Zabiegi na cellulit

Redukcja cellulitu Katowice

Ćwiczysz i prowadzisz zbilansowaną dietę, a mimo to
nadal borykasz się z cellulitem?

Chcesz się pozbyć nieestetycznej
„skórki pomarańczowej”?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Cellulit, znany jako „skórka pomarańczowa”, to nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej pod skórą, widoczne jako nieestetyczne zgrubienia. Przyczyną powstawania cellulitu jest zaburzenie mikrokrążenia krwi i limfy, co doprowadza do gromadzenia się toksyn w obrębie tkanki tłuszczowej. W efekcie tłuszcz zbija się w większe skupiska, widoczne na powierzchni skóry jako cellulit. Do czynników sprzyjających jego powstawaniu zalicza się: brak aktywności fizycznej, nadużywanie alkoholu i innych używek, skłonność do kumulacji wody w organizmie, a także zbyt obcisły ubiór.

Często nawet szczupłe osoby dbające o zbilansowaną dietę i regularne ćwiczenia mają problem z nieestetyczną „skórką pomarańczową”. Wynika to właśnie z nieprawidłowo funkcjonującego układu limfatycznego, który nie radzi sobie z odprowadzaniem toksyn. Kumulują się one w typowych miejscach, takich jak brzuch, uda i pośladki, i tam doprowadzają do zniekształcenia komórek tłuszczowych tworząc cellulit.
 

Chcesz wiedzieć, jak możemy rozwiązać Twój problem z cellulitem?
Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem cellulitu?


Jeśli marzysz o gładkiej i jędrnej skórze, skorzystaj z naszych sposobów na redukcję cellulitu: 


Zabieg redukcji cellulitu - STORZ D-ACTOR


Zabiegi z użyciem platformy STORZ D-ACTOR to najskuteczniejsza na rynku metoda na zwalczenie nawet opornego i zwłókniałego cellulitu! Jej działanie opiera się na lokalnym zastosowaniu fali akustycznej, która rozbija tkankę tłuszczową i przyczynia się do jej usunięcia. To sprawia, że skóra jest wygładzona, ujędrniona i bardziej elastyczna. Bez nakłuć, bez konieczności stosowania znieczulenia i bez okresu rekonwalescencji! STORZ D-ACTOR to numer jeden wśród zabiegów antycellulitowych, który sprawdza się także w usuwaniu miejscowych otłuszczeń ciała i wspomaga proces modelowania sylwetki.   

Mimo iż efekty zwykle widoczne są już po pierwszym zabiegu, to dla osiągnięcia najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii 6-12 zabiegów w odstępach co 3-4 dni. 

 

Zabieg redukcji cellulitu - Alma Beauty SPADEEP


Alma Beauty SPADEEP to nowoczesna platforma wykorzystująca opatentowaną technologię UniPolar, czyli skoncentrowaną energię fali radiowej. Powoduje ona głębokie i równomierne rozgrzanie podskórnej tkanki tłuszczowej, co prowadzi do rozpadu komórek tłuszczowych i ich naturalne usunięcie bez obciążania organizmu! Alma Beauty SPADEEP to doskonała metoda na usuwanie miejscowych otłuszczeń, redukcji widocznego cellulitu oraz modelowania ciała. Osiągasz widoczny efekt w sposób bezinwazyjny, całkowicie bezpieczny i komfortowy! Zabiegi są bezbolesne, dlatego nie wymagają znieczulenia ani okresu rekonwalescencji. 

Aby osiągnąć trwałe i widoczne rezultaty, zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów w odstępach 1-2 tygodni.    

 

Zabieg redukcji cellulitu- lipoliza iniekcyjna


Lipoliza iniekcyjna to nowoczesna metoda usuwania miejscowych zgrubień tkanki tłuszczowej. W przeciwieństwie do liposukcji, zaliczana jest do zabiegów nieinwazyjnych, gdyż procedura odbywa się bez wykonywania zbędnych cięć chirurgicznych. Powierzchnia zabiegowa poddawana jest miejscowemu znieczuleniu. Właściwa część zabiegu redukującego cellulit polega na podskórnym wstrzyknięciu fosfatydylocholiny, czyli substancji, która prowadzi do rozbijania komórek tłuszczowych. Następnie zniszczone komórki transportowane są do wątroby i usuwane z organizmu. Lipolizę iniekcyjną najczęściej wykonywana jest na tych obszarach ciała, gdzie tkanka tłuszczowa jest trudna do usunięcia za pomocą samej diety i ćwiczeń.

