Opadające kąciki ust

Zabiegi na opadające kąciki ust

Wydaje Ci się, że Twoja twarz ma smutny wyraz?
Twój uśmiech nie jest już tak promienny jak kiedyś?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Opadanie kącików ust to efekt upływu czasu. Jest to spowodowane tym, że z wiekiem tkanka podskórna traci swoją objętość i elastyczność, a tłuszcz, który powinien znajdować się w policzkach zaczyna opadać i gromadzić się w okolicy żuchwy. Dodatkowo, na skutek postępujących procesów starzenia, mięśnie mimiczne twarzy stają się wiotkie i nie są już w stanie utrzymać ust w odpowiedniej pozycji. Również tkanka kostna traci swoją gęstość, co w połączeniu z utratą tkanki podskórnej i mięśniowej oraz wyrazistą mimiką twarzy sprawia, że obszar pod dolną wargą i kąciki ust zaczynają się „zapadać”. W efekcie Twój uśmiech nie jest już tak wyrazisty, a twarz wygląda na bardziej zmęczoną i przybiera smutny wyraz.


Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem opadających kącików ust?
Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem opadających kącików ust?


Aby odwrócić proces starzenia i zniwelować efekt „smutnej twarzy”, wykonujemy wypełnianie kącików ust kwasem hialuronowym. To szybki sposób na usunięcie zmarszczek oraz nadanie twarzy przyjaznego, promiennego wyrazu.

Sprawdź zabieg: Zabieg kwasem hialuronowym

 

Nieinwazyjną alternatywą dla wypełniania kwasem hialuronowym są zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych platform zabiegowych: Alma Beauty SPADEEP oraz Harmony Baby Rejuve. Jest to szybka, bezpieczna i wysoce skuteczna metoda na przywrócenie skórze jędrności i młodzieńczego blasku. 

Sprawdź zabiegi: Alma Beauty SPADEEP & Harmony Baby Rejuve

 

Wspomagająco lub profilaktycznie zaleca się stosowanie tapingu twarzy - to nieinwazyjna metoda stanowiąca naturalną profilaktyką antystarzeniową, jak również sposób na zniwelowanie widocznych oznak starzenia. 

Sprawdź zabieg: Taping twarzy


Podnoszenie kącików ust kwasem hialuronowym


Procedura podnoszenia kącików ust polega na podskórnym wstrzyknięciu preparatu zawierającego usieciowany kwas hialuronowy. Po wykonanym zabiegu przeprowadzany jest delikatny masaż opracowanej okolicy w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu.

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem naszego organizmu. Jest często stosowanym preparatem w medycynie estetycznej przede wszystkim ze względu na swoje właściwości wypełniające. Dodatkowo posiada zdolność wiązania wody, dzięki czemu poprawia poziom nawilżenia i sprężystość tkanek. Do zabiegu usuwania opadających kącików ust wykorzystuje się usieciowany kwas hialuronowy. Ten rodzaj kwasu cechuje się większą trwałością i odpornością, co gwarantuje długotrwałe efekty zabiegowe. Z jego pomocą możliwe jest uzyskanie efektu natychmiastowego wypełnienia i zniwelowania asymetrii kącików ust. 


Efekty po zabiegu:

 • wypełnienie zmarszczek w kącikach ust,
 • podniesienie kącików ust,
 • wyrównanie asymetrii,
 • weselszy i promienny wyraz twarzy.

Podnoszenie kącików ust - Alma Beauty SPADEEP


Alma Beauty SPADEEP to nowoczesne urządzenie, które do leczenia problemów natury estetycznej wykorzystuje skoncentrowaną energię fali akustycznej. Pozwala ona na głębokie rozgrzanie skóry i tkanki podskórnej, co pobudza produkcję nowego kolagenu oraz wpływa na jego grubość i ułożenie w tkance. Dzięki temu skóra odzyskuje jędrność, grubość i elastyczność, zmarszczki ulegają wygładzeniu, a kąciki ust odzyskują dawne położenie.

Zabiegi z wykorzystaniem platformy Alma Beauty SPADEEP to szybki i nieinwazyjny sposób na spektakularną poprawę wyglądu i stanu Twojej skóry! Bez użycia skalpela i okresu rekonwalescencji!

 

Efekty po zabiegu:

 • wygładzenie zmarszczek,
 • zagęszczenie skóry,
 • uniesienie opadających kącików ust,
 • efekt liftingu bez użycia skalpela!

Podnoszenie kącików ust - Harmony Baby Rejuve


Platforma Harmony Baby Rejuve to numer jeden wśród zabiegów anti-aging! Seria zabiegów daje spektakularny efekt termoliftingu bez użycia skalpela - pozostawia skórę napiętą, elastyczną i wygładzoną, bez bruzd, zmarszczek i opadających kącików ust!

Intensywna stymulacja produkcji kolagenu i elastyny w skórze właściwej sprawia, że cera odzyskuje dawną jędrność i młody, promienny wygląd. Co więcej, wykorzystywane przez Harmony Baby Rejuve światło lasera i podczerwieni sprawia, że przywrócony zostaje naturalny koloryt skóry, zaczerwienienia i rumień bledną, a "pajączki" znikają. 

Odzyskaj zdrową i piękną skórę szybko, bezinwazyjnie i na długo! Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, więc od razu po wyjściu z Kliniki możesz wrócić do codziennych aktywności. 

 

Efekty po zabiegu:

 • termolifting, 
 • poprawa napięcia i gęstości skóry,
 • wygładzenie zmarszczek i bruzd,
 • podniesienie opadających kącików ust,
 • wyrównanie kolorytu cery i przywrócenie jej blasku.

Czas trwania zabiegu podnoszenia kącików ust


Wypełnianie kwasem hialuronowym: procedura trwa zwykle od 15 do 20 minut. Pierwsze efekty zabiegu podnoszenia kącików ust widoczne są niemal natychmiast, lecz na ostateczny rezultat trzeba poczekać około 2-3 tygodnie. Efekt utrzymuje się zwykle od 1 do 1,5 roku. Po tym czasie wskazane jest powtórzenie zabiegu.

Alma Beauty SPADEEP: zabieg trwa około 30 minut. Dla osiągnięcia najlepszych efektów zaleca się odbycie serii 4-6 wizyt w odstępach około 7-14 dni.  

Harmony Baby Rejuve: czas zabiegu to zwykle 30 minut. W celu uzyskania najlepszych efektów zalecane jest wykonanie serii 2-6 zabiegów, raz na 2-3 tygodnie.


Terapia wspomagająca - taping twarzy


Taping twarzy to terapia zaliczana do naturalnych metod anti-aging. Działa zarówno profilaktycznie, jak i wspomagająco w leczeniu zmarszczek i zaburzeń konturu twarzy. Polega na naklejeniu specjalnych taśm na wybraną okolicę twarzy, co powoduje uniesienie skóry, usprawnienie krążenia krwi i limfy, a także rozluźnienie mięśni mimicznych. To poprawia odżywienie tkanki, co czyni ją jędrniejszą, gładszą i bardziej zregenerowaną. Dzięki temu twarz odzyskuje dawny koloryt oraz młody i promienny wygląd! Zalecana liczba zabiegów to 8-10, wykonywanych codziennie lub w kilkudniowych odstępach. Zabieg jest nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny, dzięki czemu mogą z niego korzystać również kobiety w ciąży.


Cennik

       * cena uzależniona od ilości zużytego preparatu.
       W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Ulubione ()