Trądzik różowaty

Zabiegi na trądzik różowaty Katowice

Zmagasz się z trądzikiem różowatym? Silne zaczerwienienie
trudno ukryć pod makijażem?
Choroba negatywnie wpływa na Twoje samopoczucie
i odbiera Ci pewność siebie?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Trądzik różowaty to przewlekła i uporczywa choroba skóry, najprawdopodobniej o podłożu zapalnym. Jej głównymi symptomami są: silne zaczerwienienie, występowanie krostek i grudek, a w zaawansowanej postaci także nacieków zapalnych. Towarzyszy im również obecność licznych teleangiektazji, czyli pajączków naczyniowych. Objawy lokalizują się zwykle w centralnej części twarzy- na policzkach, nosie, brodzie i czole. Choroba dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn, a jej początek przypada zwykle na trzecią dekadę życia.

Na zaostrzenie choroby wpływ mają różnorodne czynniki, m.in. spożywanie ostrych potraw, używki (zwłaszcza alkohol), narażenie na duży stres, ekspozycja na promieniowanie słoneczne bez ochrony filtrów UV, stosowanie gorących kąpieli, korzystanie z sauny i solarium. Skuteczne leczenie trądziku różowatego wciąż pozostaje wyzwaniem dla lekarzy dermatologów, jednak dzięki zabiegom medycyny estetycznej możliwe jest skuteczne wyeliminowanie objawów i osiągnięcie długotrwałej remisji choroby, co znacząco wpływa na poprawę jakości życia Pacjentów.


Chcesz wiedzieć jak możemy pomóc Ci w walce z trądzikiem różowatym?
Czytaj dalej!

 

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc w walce z trądzikiem różowatym?


Najskuteczniejszą znaną obecnie metodą walki z objawami trądziku różowatego są terapie laserowe. W naszej Klinice korzystamy z urządzenia HARMONY BABY REJUVE (Dye-VL), które jest liderem na rynku wśród laserów wykorzystywanych w medycynie estetycznej.

sprawdź zabieg: Harmony Baby Rejuve


Na czym polega zabieg laserem Harmony Baby Rejuve (Dye-VL)?


Wiązka światła laserowego jest pochłaniana przez hemoglobinę, co wywołuje przegrzanie, a w konsekwencji zamknięcie pękniętego naczynka. Dzieje się to niemal natychmiast, co sprawia, że efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu! Znika zaczerwienienie i „pajączki”, a skóra stopniowo odzyskuje dawny koloryt.

Laser dociera precyzyjnie w miejsce, na które chcemy działać, dzięki czemu nie uszkadza zdrowych tkanek ani nie przerywa ciągłości naskórka. Zabieg jest więc nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny. Co więcej, urządzenie Harmony Baby Rejuve (Dye-VL) wyposażone jest w nowoczesny system chłodzenia, który pozwala na złagodzenie ewentualnych nieprzyjemnych odczuć w czasie zabiegu oraz ograniczenie zaczerwienienia i obrzęku. Dzięki temu nie ma potrzeby stosowania znieczulenia miejscowego!

Czas trwania zabiegu: zabieg trwa około 20 minut. Procedura nie wymaga znieczulenia.


Efekty po zabiegu:

  • Zredukowanie zaczerwienienia i złagodzenie rumienia,
  • Natychmiastowe zamknięcie rozszerzonych i popękanych naczynek, tzw. "pajączków",
  • Przywrócenie naturalnego kolorytu skóry,
  • Ogólna poprawa wyglądu.

Cennik

Zabieg z użyciem Harmony Baby Rejuve: sprawdź cennik

Ulubione ()