Lipolizę iniekcyjną należy wykonać w serii- zwykle zaleca się wykonanie od 2 do 6 zabiegów. Odstępy pomiędzy nimi powinny wynosić około 3 tygodni. Po każdym kolejnym zabiegu widoczny jest systematyczny ubytek tkanki tłuszczowej.

 

Zabieg redukcji cellulitu- bandaże Arosha


Bandaże Arosha to zabieg dedykowany wszystkim osobom zmagającym się z cellulitem wodnym, tłuszczowym lub włóknistym, a także z obrzękami kończyn dolnych. Stosowane są również w celu poprawy jędrności skóry i jako terapia wspomagająca proces odchudzania. Dzięki bandażom Arosha możesz wymodelować swoje ciało już w 4 tygodnie! Zabieg polega na owinięciu bandażami tej okolicy ciała, na którą chcemy zadziałać- najczęściej są to kończyny dolne, brzuch, pośladki i ramiona. Bandaże Arosha są nasączone specjalnie dobranymi substancjami aktywnymi, które uwalniają się w trakcie zabiegu i wnikają w głąb skóry, wywołując pożądany efekt. Istnieją różne programy zabiegowe, spośród których specjalista indywidualnie dobiera te dostosowane do potrzeb i oczekiwań Pacjenta. Efekty widoczne są już po pierwszej wizycie, lecz dla osiągnięcia najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii 6-8 zabiegów, z częstotliwością 1-2 razy w tygodniu.

 

Zabieg redukcji cellulitu- masaż bańką chińską


Masaż bańką chińską to doskonałe uzupełnienie terapii antycellulitowych. Powoduje poprawę gładkości i elastyczności skóry, pomaga wymodelować sylwetkę, a także wpływa na zmniejszenie obrzęków i napięcia mięśniowego. Ponadto usprawnia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu zwiększa odżywienie skóry oraz przyspiesza proces oczyszczania z toksyn, co przyczynia się do redukcji cellulitu! Masaż bańką chińską wykonuje się głównie na powierzchni pośladków, ud, brzucha i pleców. Dla najlepszych efektów można wykonywać go nawet kilka razy w tygodniu.    

 


Czas trwania zabiegów na redukcję cellulitu


Zabieg z użyciem STORZ D-ACTOR: od kilku do kilkudziesięciu minut w zależności od powierzchni ciała. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga zastosowania znieczulenia!

Zabiegi z użyciem Alma Beauty SPADEEP: ok. 30-60 minut. Zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga zastosowania znieczulenia!

Lipoliza iniekcyjna: około 30 minut + 20-30 minut na znieczulenie (czas trwania zabiegu uzależniony jest od wielkości powierzchni zabiegowej i liczby nakłuć).

Bandaże Arosha: około 60 minut.

Masaż bańką chińską: około 30-45 minut.


Efekty po zabiegu redukującym cellulit

 

  • Redukcja nawet opornego i zwłókniałego cellulitu,
  • Uelastycznienie skóry,
  • Widoczne wygładzenie skóry,
  • Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej,
  • Poprawa odżywienia i kondycji skóry,
  • Zlikwidowanie obrzęków,
  • Modelowanie sylwetki.

Cennik


Zabieg z użyciem STORZ D-ACTOR: sprawdź cennik

Zabieg z użyciem Alma Beauty SPADEEP: sprawdź cennik

Lipoliza iniekcyjna na brzuch i/lub uda: sprawdź cennik *

Bandaże Arosha: sprawdź cennik

Masaż bańką chińską: sprawdź cennik

*cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej.
W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska przed zabiegiem.

Ulubione ()