Zatrudnimy Specjalistę ds. contentu i Social Media

Dołącz do naszego zespołu!

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

Informacja i rejestracja
tel. 888 888 708
tel. 881 777 789
tel. 32 428 52 00

W związku z dynamicznym rozwojem Vitalea Clinic oferujemy pracę na stanowisku Specjalista ds. contentu i Social Media.

Jakie zadania będziesz wykonywać?

Do Zespołu Vitalea Clinic chcemy zaprosić Osobę, która będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie treści (copywriting) z uwzględnieniem prowadzonych działań SEO
  • tworzenie materiałów graficznych, zdjęciowych oraz video
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych (katalogi, ulotki, plakaty itp.)
  • prowadzenie profili społecznościowych, w tym publikacja postów / rolek, moderacja profili oraz kanałów komunikacji (m.in. YouTube)
  • monitoring opinii pacjentów publikowanych w Internecie
  • badanie satysfakcji pacjenta
  • raportowanie wyników działań wraz z oceną ich skuteczności
  • analiza trendów rynkowych oraz działań konkurencji w celu optymalizacji strategii marketingowej
  • współpraca z zewnętrznymi agencjami realizującymi m.in. kampanie SEO oraz Google ADS

Jakie są nasze oczekiwania?

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy / w realizacji podobnych zadań w branży medycznej / estetycznej
  • praktyczna znajomość obsługi social mediów (tj. Facebook, Instagram, TikTok) oraz kanałów komunikacji (m.in. YouTube)
  • znajomość zasad copywritingu oraz tworzenia tekstów z uwzględnieniem zasad SEO
  • umiejętność obsługi programów graficznych oraz obróbki video
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz tworzenie treści
  • zaangażowanie, kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • gotowość i chęć do stałej nauki
  • zainteresowanie branżą medyczną oraz „beauty”

Docenimy również:

  • ukończone kursy i szkolenia

Co oferujemy?

  • stałą prace w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
  • szerokie możliwości rozwoju oraz udział w szkoleniach gwarantujący rozwój zawodowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie (system wynagrodzenia stałego oraz premia)
  • benefity pracownicze (w tym specjalne zniżki na usługi Vitalea Clinic, możliwość zakupu suplementów w atrakcyjnych cenach)

Formę zatrudnienia dostosujemy do oczekiwań Kandydata (umowa o pracę / B2B).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres: a.sadowska@vitalea.pl

Ulubione ()