O nas


NZOZ Vitalea

 

Nasi lekarze i specjaliści w oparciu o nowoczesne technologie oraz doświadczenia nauk medycznych, fizycznych i chemicznych, jak również tradycyjną wiedzę holistyczną z pewnością postawią prawidłową diagnozę, która jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia walki z chorobą. Korzystamy z metod tradycyjnych i nowoczesnych, m.in. takich jak biorezonans komórkowy aparatami MORA, jedynymi na rynku tak skutecznymi w diagnostyce i leczeniu.

Pobyt w placówce obejmuje indywidualnie dobrany dla każdego pacjenta program leczenia, oczyszczania, odtruwania i odmładzania organizmu. Pacjent znajduje się pod opieką kompetentnych specjalistów, odpoczywając we wnętrzach urządzonych tak aby były przyjazne dla Pacjenta.

Centrum Medycyny Vitalea


Terapia MORA

 

W NZOZ Vitalea stosuje się terapię MORA, będącą całościową koncepcją diagnozy i leczenia przy pomocy właściwych dla pacjenta drgań. Metoda tej terapii została rozwinięta w 1977 r. Dr Franza Morella i inż. Ericha Rasche. Metoda ta wykorzystuje najnowsze osiągnięcia nowoczesnej biofizyki.

Metoda ta umożliwia wykrycie źródła choroby i skuteczną walkę z powodującymi ją patogenami. Najczęściej są to bakterie, wirusy lub grzyby. Biorezonans pozwala na znalezienie nieprawidłowych, świadczących o zaburzeniach, drgań w każdej komórce ciała a następnie na wykorzystaniu oddziaływania pól elektromagnetycznych na organizm w celu regenerowania chorych narządów, niszczenia pasożytów, grzybów, bakterii, pozwala oczyścić organizm z toksyn, podnieść odporność i wspomagać terapię wielu chorób przewlekłych, np. borelioza.

Eliminacja patogenów nie szkodzi organizmowi tak jak leki, które zazwyczaj mają wiele skutków ubocznych. Nowoczesne urządzenia, współpracujące z komputerami, pozwalają dobrać częstotliwość drgań do konkretnego patogenu i działają tylko na niego.

Diagnostyka biorezonansem komórkowym

 

Diagnostyka za pomocą biorezonansu trwa znacznie krócej niż ta, której używa się tradycyjnie w szpitalach i przychodniach – pozwala znaleźć przyczyny chorób w czasie nie przekraczającym godziny. Badanie takie jest bezinwazyjne, bezbolesne i nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Podczas badania pacjent siedzi wygodnie na fotelu, w rękach trzyma elektrody, a bose stopy stawia na płytkach – specjalnych elektrodach stopowych. Terapeutka dotyka skóry na zakończeniach palców u rąk i u stóp specjalnym sensorem, który połączony jest z urządzeniem diagnostycznym. Dzięki temu badaniu określa się pracę energetyczną poszczególnych narządów i ustala, który narząd pracuje w normie, a który jest w stanie zapalnym, bądź wykazuje spadek energii na skutek degeneracji.

Po zbadaniu otrzymujemy wykres energetycznej pracy narządów, który przedstawia się pacjentowi. Dzięki wykresowi wiadomo, gdzie szukać przyczyny określonych dolegliwości. Po przeprowadzeniu szeregu testów zaleca się terapie uruchamiające procesy regulacyjne organizmu, które zachodzą wskutek oddziaływania ultra słabych informacji elektromagnetycznych, których źródłem jest organizm pacjenta. Dzięki temu uwolnione zostają swoiste mechanizmy regulacyjne i uaktywnione zostają procesy samozdrowienia.


Kompleksowa opieka

 

Oprócz leczenia biorezonansem, w NZOZ Vitalea stosuje się też inne metody odtruwania organizmu z toksyn, wzmocnienia go i zmobilizowania do walki z patogeniami. Metodami tymi są ozonoterapia i hydrokolonoterapia. Podczas pobytu Pacjent może również skorzystać z masażu rehabilitacyjnego i doznać uczucia błogiego relaksu. Medycyna cybernetyczna staje się coraz bardziej popularna na świecie, została uznana w takich krajach, jak Szwajcaria i Niemcy, gdzie jest refundowana przez część Kas Chorych.

Badanie metodą EAP za pomocą aparatu BioKat MV pozwala ocenić stan organizmu, zanalizować rodzaj zaburzeń w organizmie. Umożliwia bardzo skuteczną ocenę stanu zdrowia, wielu różnych rodzajów schorzeń potwierdzonych również m.in. badaniami laboratoryjnymi. Możemy eliminować za jej pomocą boreliozę i koinfekcje, zakażenia, choroby układu krążenia, nerwowego, moczowo płciowego, pokarmowego, oddechowego a także wspomagać pacjentów w walce z chorobami nowotworowymi oraz wiele innych.

Umów się na wizytę