Zatrudnimy trychologa (kosmetolog / lekarz)

Dołącz do naszego zespołu!

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

Informacja i rejestracja
tel. 888 888 708
tel. 881 777 789
tel. 32 428 52 00

W związku z dynamicznym rozwojem Vitalea Clinic oferujemy pracę na stanowisku Trycholog (Kosmetolog / Lekarz).

Jakie zadania będziesz realizować?

  • diagnozowanie problemów dotyczących skóry głowy i włosów
  • opracowywanie indywidualnych programów terapeutycznych dostosowanych do potrzeb Pacjentów
  • przeprowadzanie zabiegów trychologicznych / medycyny estetycznej (m.in. mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe)
  • dobór suplementacji (w tym innowacyjnych kroplówkowych kuracji witaminowych) oraz właściwej diety
  • poradnictwo w zakresie pielęgnacji domowej skóry głowy oraz włosów

Co się dla nas liczy?

  • wykształcenie kierunkowe - trycholog
  • doświadczenie zawodowe w zakresie trychologii minimum 3 lata
  • zainteresowanie nowoczesnymi metodami diagnostycznymi i terapeutycznymi dostępnymi w Vitalea Clinic
  • empatia, indywidualne podejście do Pacjenta
  • wysoka kultura osobista
  • chęć zdobywania nowych doświadczeń, rozwój osobisty i zawodowy
  • komunikatywna znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, inny)

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość obsługi mikrokamery trychologicznej

Co oferujemy?

  • stałą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej w ramach częściowego lub pełnego etatu
  • elastyczny grafik pracy dostosowany do możliwości Kandydata
  • wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
  • szerokie możliwości rozwoju oraz udział w szkoleniach gwarantujący rozwój zawodowy
  • prace na nowoczesnym sprzęcie renomowanych światowych producentów
  • komfortowe warunki lokalowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów (w tym specjalne zniżki na usługi Vitalea Clinic, możliwość zakupu suplementów w atrakcyjnych cenach)

Formę zatrudnienia dostosujemy do oczekiwań Kandydata.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres: a.sadowska@vitalea.pl

Ulubione ()