Zabiegi na cellulit

Redukcja cellulitu Katowice

Ćwiczysz i prowadzisz zbilansowaną dietę, a mimo to nadal borykasz się z cellulitem?
Chcesz się pozbyć nieestetycznej „skórki pomarańczowej”?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Cellulit, znany jako „skórka pomarańczowa”, to nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej pod skórą, widoczne jako nieestetyczne zgrubienia. Przyczyną powstawania cellulitu jest zaburzenie mikrokrążenia krwi i limfy, co doprowadza do gromadzenia się toksyn w obrębie tkanki tłuszczowej. W efekcie tłuszcz zbija się w większe skupiska, widoczne na powierzchni skóry jako cellulit. Do czynników sprzyjających jego powstawaniu zalicza się: brak aktywności fizycznej, nadużywanie alkoholu i innych używek, skłonność do kumulacji wody w organizmie, a także zbyt obcisły ubiór.

Często nawet szczupłe osoby dbające o zbilansowaną dietę i regularne ćwiczenia mają problem z nieestetyczną „skórką pomarańczową”. Wynika to właśnie z nieprawidłowo funkcjonującego układu limfatycznego, który nie radzi sobie z odprowadzaniem toksyn. Kumulują się one w typowych miejscach, takich jak brzuch, uda i pośladki, i tam doprowadzają do zniekształcenia komórek tłuszczowych tworząc cellulit.

Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem z cellulitem? Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem cellulitu?

Jeśli marzysz o gładkiej skórze pozbawionej widocznego cellulitu, skorzystaj z zalet lipolizy iniekcyjnej! Ten zabieg zagwarantuje Ci efekt wymodelowania sylwetki oraz zniwelowania miejscowego, trudnego do usunięcia otłuszczenia.

Sprawdź zabieg: Lipoliza iniekcyjna Katowice


Na czym polega zabieg redukcji cellulitu?

Lipoliza iniekcyjna to nowoczesna metoda usuwania miejscowych zgrubień tkanki tłuszczowej. W przeciwieństwie do liposukcji, zaliczana jest do zabiegów nieinwazyjnych, gdyż procedura odbywa się bez wykonywania zbędnych cięć chirurgicznych. Powierzchnia zabiegowa poddawana jest miejscowemu znieczuleniu. Właściwa część zabiegu redukującego cellulit polega na podskórnym wstrzyknięciu fosfatydylocholiny, czyli substancji, która prowadzi do rozbijania komórek tłuszczowych. Następnie zniszczone komórki transportowane są do wątroby i usuwane z organizmu. Lipolizę iniekcyjną najczęściej wykonywana jest na tych obszarach ciała, gdzie tkanka tłuszczowa jest trudna do usunięcia za pomocą samej diety i ćwiczeń.

Skutkami ubocznymi po zabiegu usuwania cellulitu mogą być siniki w miejscu nakłuć oraz lekki obrzęk, które z czasem samoistnie znikają. W celu przyspieszenia redukcji widocznej opuchlizny, dodatkowo można skorzystać z drenażu limfatycznego wykonywanego w okolicy zabiegowej. Jest to rodzaj masażu, którego celem jest poprawa przepływu limfy w organizmie, a tym samym szybkie usunięcie obrzęków.

Lipolizę iniekcyjną należy wykonać w serii- zwykle zaleca się wykonanie od 2 do 6 zabiegów. Odstępy pomiędzy nimi powinny wynosić około 3 tygodni. Po każdym kolejnym zabiegu widoczny jest systematyczny ubytek tkanki tłuszczowej.


Czas trwania zabiegu redukcji cellulitu

Czas trwania zabiegu redukcji cellulitu uzależniony jest od wielkości powierzchni zabiegowej i liczby nakłuć.


Efekty po zabiegu redukującym cellulit

  • Redukcja cellulitu,
  • Uelastycznienie skóry,
  • Widoczne wygładzenie skóry,
  • Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej,
  • Poprawa odżywienia i kondycji skóry.

Cennik

Lipoliza iniekcyjna na brzuch i/lub uda: sprawdź cennik *

*cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej.
W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Ulubione ()