Zabiegi na nadpotliwość

Leczenie nadpotliwości

Masz problem z nadmiernym poceniem się pach,
dłoni lub stóp?

Antyperspiranty i blokery potu nie zdały egzaminu?

MAMY NA TO NIEZAWODNY SPOSÓB!


Informacja i rejestracja:
888 888 708

Nadpotliwość to wstydliwy problem, z którym zmaga się blisko 10% populacji. Dotyka zarówno kobiet jak i mężczyzn, a także może towarzyszyć niektórym chorobom. Nadpotliwością zagrożeni są przede wszystkim pacjenci z nadwagą i otyłością, chorujący na zaburzenia endokrynologiczne i nadczynność tarczycy, diabetycy oraz osoby w okresie menopauzy i andropauzy. W niektórych przypadkach nadpotliwość może być także uwarunkowana genetycznie. Jak z tym walczyć? W naszej Klinice mamy skuteczne sposoby na szybkie i długotrwałe rozwiązanie Twojego problemu.


Chcesz wiedzieć, jak możemy Ci pomóc z nadpotliwością?
Czytaj dalej!

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszamy do kontaktu: 888 888 708881 777 78932 428 52 00


Jak możemy Ci pomóc z problemem nadpotliwości?


Jeśli chcesz szybko i skutecznie zlikwidować problem nadmiernej potliwości stóp, dłoni lub pach, skorzystaj z zabiegu leczenia nadpotliwości toksyną botulinową. Efekt jest widoczny już po kilku dniach od wykonania procedury i utrzymuje się co najmniej 6-9 miesięcy!

Sprawdź zabieg: Leczenie nadpotliwości Katowice


Na czym polega zabieg leczenia nadpotliwości?


Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową polega na wstrzyknięciu preparatu w okolice gruczołów potowych zlokalizowanych na danym obszarze. W tym celu wykorzystuje się krótką i cienką igiełkę, tzw. botoksówkę. Aby zmniejszyć ewentualne nieprzyjemne odczucia związane z wkłuciami, do zabiegu można zastosować znieczulenie miejscowe- specjalny krem z lidokainą rozprowadza się na powierzchni pach, dłoni lub stóp na 30 minut przed rozpoczęciem procedury. To gwarantuje Pacjentowi najwyższy komfort i bezpieczeństwo w czasie trwania zabiegu.

Zabieg leczenia nadpotliwości za pomocą toksyny botulinowej wykonuje lekarz. Sama procedura jest mało inwazyjna i nie wymaga rekonwalescencji. Zaleca się jednak, aby w dniu zabiegu, dzień przed i dzień po nim nie spożywać alkoholu.

Czas trwania zabiegu: około 20 minut + 15-30 minut znieczulenie


Jakie są efekty po zabiegu?

  • Widoczne zmniejszenie wydzielenia potu,
  • Zwężenie gruczołów potowych,
  • Poprawa samopoczucia i podniesienie pewności siebie.

Cennik


Leczenie nadpotliwości: sprawdź cennik *

W cenę zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz konsultacja lekarska przed zabiegiem.

 

Ulubione ()