuwanie zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej


Toksyna botulinowa, zwany również botuliną, to jedna z najpopularniejszych substancji wykorzystywanych w medycynie estetycznej do leczenia zmarszczek mimicznych. Jest neurotoksyną, która ma za zadanie zahamować czynność skurczową mięśnia, a tym samym zapobiec marszczeniu się skóry położonej nad nim. Dzięki temu skóra nie zagina się, nowe zmarszczki nie powstają, a już istniejące ulegają wygładzeniu. Toksynę botulinową stosuje się najczęściej w przypadku zmarszczek poprzecznych czoła, lwiej zmarszczki, bruzd u nasady nosa oraz „kurzych łapek”. Zabieg usuwania zmarszczek mimicznych z użyciem rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia i zdezynfekowania okolicy zabiegowej. Następnie przystępuje się do podania preparatu bezpośrednio do mięśnia za pomocą cienkiej igły. Procedurę przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Pierwszą poprawę można zaobserwować po upływie 2-3 dni, natomiast ostateczne efekty widoczne są po około 14 dniach. Rezultaty utrzymują się około 3-6 miesięcy.

Czas trwania zabiegu: 15-20 minut + 20-30 minut znieczulenie.


Efekty po zabiegu usuwania zmarszczek:

 • Wygładzenie zmarszczek,
 • Profilaktyka powstawania bruzd i zmarszczek,
 • Regeneracja i odbudowa skóry,
 • Efekt odmłodzonej i odprężonej twarzy.

Usuwanie zmarszczek mimicznych za pomocą stymulatorów tkankowych


Stymulatory tkankowe to preparaty do iniekcji na bazie m.in. kwasu hialuronowego, aminokwasów, polinukleotydów czy kwasu L-polimlekowego. Wykorzystuje się je w celu pobudzenia skóry do intensywnej regeneracji i odbudowy, co odbywa się poprzez silną stymulację produkcji kolagenu i elastyny. Wszystkie te procesy są całkowicie fizjologiczne, co przekłada się na naturalny efekt redukcji zmarszczek mimicznych. Rodzaj i skład preparatu wykorzystanego do zabiegu usuwania zmarszczek dobiera się w zależności od potrzeb i oczekiwań Pacjenta, co odbywa się na konsultacji lekarskiej poprzedzającej procedurę. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych nadaje się zarówno dla osób młodych, które chcą przeciwdziałać powstawaniu zmarszczek, jak i dla pacjentów ze skórą dojrzałą z już widocznymi oznakami starzenia. W celu osiągnięcia najlepszych efektów zabiegi z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych należy powtarzać w seriach- ich ilość i częstotliwość uzależnione są od rodzaju zastosowanego preparatu, co ustalane jest na konsultacji lekarskiej przed zabiegiem.

Czas trwania zabiegu: 30 minut + 20-30 minut znieczulenie.


Efekty po zabiegu usuwania zmarszczek stymulatorami tkankowymi:

 • Zniwelowanie zmarszczek i bruzd,
 • Zagęszczenie skóry,
 • Zwiększenie jędrności i elastyczności skóry,
 • Poprawa nawilżenia,
 • Poprawa konturu twarzy,
 • Cera odmłodzona i pełna blasku.

Usuwanie zmarszczek mimicznych za pomocą mezoterapii


Mezoterapia igłowa polega na podawaniu w głąb skóry preparatów leczniczych za pomocą strzykawki i igły o odpowiedniej długości. Jej zaletą jest możliwość iniekcji substancji bezpośrednio do miejsc wymagających działania. Okolice, na które najczęściej wykonuje się mezoterapię igłową to: twarz, szyja, dekolt i owłosiona skóra głowy. Efekt zabiegowy uzyskuje się zarówno poprzez preparaty użyte do zabiegu, jak i poprzez samo uszkodzenie skóry, które powoduje nasiloną produkcję kolagenu. Mezoterapia mikroigłowa z kolei, wykonywana za pomocą urządzenia Dermapen, polega na nakłuwaniu skóry kilkunastoma cieniutkimi igiełkami. Wykonuje się ją w celu wprowadzenia w głąb skóry preparatów leczniczych wcześniej nałożonych na jej powierzchnię. Głównym zadaniem mezoterapii mikroigłowej jest intensywne pobudzenie skóry do odnowy i regeneracji poprzez wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego. Mikrouszkodzenia spowodowane przez igły nasilają syntezę kolagenu i elastyny, dzięki czemu staje się ona bardziej jędrna, napięta i zagęszczona. Mezoterapia mikroigłowa jest doskonałym rozwiązaniem zarówno w profilaktyce starzenia się skóry, jak i przy już widocznych pierwszych jej oznakach. Aby osiągnąć najlepsze i długotrwałe rezultaty, zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Czas trwania zabiegu: 20-30 minut + 20-30 minut znieczulenie.


