Vitalea Katowice

Holistyczna diagnostyka, kompleksowa opieka.
Tu najważniejszy jest Pacjent.

Spis treści

Informacja i rejestracja
tel. 888 888 708
tel. 881 777 789
tel. 32 428 52 00

Bezpieczeństwo podczas pandemii COVID-19

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów to dla Nas sprawa nadrzędna i priorytetowa. Dlatego w czasie trwania pandemii COVID-19 dbamy o najwyższe standardy higieniczne oraz podjęliśmy wszelkie środki ostrożności, dzięki którym możesz czuć się u Nas bezpiecznie. 

W związku z tym, w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, wszystkie wizyty są wcześniej potwierdzane telefonicznie. Każdy Pacjent jest poinformowany o konieczności przełożenia umówionego terminu, jeśli występują u niego objawy choroby. 

Dla Państwa bezpieczeństwa, przy wejściu na teren Kliniki każdorazowo mierzona jest temperatura ciała za pomocą bezdotykowego termometru. Na recepcji udostępniono specjalne stanowisko, gdzie istnieje możliwość zdezynfekowania rąk oraz otrzymania maseczki ochronnej i/lub jednorazowych rękawiczek w przypadku ich braku. Gabinety zabiegowe, jak również pomieszczenia wspólnego użytku (poczekalnia, toalety, korytarze, winda) są regularnie wietrzone, myte i odkażane. Dezynfekcji podlegają także długopisy, fotele i stoliki znajdujące się w recepcji.

Cały personel Kliniki Vitalea przestrzega wszelkich zasad higieny i prewencji rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych, w tym COVID-19. Wszyscy pracownicy są zaszczepieni pełną dawką przeciwko SARS-CoV-2 oraz zobowiązani są do noszenia na terenie Placówki jednorazowych środków ochronnych.  

 

Ulubione ()