Podwójny podbródek

Usuwanie drugiego podbródka w Vitalea

Czy posiadasz nadmiar tkanki tłuszczowej poniżej brody
oraz w okolicach szyi?

Odnosisz wrażenie, że masz dwa podbródki?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Drugi podbródek to nic innego jak nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowany poniżej linii żuchwy. Powoduje zmianę prawidłowego owalu twarzy, sprawiając, że nabiera ona odmiennego charakteru i staje się rozlana, pulchna i obwisła. Zły tryb życia, a także przemijający czas sprawiają, że skóra traci swoją elastyczność, jędrność i nawilżenie, przez co powstaje nieestetyczny wałek tłuszczu i nadmiaru skóry pod brodą. Przyczyn jego powstawania może być kilka. Należy do nich m.in. nadmierna masa ciała, gdy tkanka tłuszczowa odkłada się w okolicach twarzy i szyi, oraz szybka utrata wagi, gdy nadmiar skóry pozostaje na swoim miejscu pomimo zrzucenia zbędnych kilogramów. Ponadto nieprawidłowo dobrana poduszka do spania, czyli zbyt miękka i gruba może generować powyższy problem. Czynniki genetyczne oraz choroby tarczycy również predysponują do pojawienia się podwójnego podbródka. Co więcej, wady postawy lub częsta pozycja pochylona, przykładowo podczas czytania lub korzystania z urządzeń elektronicznych, także przyczynia się do powstawania drugiej brody.


Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem z podwójnym podbródkiem?
Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem podwójnego podbródka?

 

Liderem wśród nieinwazyjnych zabiegów ujędrniających i liftingujących jest Alma Beauty SPADEEP. Pozwala szybko i skutecznie wymodelować linię żuchwy i usunąć podwójny podbródek- bez bólu i okresu rekonwalescencji!  

Sprawdź zabieg: Alma Beauty SPADEEP

 

Jeśli pragniesz pozbyć się nieestetycznego wałka poniżej brody, skorzystaj z zalet lipolizy iniekcyjnej. Dzięki temu zabiegowi zyskasz poprawę owalu twarzy i pozbędziesz się podwójnego podbródka na długi czas!

Sprawdź zabieg: Lipoliza iniekcyjna Katowice

 

Innym, równie skutecznym zabiegiem, który szybko i nieinwazyjnie pozwoli zlikwidować problem "drugiego podbródka" jest kriolipoliza. Usuwa tkankę tłuszczową bez konieczności użycia skalpela czy igły!

Sprawdź zabieg: Kriolipoliza Katowice

 

Zabiegiem wspomagającym w leczeniu podwójnego podbródka jest kinesiotaping estetyczny twarzy. Pomaga wymodelować kontur twarzy w całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny sposób. 

Sprawdź zabieg: Taping twarzy


Zabieg usuwania drugiego podbródka za pomocą Alma Beauty SPADEEP


Zabiegi z użyciem platformy Alma Beauty SPADEEP polega na wykorzystaniu oddziaływania fali radiowej wysokiej częstotliwości, która powoduje równomierne i głębokie rozgrzanie skóry i podskórnej tkanki tłuszczowej. To przyspiesza rozpad komórek tłuszczowych, a także obkurcza już istniejące włókna kolagenowe oraz stymuluje produkcję nowych, co daje spektakularny efekt w postaci wyraźnego wygładzenia i ujędrnienia skóry na twarzy i w okolicy brody. Podwójny podbródek ulega zanikowi, a nadmiar skóry w tym obszarze stopniowo obkurcza się, podkreślając linię żuchwy. Zabiegi z użyciem Alma Beauty SPADEEP są bezbolesne i nieinwazyjne oraz nie wymagają okresu rekonwalescencji!    

