Opadające kąciki ust

Zabiegi na opadające kąciki ust

Wydaje Ci się, że Twoja twarz ma smutny wyraz?
Twój uśmiech nie jest już tak promienny jak kiedyś?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Opadanie kącików ust to efekt upływu czasu. Jest to spowodowane tym, że z wiekiem tkanka podskórna traci swoją objętość i elastyczność, a tłuszcz, który powinien znajdować się w policzkach zaczyna opadać i gromadzić się w okolicy żuchwy. Dodatkowo, na skutek postępujących procesów starzenia, mięśnie mimiczne twarzy stają się wiotkie i nie są już w stanie utrzymać ust w odpowiedniej pozycji. Również tkanka kostna traci swoją gęstość, co w połączeniu z utratą tkanki podskórnej i mięśniowej oraz wyrazistą mimiką twarzy sprawia, że obszar pod dolną wargą i kąciki ust zaczynają się „zapadać”. W efekcie Twój uśmiech nie jest już tak wyrazisty, a twarz wygląda na bardziej zmęczoną i przybiera smutny wyraz.

Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem opadających kącików ust? Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem opadających kącików ust?

Aby odwrócić proces starzenia i zniwelować efekt „smutnej twarzy”, wykonujemy wypełnianie kącików ust kwasem hialuronowym.To szybki sposób na usunięcie zmarszczek oraz nadanie twarzy przyjaznego, promiennego wyrazu.

Sprawdź zabieg: Zabieg kwasem hialuronowym


Na czym polega zabieg podnoszenia kącików ust?

Procedura podnoszenia kącików ust polega na podskórnym wstrzyknięciu preparatu zawierającego usieciowany kwas hialuronowy. Po wykonanym zabiegu przeprowadzany jest delikatny masaż opracowanej okolicy w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu.

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem naszego organizmu. Jest często stosowanym preparatem w medycynie estetycznej przede wszystkim ze względu na swoje właściwości wypełniające. Dodatkowo posiada zdolność wiązania wody, dzięki czemu poprawia poziom nawilżenia i sprężystość tkanek. Do zabiegu usuwania opadających kącików ust wykorzystuje się usieciowany kwas hialuronowy. Ten rodzaj kwasu cechuje się większą trwałością i odpornością, co gwarantuje długotrwałe efekty zabiegowe. Z jego pomocą możliwe jest uzyskanie efektu natychmiastowego wypełnienia i zniwelowania asymetrii kącików ust.


Czas trwania zabiegu podnoszenia kącików ust

Procedura trwa zwykle od 15 do 20 minut. Pierwsze efekty zabiegu podnoszenia kącików ust widoczne są niemal natychmiast, lecz na ostateczny rezultat trzeba poczekać około 2-3 tygodni. Efekt utrzymuje się zwykle od 1 do 1,5 roku. Po tym czasie wskazane jest powtórzenie zabiegu.


Efekty po zabiegu na opadające kąciki ust

  • Wypełnienie zmarszczek w kącikach ust,
  • Podniesienie kącików ust,
  • Wyrównanie asymetrii,
  • Weselszy i promienny wyraz twarzy.

Cennik

Wypełnienie kącików ust kwasem hialuronowym: sprawdź cennik *

*cena uzależniona od ilości zużytego preparatu.
W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Ulubione ()