Rumień naczyniowy

Zabiegi na usuwanie rumienia Katowice

Borykasz się z problemem ciągle zaczerwienionej skóry
na twarzy, szyi i dekolcie?
Makijaż nie wystarcza, żeby skutecznie zakryć rumień?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Rumień, czyli zaczerwienienie skóry, to problem dotyczący zarówno kobiet, jak i mężczyzn, zwłaszcza o jasnej karnacji. U jego podstaw leży rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych, które mogą również wykazywać tendencję do pękania. Narażone na wystąpienie rumienia są osoby ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Może on również towarzyszyć trądzikowi różowatemu lub poprzedzać jego wystąpienie.

Początkowo rumień jest stanem przemijającym i pojawia się tylko pod wpływem działania pewnych czynników, a po ich ustąpieniu znika bez śladu. Z czasem jednak może przejść w postać utrwaloną i wówczas jest widoczny przez cały czas. Rumień naczyniowy lokalizuje się najczęściej na skórze twarzy (głównie policzków i nosa), a także na szyi i dekolcie.


Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem z rumieniem?
Czytaj dalej!

 

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc w walce z rumieniem naczyniowym?


W przypadku rumienia naczyniowego najskuteczniejszym zabiegiem, który daje natychmiastowe i trwale rezultaty, jest laser HARMONY BABY REJUVE.

sprawdź zabieg: Harmony Baby Rejuve


Na czym polega zabieg laserem Harmony Baby Rejuve?


Laser Harmony Baby Rejuve to niezawodny sposób w leczeniu różnego rodzaju zmian naczyniowych, w tym także rumienia. Zastosowanie głowicy Dye-VL pozwala na precyzyjne podanie wiązki światła laserowego bezpośrednio tam, gdzie występuje problem. Można wykorzystać go do leczenia zmian rumieniowych na twarzy, szyi i dekolcie, a także na innych częściach ciała.

W trakcie zabiegu energia lasera zostaje pochłonięta przez hemoglobinę w rozszerzonych naczyniach krwionośnych, które ulegną natychmiastowemu zamknięciu i obkurczeniu. Odbywa się to bez uszkodzenia naskórka, bez bólu i długotrwałej rekonwalescencji! Urządzenie Harmony Baby Rejuve wyposażone jest w nowoczesny system chłodzący, który łagodzi podrażnioną skórę w miejscu zabiegowym i niweluje ewentualne nieprzyjemne odczucia związane z zabiegiem.

Czas trwania zabiegu: zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut - jest to uzależnione od wielkości zmiany, którą chcemy usunąć. Procedura nie wymaga znieczulenia!


Efekty po zabiegu:

  • Natychmiastowe zamknięcie rozszerzonych naczynek,
  • Trwała likwidacja zaczerwienienia i rumienia,
  • Poprawa wyglądu skóry,
  • Wyraźne odmłodzenie.

Cennik

Zabieg z użyciem lasera Harmony Baby Rejuve: sprawdź cennik

Ulubione ()