 

Zabieg usuwania drugiego podbródka za pomocą lipolizy iniekcyjnej


Lipoliza iniekcyjna to usuwanie otłuszczeń ciała bez zastosowania skalpela. Dzięki tej metodzie można precyzyjnie modelować owal twarzy w konkretnych obszarach. Sprawdza się szczególnie w miejscach, z których ciężko jest usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej poprzez stosowanie wyłącznie ćwiczeń fizycznych i diety. Do wykonania zabiegu usuwania drugiego podbródka wykorzystuje się substancje mające silne działanie rozbijające komórki tkanki tłuszczowej, co jest podstawowym mechanizmem lipolizy iniekcyjnej. Co więcej, preparaty nowej generacji wykorzystywane do zabiegu niwelującym podwójny podbródek dodatkowo wzbogacone są o środki uelastyczniające, dzięki czemu nie występuje efekt obwisłej skóry po usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem bezpiecznym i praktycznie bezbolesnym. W razie potrzeby można zastosować znieczulenie miejscowe. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty, zaleca się wykonanie od 2 do 6 zabiegów, w zależności od wielkości problemu z drugim podbródkiem. Odstęp pomiędzy każdym zabiegiem powinien wynosić 3 tygodnie. Z każdą kolejną wizytą zauważysz stopniowe zanikanie drugiego podbródka, owal twarzy ulegnie poprawie, a linia żuchwy zostanie wymodelowana.

 

Zabieg usuwania drugiego podbródka za pomocą kriolipolizy


Innym sposobem na usunięcie problemu drugiego podbródka jest kriolipoliza, polegająca na miejscowym zamrażaniu tkanki tłuszczowej. Do jej wykonania nie potrzeba skalpela ani igieł- zabieg jest całkowicie bezinwazyjny! W trakcie zabiegu nagromadzona tkanka tłuszczowa dająca efekt "podwójnego podbródka" zostaje schłodzona do temperatury -4oC , co prowadzi do jej zamrożenia, a następnie rozpadu komórek tłuszczowych i ich naturalnego usunięcia z organizmu. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu!   

 

Zabieg tapingu twarzy w leczeniu drugiego podbródka 


Taping twarzy (facetaping) to bezinwazyjny zabieg mający na celu natychmiastowe wymodelowanie konturu twarzy. Do zabiegu wykorzystuje się specjalne taśmy, które przykleja się na skórę w tej okolicy, na którą mają działać. Taping twarzy przyczynia się do uelastycznienia skóry, zlikwidowania zmarszczek, poprawę owalu twarzy, zmniejszenia obrzęków i redukcji napięcia mięśni. Jest to zabieg w pełni bezpieczny, dlatego korzystać mogą z niego osoby w każdym wieku, a nawet kobiety w ciąży!  Zaleca się wykonanie serii 8-10 zabiegów, codziennie lub w kilkudniowych odstępach.


Czas trwania zabiegu usuwania podwójnego podbródka


Alma Beauty SPADEEP: około 30 minut. Zabieg nie wymaga znieczulenia!

Lipoliza iniekcyjna: cała procedura trwa około 10-15 minut + ewentualnie 20-30 minut potrzebne na znieczulenie (może być wykonywana zarówno w znieczuleniu miejscowym jak i bez).

Kriolipoliza: czas trwania zabiegu to około 45 min. Znieczulenie nie jest potrzebne. 

Taping twarzy: około 15-20 minut


Efekty po zabiegu usuwającym podwójny podbródek

  • Usunięcie podwójnego podbródka,
  • Poprawa owalu twarzy,
  • Wyeksponowanie rysów żuchwy,
  • Widoczne odmłodzenie,
  • Wysmuklenie całej twarzy,
  • Rewitalizacja skóry,
  • Poprawa elastyczności, ukrwienia i odżywienia tkanek.

Cennik

Alma Beauty SPADEEP: sprawdź cennik

Lipoliza iniekcyjna podbródka: sprawdź cennik *

Kriolipoliza podbródka: sprawdź cennik

Taping twarzy: sprawdź cennik

*cena uzależniona od wielkości powierzchni poddanej zabiegowi oraz ilości zużytego preparatu.
W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Ulubione ()