lek. Tetiana Tsidyk

Lekarz chorób zakaźnych w Vitalea

Tetiana Tsidyk - ZnanyLekarz.pl

Spis treści

Informacja i rejestracja
tel. 888 888 708
tel. 881 777 789
tel. 32 428 52 00

O mnie - lek. Tetiana Tsidyk

Jestem absolwentką wydziału medycznego Państwowej Akademii Medycznej im. I. Horbaczewskiego w Tarnopolu. Posiadam specjalizację z leczenia chorób zakaźnych, ukończoną na Narodowym Uniwersytecie Medycznym w Winnicy. W zawodzie lekarza pracuję od 19 lat. Doświadczenie zdobywałam przede wszystkim w Szpitalu Chorób Zakaźnych, a praktykując na licznych oddziałach, posiadłam wiedzę z zakresu leczenia infekcji różnego typu. Mam doświadczenie w diagnostyce i terapii chorób zakaźnych dotyczących m.in. przewodu pokarmowego, wątroby, układu oddechowego, a także mózgu i opon mózgowych. Swoją wiedzę regularnie poszerzam biorąc udział w sympozjach i konferencjach medycznych, zarówno w Polsce, jak i za granicą. 

Jestem także specjalistą w zakresie diagnostyki ultradźwiękowej. W Klinice Vitalea wykonuję badania USG, m.in. jamy brzusznej, układu moczowego oraz tarczycy, a także USG Doppler narządów wewnętrznych

W Klinice Vitalea diagnozuję i leczę choroby zakaźne, odzwierzęce i pasożytnicze u osób dorosłych i dzieci od 14 r.ż., takie jak: 

  • borelioza i choroby odkleszczowe,
  • wirusowe zapalenie wątroby,
  • choroby pasożytnicze i odzwierzęce (m.in. toksoplazmoza, glistnica)
  • róża,
  • COVID-19.

Zajmuję się również profilaktyką zakażeń (szczepienia ochronne), a także - we współpracy z lekarzem ginekologiem Kliniki Vitalea - diagnostyką chorób zakaźnych i określeniem poziomu odporności Kobiet planujących ciążę i ich Partnerów, jak również sygnalizujących kłopoty z zajściem w ciążę lub jej utrzymaniem.

Medycyna akademicka i naturalna

Wyznaję zasadę, że najskuteczniejsza terapia to połączenie osiągnięć medycyny konwencjonalnej z metodami naturalnymi. Podczas wielu lat pracy na oddziałach szpitalnych przekonałam się, że najlepsze i najszybsze rezultaty leczenia można osiągnąć łącząc te dwie dziedziny, wybierając z nich to, co dla Pacjenta najlepsze. Właśnie dlatego w Klinice Vitalea zajmuję się również badaniem i terapią na biorezonansie komórkowym, który wykorzystuję jako uzupełnienie leczenia podstawowego, a także dobieram odpowiednią suplementację i zabiegi wspomagające indywidualnie dla każdego przypadku.   


Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszam do kontaktu: 888 888 708 / 881 777 789 / 32 428 52 00

 

Ulubione ()