Efekty po zabiegu usuwania zmarszczek mezoterapią:

 • Wygładzenie zmarszczek,
 • Poprawa gładkości i jędrności skóry,
 • Usunięcie przebarwień,
 • Redukcja blizn,
 • Zmniejszenie widoczności „pajączków”,
 • Przywrócenie nawilżenia i blasku skórze,
 • Profilaktyka starzenia się skóry.

Usuwanie zmarszczek mimicznych za pomocą osocza bogatopłytkowego

Osocze bogatopłytkowe to preparat pochodzący z własnej krwi Pacjenta dlatego też nazywany jest wampirzym liftingiem, dlatego zabieg z jego wykorzystaniem uznawany jest za jeden z najbezpieczniejszych w medycynie estetycznej. Pobrana wcześniej krew zostaje odwirowana, dzięki czemu osocze bogate w trombocyty ulega oddzieleniu od pozostałych składników krwi. Gotowe osocze może zostać użyte do ostrzykiwania niemal każdej okolicy ciała, w tym także owłosionej skóry głowy, twarzy, szyi i dekoltu. Podawane jest w głąb skóry za pomocą mezoterapii igłowej lub mikroigłowej. Osocze powoduje namnażanie się nowych komórek i silną regenerację skóry, a także pobudza syntezę kolagenu i elastyny- białek niezbędnych do zachowania jędrnej i gładkiej cery. Pierwsze efekty widać już po 7-14 dniach od zabiegu, jednak w celu uzyskania najlepszych rezultatów poleca się wykonanie serii 3-5 zabiegów z częstotliwością raz na miesiąc.

Czas trwania zabiegu: około 30 minut + 20-30 minut znieczulenie.


Efekty po zabiegu usuwania zmarszczek osoczem bogatopłytkowym:

 • Poprawa jędrności, gęstości i elastyczności skóry,
 • Wygładzenie zmarszczek,
 • Zwiększenie poziomu nawilżenia skóry,
 • Zmniejszenie widoczności rozstępów, blizn i przebarwień,
 • Przywrócenie blasku i młodzieńczego wyglądu.

Terapia wspomagająca - taping twarzy


Zaliczany do terapii anti-aging, mający na celu zniwelowanie widoczności zmarszczek i zapobieganie ich powstawaniu. Polega na naklejeniu w wybranej okolicy specjalnych taśm, których zadaniem jest uniesienie skóry, poprawa przepływu krwi i limfy oraz rozluźnienie mięśni twarzy. To sprawia, że tkanki są lepiej natlenione i odżywione, a tym samym zdrowsze i bardziej wytrzymałe. Relaksacja mięśni twarzy z kolei zapobiega nadmiernemu, nawykowemu marszczeniu skóry, co jest bezpośrednią przyczyną powstawania zmarszczek mimicznych. Dzięki facetapingowi  możemy wymodelować i odmłodzić twarz w sposób całkowicie bezinwazyjny! Aby uzyskać najlepsze rezultaty poleca się wykonanie serii 8-10 zabiegów, najlepiej codziennie lub w kilkudniowych odstępach. Ze względu na wysokie bezpieczeństwo zabiegu i jego bezinwazyjność, z tapingu twarzy mogą korzystać również kobiety ciężarne. 

Czas trwania zabiegu: około 15-20 minut.


Cennik


Podane ceny zawierają znieczulenie i konsultację lekarską przed zabiegiem.

*cena uzależniona od preparatu i ilości zużytego materiału.
**cena uzależniona od powierzchni ostrzykiwanej okolicy

Ulubione ()