lek. Ewa Witnicka

Internista z doświadczeniem w Vitalea

Ewa Witnicka - ZnanyLekarz.pl

Spis treści

Informacja i rejestracja
tel. 888 888 708
tel. 881 777 789
tel. 32 428 52 00

O mnie - lek. Ewa Witnicka

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, na której ukończyłam studia medyczne. Posiadam specjalizację  pierwszego i drugiego stopnia chorób wewnętrznych. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w wielu placówkach medycznych pracując na różnych oddziałach, głównie internistycznych i na OIOM-ie.

Od 2018 r. aktywnie zajmuję się również medycyną estetyczną. Regularnie biorę udział w szkoleniach zawodowych, co potwierdzają zdobyte przeze mnie liczne certyfikaty. Poza medycyną estetyczną, moją pasją jest również kardiologia oraz schorzenia układu kostno-stawowego.

Lek. Ewa Witnicka

Medycyna akademicka w połączeniu z naturalną

Jestem zwolennikiem łączenia wiedzy z zakresu medycyny akademickiej z osiągnięciami medycyny naturalnej. Moim nadrzędnym celem jest postawienie trafnej diagnozy oraz dobranie odpowiedniego i skutecznego sposobu leczenia, którym nie zawsze są wyłącznie farmaceutyki na receptę. Z tego względu zainteresowałam się leczeniem naturalnym, które może być zarówno terapią podstawową, jak i doskonałym uzupełnieniem tradycyjnego podejścia.

W klinice Vitalea pomagam Pacjentom wrócić do zdrowia za pomocą takich metod, jak np. wlewy witaminowe, ozonoterapia, tlenoterapia hiperbaryczna, hydrokolonoterapia czy biorezonans komórkowy. Jeśli jest taka potrzeba, kieruję Pacjentów do innych specjalistów, wystawiam e-Recepty, e-zwolnienia i e-skierowania. Zlecam również badania laboratoryjne, które można wykonać na miejscu w naszej placówce. 

Pacjent jest najważniejszy

Medycyna jest dla mnie nie tylko wyuczonym zawodem, ale przede wszystkim pasją. Moim priorytetem jest zaopiekowanie się Pacjentem na najwyższym poziomie od początku do końca.

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się zarejestrować?
Zapraszam do kontaktu: 888 888 708 / 881 777 789 / 32 428 52 00

Ulubione ()