Choroby tarczycy

Sposoby na choroby tarczycy

Masz problemy z nadwagą lub niedowagą?
Cierpisz na ciągłą suchość skóry, wypadające włosy i zaburzenia miesiączkowania?
A może doskwierają Ci częste biegunki lub zaparcia?
Odczuwasz też kołatania serca i nadmiernie się pocisz?


Skuteczna pomoc w walce z chorobami tarczycy
Informacja i rejestracja:
888 888 708

Przyczyną mogą być CHOROBY TARCZYCY!

Najczęstsze choroby dotyczące gruczołu tarczowego to nadczynność (w tym choroba Gravesa-Basedowa) i niedoczynność (w tym choroba Hashimoto). W związku z tym, że tarczyca odpowiada za produkcję bardzo ważnych dla nas hormonów, jej funkcjonowanie wpływa na pracę całego organizmu!

Nie czekaj, aż sytuacja się pogorszy! Chora tarczyca może doprowadzić do poważnych powikłań. Zacznij działać!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Czym są choroby tarczycy?

Istnieją doniesienia o tym, że czynnikiem silnie predysponującym do wystąpienia wielu chorób tarczycy może być obecność wirusa Epsteina-Barr (EBV) w organizmie. Badania wykazują, że zakażenie tym wirusem obecne jest u ponad 80% osób z chorobą Hashimoto i u 62,5% chorujących na Graves’a-Basedowa.Inne czynniki zewnętrzne, mające wpływ na rozwój chorób gruczołu tarczowego, to m.in.: obecność niektórych bakterii (np. enterobakterie, gronkowce, paciorkowce), inne wirusy (np. grypy), a także obciążenie metalami ciężkimi. Warto wiedzieć, że wirus EBV ma wpływ na rozwój schorzeń o podłożu autoimmunologicznym nie tylko w obrębie samej tarczycy!


Jak możemy Ci pomóc?

Terapia podstawowa:

Terapie uzupełniające:


Chcesz dowiedzieć się więcej o metodach wspomagających leczenie chorób tarczycy? Czytaj dalej!

Biorezonans komórkowy na aparacie MORA umożliwia wykrycie w organizmie wielu różnych patogenów chorobotwórczych, w tym także wirusa Epsteina-Barr oraz innych drobnoustrojów mogących wywoływać schorzenia tarczycy. Biorezonans komórkowy pozwala potwierdzić lub wykluczyć obecność tych patogenów w sposób całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Na aparacie MORA możliwe jest także sprawdzenie obciążenia metalami ciężkimi, w tym m.in. rtęcią, fluorem i chlorem. Mogą się one przyczyniać do rozwoju niektórych schorzeń gruczołu tarczowego, gdyż wypierają z organizmu jod. Za pomocą biorezonansu komórkowego możliwe jest nie tylko wykrycie konkretnych obciążeń w ustroju, ale także ich skuteczna eliminacja.

Dopełnieniem badania na aparacie MORA jest diagnostyka i terapia na urządzeniu F-scan. Zasada jego działania opiera się na odkryciach dr R. Rife'a oraz dr H. Clark. Dzięki temu jesteśmy w stanie przy pomocy określonych częstotliwości wykryć oraz usunąć konkretne patogeny wywołujące choroby i stany zapalne w organizmie.

Niezbędnym elementem oceny stanu zdrowia Pacjentów cierpiących na schorzenia tarczycy jest diagnostyka So/check. To szybkie i nieinwazyjne badanie, które dostarcza niezbędnych informacji na temat zawartości witamin i minerałów w komórkach. Wykrywa nadmiar lub niedobór najważniejszych pierwiastków, w tym kluczowych dla pracy tarczycy jodu, selenu i cynku. Sprawdza także obciążenie metalami ciężkimi, ocenia zdolności obronne i detoksykacyjne ustroju oraz określa poziom stresu oksydacyjnego. 

Uzupełnieniem całości terapii jest ozonoterapia oraz kroplówki witaminowe. Ozonowanie krwi jest metodą zwalczania groźnych patogenów chorobotwórczych bytujących w organizmie, w tym także wirusów i bakterii, mogących wywoływać stany zapalne i choroby tarczycy. Z kolei kroplówki witaminowe pomagają w szybki sposób podnieść zdolności obronne organizmu i uczynić go bardziej odpornym na infekcje wirusowe i bakteryjne. Skład kroplówek może być również tak skomponowany, aby dodatkowo pomagały one w detoksykacji ustroju i eliminacji z niego metali ciężkich. Wlewy witaminowe, ich częstotliwość i skład dobierane są indywidualnie przez lekarza na konsultacji poprzedzającej zabieg.

W szybkim oczyszczeniu organizmu z toksyn pomocna jest terapia Lakhovsky’ego. Dzięki zastosowaniu specjalnych anten możemy w szybki sposób wspomóc proces detoksykacji, a także przyczynić się do podniesienia odporności organizmu. Z kolei użycie do terapii lampy Rife’a pomoże w eliminacji patogenów chorobotwórczych z ustroju. Terapia Lakhovsky’ego jest całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna, dlatego sprawdzi się u osób w każdym wieku, także dzieci.


Cennik

Biorezonans komórkowy na aparacie MORA: sprawdź cennik (badanie całościowe)

Badanie na urządzeniu F-SCAN + terapia: sprawdź cennik (pierwsza wizyta)

Diagnostyka So/check: sprawdź cennik

Ozonowanie krwi: sprawdź cennik

Kroplówki witaminowe: sprawdź cennik (cena uzależniona od rodzaju i składu kroplówki)

Terapia Lakhovsky’ego: sprawdź cennik

Ulubione ()