Zabiegi na małe usta

Powiększanie ust Katowice

Masz wąskie i małe usta?
Są suche, nierówne i z opadającymi kącikami?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Suche i wąskie usta mogą być związane z czynnikami genetycznymi lub spowodowane postępującym procesem starzenia się organizmu. Wraz z wiekiem naturalna świeżość i nawilżenie zanikają, a wargi stają się przesuszone, asymetryczne, z opadającymi kącikami. Utrata objętości skutkuje także szybszym pojawieniem się zmarszczek dookoła ust, co dodatkowo sprawia, że twarz wygląda mniej korzystnie.


Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem małych ust?
Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem małych ust?


Jeśli marzysz o pełnych, gładkich ustach, skorzystaj z zalet, jakie oferuje WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM! Ten zabieg gwarantuje efekt większych, kształtnych i nawilżonych warg, a także pomoże zniwelować drobne zmarszczki w okolicy ust!

Sprawdź zabieg: Zabieg kwasem hialuronowym


Na czym polega zabieg powiększania ust?


Kwas hialuronowy to substancja najczęściej wykorzystywana do zabiegu powiększania ust. Ma on działanie wolumetryczne i wypełniające, a także wykazuje silne właściwości wiążące wodę, co sprawia, że jego zastosowanie poprawia także nawilżenie oraz sprzyja rewitalizacji. Do zabiegu powiększania ust wykorzystuje się usieciowany kwas hialuronowy. Pozwala on na wypełnienie, wyrównanie asymetrii oraz korekcję dysproporcji w budowie warg. Usieciowany kwas HA charakteryzuje się większą trwałością i mniejszą podatnością na działanie enzymów, dzięki czemu efekt zabiegów z użyciem tej formy kwasu utrzymuje się znacznie dłużej!

Technikę wkłuć kwasu hialuronowego w wargi dobiera się w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać. Powiększanie ust techniką Paris Lips (French lips), czyli tzw. modelowaniu metodą paryską, pozwala podkreślić łuk Kupidyna oraz osiągnąć odpowiednią proporcję między wielkością wargi górnej i dolnej, jednak bez efektu nadmiernego uwypuklenia („kaczego dzióbka”). Z kolei technika Russian Lips, zwana także rewitalizacją czerwieni wargowej, polega na wykonaniu większej ilości nakłuć w różnych kierunkach przy użyciu niewielkich dawek kwasu hialuronowego. Dzięki temu uzyskuje się efekt uwydatnienia i wywinięcia górnej wargi oraz „rozciągnięcie” czerwieni wargowej, a kształt ust przypomina serce.

Do zabiegu powiększania ust wykorzystuje się znieczulenie dentystyczne i/lub miejscowe z wykorzystaniem specjalistycznej maści. To pozwala na ograniczenie do minimum nieprzyjemnych odczuć związanych z iniekcją.


Czas trwania zabiegu powiększania ust

 

  • French lips / Paris lips – 30 min + 15-30 min znieczulenie
  • Russian lips – 60 min + 15-30 min znieczulenie

Efekty po zabiegu na małe usta

 

  • Zwiększenie objętości ust,
  • Korekcja dysproporcji pomiędzy górną a dolną wargą,
  • Uwydatnienie konturu ust,
  • Wypełnienie drobnych zmarszczek nad górną wargą,
  • Wyrównanie asymetrii ust,
  • Przywrócenie nawilżenia.

Cennik


Powiększanie ust kwasem HA: sprawdź cennik *

*cena uzależniona od ilości zużytego preparatu.
W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska kwalifikująca do zabiegu w przypadku wykonania zabiegu w tym samym dniu.

Ulubione ()