Zabiegi na nadmiar tkanki tłuszczowej

Usuwanie miejscowych otłuszczeń ciała

Mimo diety i zdrowego stylu życia Twoja sylwetka wciąż
nie wygląda tak, jakbyś chciała?
Tkanka tłuszczowa gromadzi się w miejscach, 
z których trudno usunąć ją ćwiczeniami?
Pragniesz skutecznie i wyraźnie wymodelować swoje ciało?

MAMY NA TO SKUTECZNE SPOSOBY!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Miejscowe otłuszczenia, czyli tzw. otyłość miejscowa, oznaczają stan, w którym komórki tłuszczowe gromadzą się na określonych obszarach ciała lub twarzy. Najczęściej pojawiają się one w okolicy ud, kolan, bioder, brzucha, boczków, ramion i podbródka (tworząc tzw. drugi podbrudek lub inaczej tzw. "chomiki"). Jest to związane z odmienną budową tkanki tłuszczowej w tych okolicach, co utrudnia jej spalanie wyłącznie z pomocą ćwiczeń czy stosowania diety odchudzającej. Problem w równym stopniu dotyka kobiet i mężczyzn oraz- co ciekawe- zwykle dotyczy osób szczupłych! Tu z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej, które szybko i skutecznie rozbijają miejscowo nagromadzony tłuszcz oraz skutecznie modelują sylwetkę. Poznaj nasze metody, osiągnij spektakularne efekty i bądź dumna ze swojej figury! 


Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej?
Czytaj dalej!

 

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc?

 

 • Fala radiowa (RF) - urządzenie medyczne firmy Alma Beauty 
  sprawdź zabieg: Alma Beauty
 • Fala akustyczna - urządzenie medyczne firmy STORZ
  sprawdź zabieg: STORZ
 • Bandaże Arosha
  sprawdź zabieg: Bandaże Arosha

Na czym polega zabieg z wykorzystaniem fali radiowej (RF/radiofrekwencji)?


Nowoczesne urządzenie medyczne firmy Alma Beauty wykorzystuje skoncentrowaną energię fali radiowej do nieinwazyjnych zabiegów modelujących sylwetkę. Fala radiowa rozgrzewa skórę i tkankę tłuszczową, prowadząc do jej rozpadu i naturalnego usunięcia z organizmu. W połączeniu z mechanicznym masażem, wykonywanym za pomocą specjalnej głowicy masującej, zabieg prowadzi do szybkiego i skutecznego usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej z obszarów poddanych procedurze.

Zabieg można wykonać w celu modelowania i poprawy jakości skóry na twarzy i ciele, zwłaszcza na: udach, pośladkach, brzuchu, ramionach, talii, boczkach, plecach i kolanach.

Zabiegi z użyciem fali radiowej RF (radiofrekwencji) dają spektakularne efekty w krótkim czasie! Bez bólu, rekonwalescencji i skalpela!

Czas trwania zabiegu: około 45-90 minut. Czas uzależniony jest od wielkości powierzchni zabiegowej. Znieczulenie nie jest potrzebne.

 

Jakie są efekty po zabiegu?

 • zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej
 • poprawa wyglądu sylwetki
 • redukcja widocznego cellulitu
 • zagęszczenie i ujędrnienie skóry

Na czym polega zabieg z wykorzystaniem fali akustycznej?


Urządzenie medyczne firmy STORZ to nowoczesne urządzenie służące do modelowania ciała, redukcji miejscowych otłuszczeń oraz usuwania nawet opornego cellulitu. Wykorzystuje technologię fali akustycznej, która skutecznie rozbija komórki tłuszczowe oraz pobudza mikrokrążenie krwi i limfy, co powoduje wygładzenie skóry, zmniejszenie obrzęków, eliminację „skórki pomarańczowej” i poprawę wyglądu sylwetki. Seria zabiegów daje spektakularne rezultaty – szybko, nieinwazyjnie i całkowicie bezpiecznie!

Zabiegi wykonujemy na okolicę ud i „bryczesów”, pośladków, łydek, kolan, brzucha i „boczków oraz ramion. Przed właściwą częścią procedury wykonywany jest także drenaż limfatyczny, który przygotowuje ciało do zabiegu, eliminuje obrzęki oraz znacząco poprawia ostateczny efekt terapii.

Czas trwania zabiegu: około 45-60 minut - czas uzależniony jest od wielkości okolicy zabiegowej. Znieczulenie nie jest potrzebne.

 

Jakie są efekty po zabiegu?

 • likwidacja nawet opornego cellulitu
 • wymodelowanie sylwetki
 • usunięcie miejscowych otłuszczeń ciała
 • wygładzenie skóry
 • zmniejszenie obrzęków

Na czym polega zabieg z użyciem bandaży Arosha?


Bandaże Arosha to zabieg polecany osobom zmagającym się z problemem cellulitu- wodnego, tłuszczowego lub włóknistego, a także w przypadku obrzęków i miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Pozwala wymodelować sylwetkę oraz wygładzić i ujędrnić skórę już w 4 tygodnie! Sam zabieg polega na zabandażowaniu tych części ciała, na którą chcemy zadziałać- najczęściej są to uda, pośladki, łydki, brzuch, „boczki” czy ramiona.

Istnieje kilka podstawowych programów zabiegowych, które wykonywane są z pomocą bandaży Arosha i- w zależności od natury problemu- można je dobrać indywidualnie do potrzeb każdego Pacjenta. Bandaże nasączone są specjalnymi substancjami aktywnymi, które wnikają w głąb skóry i wywołują pożądaną reakcję, np. drenaż, wygładzenie skóry, lifting, detoks czy spalenie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Pierwsze efekty są widoczne już po jednej wizycie! W celu osiągnięcia najlepszych i najtrwalszych rezultatów poleca się wykonanie serii 6-8 zabiegów z częstotliwością 1-2 razy w tygodniu.

Czas trwania zabiegu: około 60 minut.

 

Jakie są efekty po zabiegu?

 • zmniejszenie widoczności cellulitu wodnego, tłuszczowego lub włóknistego
 • wyszczuplenie sylwetki
 • likwidacja obrzęków
 • poprawa mikrokrążenia skóry

Cennik

 

Fala akustyczna - urządzenie medyczne firmy STORZ: sprawdź cennik

Fala radiowa RF (radiofrekwencja) - urządzenie medyczne firmy Alma Beauty: sprawdź cennik

Bandaże Arosha: sprawdź cennik

Ulubione ()