Blizny potrądzikowe

Usuwanie blizn potrądzikowych Katowice

Problemy z trądzikiem masz już dawno za sobą, ale na
Twojej twarzy wciąż widać po nim ślady?

Blizny potrądzikowe to Twój kompleks, który ciężko
ukryć pod makijażem?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Trądzik to przewlekły stan zapalny gruczołów łojowych skóry związany z ich nadmierną aktywnością, np. na podłożu hormonalnym. Jest to jedno z najczęstszych schorzeń dermatologicznych stwierdzanych u młodych ludzi, jednak może dotyczyć osób w każdym wieku. Jest wiele sposobów walki z trądzikiem, ale co zrobić z bliznami potrądzikowymi, które są częstymi powikłaniami po zaleczonych stanach zapalnych skóry twarzy?
 

Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem z bliznami potrądzikowymi?
Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem blizn potrądzikowych?


Jeśli chcesz zniwelować widoczność blizn pozostałych po trądziku i ograniczyć powstawanie nowych, warto skorzystać z:

Są to zabiegi cieszące się wysoką skutecznością w procesie wygładzania blizn potrądziowych, a ponadto przynoszą także wiele innych korzyści dla skóry. Lekarz medycyny estetycznej ,na konsultacji poprzedzającej zabieg, dobiera procedurę i preparaty indywidualnie do potrzeb i oczekiwań każdego Pacjenta.


Usuwanie blizn potrądzikowych za pomocą Alma Beauty SPADEEP


Nowoczesne urządzenie Alma Beauty SPADEEP to platforma zabiegowa wykorzystująca do poprawy wyglądu falę radiową wysokiej częstotliwości. Powoduje ona równomierne, głębokie rozgrzanie skóry i tkanki podskórnej, co pobudza procesy naprawcze i regeneracyjne w niej zachodzące. Zabiegi stymulują także produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych, co doskonale wpływa na poprawę jędrności, gładkości i gęstości skóry. To umożliwia resurfacing i odbudowę tkanki, pozostawiając cerę promienną, odmłodzoną i wygładzoną. Spektakularny efekt bez igieł i okresu rekonwalescencji! 

Czas trwania zabiegu: około 30-60 minut w zależności od obszaru zabiegowego. Znieczulenie nie jest konieczne!


Efekty po zabiegu z użyciem Alma Beauty SPADEEP:

 • Redukcja blizn,
 • Rozjaśnienie przebarwień,
 • Wyrównanie kolorytu skóry,
 • Zagęszczenie i ujędrnienie skóry.

Usuwanie blizn potrądzikowych za pomocą mezoterapii mikroigłowej


Zabieg polega na wykonaniu mikro nakłuć skóry za pomocą specjalnego urządzenia medycznego Dermapen. Nakłucia tworzą kanaliki, które umożliwiają wprowadzenie w głębsze warstwy skóry odpowiednio dobranego preparatu, który ma przynieść oczekiwany efekt kosmetyczny i leczniczy. Co więcej, mikrouszkodzenia te mają na celu wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego skóry, który aktywuje naturalne procesy regeneracyjne. Dochodzi do wzmożonej produkcji elastyny oraz odbudowy włókien kolagenowych, które są niezbędne do utrzymania gładkiej, jędrnej i zdrowej skóry. Najlepsze efekty spłycenia, rozjaśnienia oraz redukcji blizn uzyskujemy po wykonaniu serii zabiegów (4-6wizyt) w odstępach 2-4 tygodni.

Czas trwania zabiegu: około 20-30 minut.


Efekty po zabiegu mezoterapią mikroigłową:

 • Redukcja blizn,
 • Wyrównanie kolorytu skóry,
 • Uelastycznienie i zwiększenie napięcia skóry.

Usuwanie blizn potrądzikowych z użyciem osocza bogatopłytkowego


Jest to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Osocze bogate w czynniki wzrostowe uzyskiwane jest z własnej krwi pacjenta, a następnie wstrzykiwane pod skórę. Zabieg ten pobudza mechanizmy regeneracyjne zachodzące w skórze oraz przyspiesza jej odnowę. To powoduje, że istniejące ubytki ulegają odbudowie, a blizny potrądzikowe ulegają wyraźnemu rozjaśnieniu i spłyceniu. Poprawia się elastyczność i jędrność skóry, przez co staje się ona bardziej odporna na nowe uszkodzenia. Metoda ta umożliwia również niwelowanie rozstępów oraz wygładzenie zmarszczek. Osocze bogatopłytkowe może być stosowane jednocześnie z mezoterapią mikroigłową- stanowi ono wówczas autologiczny preparat użyty do zabiegu. Zabieg najlepiej wykonać w serii 3-5 zabiegów z częstotliwością raz na miesiąc. Pierwsze rezultaty widoczne są po około 1-2 tygodniach od wykonania procedury.

Czas trwania zabiegu: około 30 minut.


Efekty po zabiegu osoczem bogatopłytkowym:

 • Poprawa jędrności, gęstości i nawilżenia skóry,
 • Redukcja blizn i przebarwień potrądzikowych,
 • Wygładzenie zmarszczek,
 • Zmniejszenie widoczności rozstępów.

Usuwanie blizn potrądzikowych z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych


Stymulatory tkankowe to preparaty, który mają na celu przyspieszenie rewitalizacji skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny. W przypadku blizn potrądzikowych preparatem najczęściej wybieranym do zabiegów jest NucleoFILL. Jego skład opiera się na naturalnych polinukleotydach, które silnie nawilżają i pobudzają procesy biostymulacyjne zachodzące w skórze. To sprawia, że odbudowa i regeneracja skóry zachodzi znacznie szybciej, dzięki czemu blizny ulegają wyraźnemu spłyceniu. Zabieg z wykorzystaniem preparatu NucleoFILL przywróci skórze blask i młody wygląd, a także wygładzi drobne zmarszczki i zniweluje blizny.

W przypadku zabiegów z użyciem stymulatora tkankowego NucleoFILL zaleca się wykonanie serii 4 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni. W celu utrzymania efektów na dłużej poleca się wykonanie 1 zabiegu przypominającego raz na 4-6 miesięcy.

Czas trwania zabiegu: około 30-60 minut.


Efekty po zabiegu stymulatorami tkankowymi:

 • Wyraźne spłycenie blizn,
 • Rozjaśnienie skóry,
 • Uelastycznienie skóry,
 • Profilaktyka starzenia się skóry.

Cennik


Alma Beauty SPADEEP: sprawdź cennik

Mezoterapia mikroigłowa: sprawdź cennik *

*cena uzależniona od ilości zużytego preparatu.

Osocze bogatopłytkowe: sprawdź cennik

Stymulator tkankowy: sprawdź cennik


W cenę zabiegów wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Ulubione ()