Odmładzanie dłoni


Odmładzanie dłoni

 

Dłonie narażone są nie tylko na procesy związane z upływem lat, ale także na wiele czynników zewnętrznych. Należą do nich: promienie słoneczne, mróz i wiatr, kontakt z chemicznymi środkami czystości. Wszystkie te czynniki wpływają na szybsze starzenie się skóry.

Oprócz utraty jędrności, na skórze dłoni pojawiają się przebarwienia. Skóra w tej okolicy posiada bardzo cienką warstwę tkanki tłuszczowej. Nie posiada gruczołów łojowych, przez to nie ma warstwy natłuszczająco-nawilżającej, która zapewniłaby dłuższą jędrność i piękny wygląd dłoni.

Zabieg rewitalizacji skóry dłoni polega na ostrzykiwaniu grzbietów rąk kwasem hialuronowym w miejscach, gdzie wymagane jest wypełnienie oraz regeneracja skóry. Podaje się go równomiernie na całej powierzchni grzbietów rąk, ze szczególnym skupieniem się na zagłębieniach w przestrzeniach między ścięgnami oraz w okolicy palców. Iniekcje wykonywane są elastyczną kaniulą. Dzięki temu wprowadza się ją raz w okolicy nadgarstka, bez konieczności wykonywania licznych wkłuć. Po zakończeniu iniekcji preparat zawsze musi być przez lekarza odpowiednio ułożony i rozmasowany.

Efektem zabiegu jest wypełnienie zapadnięć pomiędzy ścięgnami i kośćmi. Skóra jest zdecydowanie bardziej nawilżona, napięta oraz zagęszczona. Znacznie mniej widoczne są naczynia żylne.

Zadzwoń i umów się już teraz!

888 888 708
32 428 52 00

Wskazania:

  • Zwiotczenia skóry rąk,
  • Zmarszczki na grzbietach rąk,
  • Zapadnięcia pomiędzy ścięgnami,
  • Sucha, przebarwiona skóra na grzbietach rąk.
odmładzanie dłoni

Czas trwania zabiegu:

30 – 40 minut.

 

Rekonwalescencja:

Nie, skóra dłoni jest zaczerwieniona i mogą pojawić się siniaki oraz delikatny obrzęk.

Zalecenia pozabiegowe:

  • Po zabiegu należy smarować skórę 2 razy dziennie kremem kojącym,
  • Prawidłowa higiena rąk,
  • Przez około 7 -10 dni po zabiegu unikać basenu, sauny oraz solarium,
  • W celu utrzymania efektów jak najdłużej stosować kremy z SPF 50+.

UWAGA: W cenę zabiegu wliczona jest wizyta!

Umów się na wizytę