Masaż bańką chińską – pozbądź się cellulitu raz na zawsze!

Bańka chińska zazwyczaj kojarzy nam się z leczniczym działaniem, które pozwala nam na powrót do zdrowia. Ma jednak także inne zastosowanie. Masaż, który wykonuje się z jej pomocą pozwala poprawić wygląd sylwetki. Szczególnie skuteczny jest także w walce ze znienawidzonym przez kobiety cellulitem. Jest on powszechnym problem natury estetycznej, z którym niestety zmagają się w każdym wieku. Masaż bańką chińską na szczęście może temu zaradzić. 

Chcesz skorzystać z zabiegu masażu bańką chińską?
Zapraszamy do kontaktu: 32 630 40 10

Na czym polega masaż bańką chińską?

Masaż polega na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Dzięki temu wytwarza się podciśnienie i bańka może przyssać się do skóry. Później masażysta wykonuje bańką okrężne ruchy. Pierwsze efekty są widoczne już po 2–3 seriach. Dla całkowitego i trwałego usunięcia cellulitu należy wykonać około 10–12 masaży bańkami chińskimi. 


Dlaczego masaż bańką chińską jest dobry na cellulit?

Masaż bańką chińską jest skuteczny w walce z cellulitem, ponieważ działa jak drenaż limfatyczny. Przede wszystkim poprawia krążenie krwi, usuwa nadmiar toksycznych substancji i przyspiesza metabolizm. Dlatego też masaż bańką chińską jest idealnym sposobem na przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej. Ponadto dzięki zabiegowi komórki są lepiej odżywione, głównie przez zwiększenie przepływu krwi i substancji odżywczych. Zabieg wspomaga także rozbijanie lipidów, co przyspiesza proces lipolizy. Proces usuwania toksyn i nadmiaru wody i sprawia, że skóra staje się bardziej napięta, sprężysta i jędrna.

Sprawdź także: Wpływ masażu na nasz organizm

Masaż bańkami chińskimi jest bardzo skuteczną metodą na pozbycie się skórki pomarańczowej. Można go wykonać w naszym gabinecie. Dodatkowo zalecamy także drenaż limfatyczny, dzięki któremu masowana skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Poprawia się zarówno metabolizm tkanki tłuszczowej, jak i przemiana materii w skórze, tkance podskórnej i w mięśniach.

Ulubione ()