Leczenie łysienia

Zabiegi z użyciem Dr. Cyj, Venome HairFiller

Nadmiernie wypadają Ci włosy?
Zauważyłaś, że na Twojej głowie pojawiły się
prześwity i przerzedzenia?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Nadmierne wypadanie włosów jest bardzo częstym efektem nieodpowiedniej diety. Może być spowodowane niedoborem witamin, trwałym stresem, paleniem papierosów, przebytymi chorobami (takimi jak np. COVID-19) oraz przyjmowaniem niektórych leków. Utrata włosów w warunkach fizjologicznych nie powinna przekraczać 150 włosów dziennie. Problem pojawia się wtedy, kiedy zauważymy nasilenie wypadania i taki stan utrzymuje się ponad kilka tygodni. Nadmierna utrata włosów w dalszym etapie może doprowadzić nawet do łysienia!


Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem z wypadających włosów?
Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem wypadających włosów?


Jeśli marzysz o gęstych i pięknych włosach, skorzystaj z zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego oraz mezoterapii igłowej. Obydwie te metody dają spektakularne efekty- hamują nadmierne wypadanie oraz pobudzają wzrost nowych włosów!

Zabiegi polecane na wypadające włosy to przede wszystkim:


Likwidacja problemu wypadających włosów za pomocą osocza bogatopłytkowego


Jest to naturalny i jeden z najbardziej bezpiecznych zabiegów medycyny estetycznej, polegający na dostarczeniu do skóry właściwej osocza bogatopłytkowego otrzymanego z krwi Pacjenta. Zabieg na wypadające włosy zaczyna się od pobrania około 10-30 ml krwi bezpośrednio do probówki, która następnie umieszczana jest w wirówce i odwirowywana przez kilka minut. Podczas wirowania zostają oddzielone leukocyty i erytrocyty odosocza zawierającego trombocyty (czyli płytki krwi). Po odwirowaniu płytki krwi oraz cienka warstwa żółtawo-przezroczystego osocza zostaje umieszczona w strzykawce z cienką igłą. Tak przygotowany preparat jest gotowy do użycia. Lekarz wstrzykuje go podskórnie na całej powierzchni skóry głowy, wykonując iniekcje w odstępach 2–3cm. Zabieg na wypadające włosy osoczem bogatopłytkowym nie wymaga znieczulenia, natomiast jest to uzależnione od indywidualnej wrażliwości Pacjenta i istnieje możliwość zastosowania miejscowego anestetyku.

Czynniki wzrostu znajdujące się w płytkach krwi pobudzają uśpione mieszki włosowe, powodując odrost nowych baby hair. Ponadto zapobiegają nadmiernemu wypadaniu oraz wzmacniają i przyspieszają wzrost nowych włosów. Preparat podawany pacjentowi jest autologiczny, dzięki czemu nie występuje reakcja alergiczna ani nadwrażliwość, a ryzyko powikłań jest minimalne.

Czas trwania zabiegu: 10-20 minut+ 15-30 minut znieczulenie.


Efekty po zabiegu osoczem bogatopłytkowym:

 • Zahamowanie wypadania włosów,
 • Zagęszczenie włosów,
 • Pojawienie się nowych baby hair,
 • Włosy stają się bardziej sprężyste, zdrowe i błyszczące.

Likwidacja problemu wypadających włosów za pomocą mezoterapii igłowej


Mezoterapia igłowa to najbardziej skuteczny zabieg odżywczy na skórę głowy. Wzmacnia łodygę włosa, pobudza wzrost nowych włosów, hamuje nadmierne wypadnie oraz poprawia mikrokrążenie skóry głowy. Zabieg na wypadające włosy polega na dostarczeniu do skóry właściwej substancji aktywnych o różnym działaniu, m.in. regenerującym i odżywczym. Preparaty do mezoterapii igłowej dobierane są indywidualnie do potrzeb Pacjenta. Stosuje się między innymi gotowe mezokoktajle zawierające: peptydy biomimetyczne, kwas hialuronowy oraz czynniki wzrostu. Do zabiegu wykorzystuje się również osocze bogatopłytkowe.

Zabieg mezoterapii igłowej polega na ostrzykiwaniu skóry głowy za pomocą strzykawki i bardzo cienkich igieł, wykonując mikronakłucia co 0,5-1,5 cm. To pobudza włos do wzrostu, poprawia mikrokrążenie, hamuje nadmierne wypadanie, widocznie poprawia gęstość włosów oraz zapobiega powstawaniu problemów skóry głowy. Na zakończenie zabiegu na wypadanie włosów zostaje wykonany masaż skóry głowy, dzięki któremu wstrzykiwane substancje są równomiernie rozprowadzane. Nakłucia są mało bolesne, jeśli jednak pacjent ma niski próg bólu można zastosować znieczulenie miejscowe.

W naszej klinice wykorzystujemy wysokiej jakości preparaty:

 • Dr. Cyj HairFiller- zawiera 7 peptydów i kwas hialuronowy; stymuluje odrastanie włosów, pogrubia i zagęszcza je, a dzięki opatentowanej technologii o przedłużonym uwalnianiu i wnikaniu substancji aktywnych działa przez kolejne 14 dni od wstrzyknięcia.
 • VenomeTrychoHairFiller- to połączenie kwasu hialuronowego, czynników wzrostu oraz peptydów biomimetycznych; skutecznie odżywia i dotlenia cebulki włosów, przyspiesza zagęszczenie włosów oraz regeneruje ich strukturę po negatywnych skutkach zabiegów fryzjerskich.

Czas trwania zabiegu: 30 minut+ 15-30 minut znieczulenie.


Efekty po zabiegu mezoterapią mikroigłową:

 • Odżywienie skóry głowy,
 • Włosy odrastają szybciej i stają się gęstsze,
 • Zahamowanie wypadania włosów,
 • Nawilżenie skóry głowy,
 • Pojawienie się nowych cebulek i odrost „baby hair”.

Cennik

Osocze bogatopłytkowe: sprawdź cennik

Mezoterapia igłowa skóry głowy: sprawdź cennik

W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Ulubione ()