Zapalenie dróg moczowych

Sposoby na zapalenie dróg moczowych

Znasz to uczucie, kiedy po spacerze boso po zimnej podłodze musisz szybko iść do toalety?
A potem coraz częściej czujesz naglącą potrzebę oddania moczu,
a okazuje się, że to tylko kilka kropli?

Odczuwasz pieczenie podczas mikcji, a mocz ma nieprzyjemny zapach?


Skuteczna pomoc na zapalenie dróg moczowych
Informacja i rejestracja:
888 888 708

To najprawdopodobniej ZAPALENIE PĘCHERZA MOCZOWEGO!

Nie czekaj, aż infekcja się rozprzestrzeni! Im dłużej zwlekasz z rozpoczęciem terapii, tym większa szansa, że objawy będą się nasilać, a leczenie będzie trwać dłużej. Co więcej, ryzyko przedostania się patogenów z pęcherza moczowego do pochwy lub nerek wzrasta wraz z czasem trwania zakażenia! To stanowi zagrożenie nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twojego partnera lub partnerki. Zacznij działać!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Czym jest zapalenie dróg moczowych

Zapalenie pęcherza moczowego uznane jest za jedną z najczęstszych chorób infekcyjnych na świecie. W zdecydowanej większości przypadków za powstanie zakażenia odpowiedzialna jest bakteria Escherichia coli, choć przyczyną mogą być także inne patogeny. Zapalenie pęcherza moczowego znacznie częściej dotyka kobiet, co jest związane z ich budową anatomiczną. Do częstszego występowania infekcji dróg moczowych predysponują także niektóre choroby, niewłaściwa higiena osobista, przyjmowanie antybiotyków, dopochwowa antykoncepcja, a nawet zaparcia czy choroby pasożytnicze!

Najczęstsze objawy zapalenia pęcherza moczowego to:

  • Częste parcie na mocz,
  • Pieczenie lub kłucie w trakcie oddawania moczu,
  • Skąpe oddawanie moczu mimo silnego parcia,
  • Nieprzyjemny zapach i mętna barwa moczu,
  • Ból w podbrzuszu i odcinku lędźwiowym kręgosłupa,
  • Czasem również podwyższona temperatura ciała.

Jak możemy Ci pomóc?

Terapia podstawowa:

Terapie uzupełniające:


Chcesz dowiedzieć się więcej o metodach leczenia i zapobiegania zapaleniu pęcherza moczowego? Czytaj dalej!

Podstawą leczenia jest postawienie prawidłowej diagnozy. Można to zrobić poprzez wykonanie posiewu, który wykaże, czy w moczu znajdują się bakterie. Jest to najpopularniejsza metoda diagnostyczna w przypadku zakażeń dróg moczowych, jednak na wynik trzeba poczekać od kilku dni do nawet tygodnia.

Żeby rozpocząć proces leczenia infekcji dróg moczowych, nie musisz czekać na wynik posiewu moczu! W tym czasie możesz zacząć terapię na biorezonansie komórkowym na aparacie MORA. Jest to metoda diagnostyczno-terapeutyczna, która pozwoli wykryć w Twoim organizmie patogeny, które mogą odpowiadać za zapalenie pęcherza. Urządzenie daje możliwość sprawdzenia bakterii, grzybów, wirusów i pasożytów, które zasiedlają Twój organizm, obniżając jego odporność, wywołując stany zapalne i prowadząc do rozwoju chorób. Za pomocą terapii regulujących, aparat MORA przywraca zachwianą równowagę ustroju, wspomaga pracę układ immunologicznego oraz prowadzi do wyciszenia stanów zapalnych.

Doskonałym uzupełnieniem leczenia na aparacie MORA jest zastosowanie terapii za pomocą urządzenia F-scan. Jego zasada działania opiera się na odkryciach dr R. Rife’a i dr H. Clark. Umożliwia on wykrycie, zidentyfikowanie i usunięcie konkretnych patogenów chorobotwórczych z ustroju za pomocą odpowiednich częstotliwości. 

Idealną terapią wspomagającą organizm w walce z wszelkimi infekcjami jest ozonowanie krwi. Ozon wykazuje silne właściwości bakterio-, grzybo- i wirusobójcze, a dzięki podaniu go do krwi działa ogólnoustrojowo, docierając do wszystkich tkanek organizmu. To pozwala na zwalczanie patogenów i stanów zapalnych we wszystkich narządach, także tych znajdujących się w układzie moczowo-płciowym.

Aby zapobiec nawrotom choroby i szybciej zwalczyć toczącą się infekcję pęcherza moczowego, wskazane jest dostarczenie do organizmu dużych dawek witaminy C. Świetną alternatywą dla doustnego zażywania tej witaminy (nadmiar prowadzi do biegunek) jest kroplówka witaminowa. Dożylne podanie witaminy C pozwala ominąć układ pokarmowy i maksymalnie zwiększyć jej przyswajalność w organizmie bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Dzięki temu efekt terapeutyczny osiągasz szybciej i chorujesz krócej!


Cennik

Posiew moczu: Sprawdź cennik

Badanie na aparacie MORA + terapie (pierwsza wizyta): Sprawdź cennik

Analiza organizmu na urządzeniu F-scan (test + terapia): Sprawdź cennik

Ozonowanie krwi: Sprawdź cennik

Kroplówka z witaminą C: Sprawdź cennik (cena uzależniona od dawki witaminy)

Ulubione ()