Podwójny podbródek

Usuwanie drugiego podbródka w Vitalea

Czy posiadasz nadmiar tkanki tłuszczowej poniżej brody oraz w okolicach szyi?
Odnosisz wrażenie, że masz dwa podbródki?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Drugi podbródek to nic innego jak nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowany poniżej linii żuchwy. Powoduje zmianę prawidłowego owalu twarzy, sprawiając, że nabiera ona odmiennego charakteru i staje się rozlana, pulchna i obwisła. Zły tryb życia, a także przemijający czas sprawiają, że skóra traci swoją elastyczność, jędrność i nawilżenie, przez co powstaje nieestetyczny wałek tłuszczu i nadmiaru skóry pod brodą. Przyczyn jego powstawania może być kilka. Należy do nich m.in. nadmierna masa ciała, gdy tkanka tłuszczowa odkłada się w okolicach twarzy i szyi, oraz szybka utrata wagi, gdy nadmiar skóry pozostaje na swoim miejscu pomimo zrzucenia zbędnych kilogramów. Ponadto nieprawidłowo dobrana poduszka do spania, czyli zbyt miękka i gruba może generować powyższy problem. Czynniki genetyczne oraz choroby tarczycy również predysponują do pojawienia się podwójnego podbródka. Co więcej, wady postawy lub częsta pozycja pochylona, przykładowo podczas czytania lub korzystania z urządzeń elektronicznych, także przyczynia się do powstawania drugiej brody.

Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem z podwójnym podbródkiem? Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem podwójnego podbródka?

Jeśli pragniesz pozbyć się nieestetycznego wałka poniżej brody, skorzystaj z zalet lipolizy iniekcyjnej. Dzięki temu zabiegowi zyskasz poprawę owalu twarzy i pozbędziesz się podwójnego podbródka na długi czas!

Sprawdź zabieg: Lipoliza iniekcyjna Katowice


Zabieg usuwania drugiego podbródka za pomocą lipolizy iniekcyjnej

Lipoliza iniekcyjna to usuwanie otłuszczeń ciała bez zastosowania skalpela. Dzięki tej metodzie można precyzyjnie modelować owal twarzy w konkretnych obszarach. Sprawdza się szczególnie w miejscach, z których ciężko jest usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej poprzez stosowanie wyłącznie ćwiczeń fizycznych i diety. Do wykonania zabiegu usuwania drugiego podbródka wykorzystuje się substancje mające silne działanie rozbijające komórki tkanki tłuszczowej, co jest podstawowym mechanizmem lipolizy iniekcyjnej. Co więcej, preparaty nowej generacji wykorzystywane do zabiegu niwelującym podwójny podbródek dodatkowo wzbogacone są o środki uelastyczniające, dzięki czemu nie występuje efekt obwisłej skóry po usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem bezpiecznym i praktycznie bezbolesnym. W razie potrzeby można zastosować znieczulenie miejscowe. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty, zaleca się wykonanie od 2 do 6 zabiegów, w zależności od wielkości problemu z drugim podbródkiem. Odstęp pomiędzy każdym zabiegiem powinien wynosić 3 tygodnie. Z każdą kolejną wizytą zauważysz stopniowe zanikanie drugiego podbródka, owal twarzy ulegnie poprawie, a linia żuchwy zostanie wymodelowana.


Czas trwania zabiegu usuwania podwójnego podbródka

Cała procedura trwa około 10-15 minut + 20-30 minut znieczulenie i może być wykonywana zarówno w znieczuleniu miejscowym jak i bez.


Efekty po zabiegu usuwającym podwójny podbródek

  • Usunięcie podwójnego podbródka,
  • Poprawa owalu twarzy,
  • Wyeksponowanie rysów żuchwy,
  • Widoczne odmłodzenie,
  • Wysmuklenie całej twarzy,
  • Rewitalizacja skóry,
  • Poprawa elastyczności, ukrwienia i odżywienia tkanek.

Cennik

Lipoliza iniekcyjna podbródka: sprawdź cennik *

*cena uzależniona od wielkości powierzchni poddanej zabiegowi oraz ilości zużytego preparatu.
W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Ulubione ()