Zatrudnimy recepcjonistkę

Dołącz do naszego zespołu!

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!

Informacja i rejestracja
tel. 888 888 708
tel. 881 777 789
tel. 32 428 52 00

W związku z dynamicznym rozwojem Vitalea Clinic oferujemy pracę na stanowisku Kosmetolog.

Co się dla nas liczy?

Do Zespołu Vitalea Clinic chcemy zaprosić Osobę, dla której kosmetologia i medycyna estetyczna to zamiłowanie i pasja. Osobę, która pragnie rozwijać się w Klinice gwarantującej Pacjentowi holistyczną opiekę na najwyższym poziomie.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie kosmetologii oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 5 lat
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dobra organizacja pracy własnej, jak również umiejętność pracy w zespole
  • empatia
  • indywidualne podejście do Pacjenta
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętności sprzedażowe
  • otwartość na zdobywanie nowych doświadczeń, rozwój osobisty i zawodowy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • docenimy również: ukończone kursy i szkolenia z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, podologii oraz doświadczenie w pracy na sprzętach z użyciem technologii tj. fala radiowa, fala akustyczna, światło podczerwone i inne.

Docenimy również:

  • ukończone kursy i szkolenia z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, podologii
  • doświadczenie w pracy na sprzętach z użyciem technologii tj. fala radiowa, fala akustyczna, światło podczerwone i inne

Twoje zadania to m.in.:

  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych z zakresu profesjonalnej kosmetologii twarzy i ciała oraz zabiegów z użyciem sprzętów Hi-Tech (tj. fala radiowa, fala akustyczna, światło podczerwone)
  • asystowanie lekarzom przy zabiegach medycyny estetycznej
  • konsultacje kosmetologiczne (w tym dobór właściwego zabiegu, tworzenie indywidualnych planów zabiegowych z uwzględnieniem terapii gabinetowej oraz pielęgnacji domowej)
  • aktywna sprzedaż usług Kliniki, kosmetyków i suplementów diety, realizacja planów sprzedażowych
  • prowadzenie dokumentacji Pacjenta
  • telefoniczna i osobista obsługa Pacjenta w rejestracji Kliniki (Dziale Obsługi Pacjenta)
  • współtworzenie grafików pracy
  • uczestnictwo w działaniach marketingowych Kliniki
  • dbałość o wizerunek Kliniki, miejsce pracy oraz powierzony sprzęt
  • współpraca z pozostałymi działami Kliniki

Co oferujemy?

  • stałą prace w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • elastyczny grafik dostosowany do możliwości Kandydata
  • wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
  • szerokie możliwości rozwoju oraz udział w szkoleniach gwarantujący rozwój zawodowy
  • prace na nowoczesnym sprzęcie w komfortowych pomieszczeniach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet tzw. benefitów pracowniczych (m.in. specjalne zniżki na usługi Vitalea Clinic, możliwość zakupu suplementów w atrakcyjnych cenach)

Formę zatrudnienia dostosujemy do oczekiwań Kandydata (umowa o pracę / B2B / inną).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres: a.sadowska@vitalea.pl

Ulubione ()