Wywiad z Panem Jarosławem - poprawa stanu zdrowia

Co było powodem Pana zgłoszenia się do kliniki Vitalea?

Przerażenie moim stanem zdrowia! Miałem podejrzenie, że mam pasożyty, więc próbowałem zapisać się „normalną drogą” do lekarzy, jednak okazało się, że terminy są odległe. W międzyczasie wyszło na jaw, że mój organizm jest obciążony metalami ciężkimi, później dowiedziałem się też, że mam boreliozę.

Potrzebujesz więcej informacji jak poprawić stan swojego zdrowia?
Zapraszamy do kontaktu: 32 630 40 10

W połączeniu ze świadomością, że ogólny stan mojego zdrowia nie jest ciekawy i czuję się zwyczajnie źle, postanowiłem działać. I pomyślałem sobie - teraz muszę się zabrać za siebie i w pierwszej kolejności pozbyć się pasożytów i metali ciężkich z organizmu oraz skupić się na leczeniu boreliozy.

Omijając tradycyjną ścieżkę, czyli umawiania się do przychodni, wrzuciłem do Internetu zapytanie: „jak pozbyć się z organizmu pasożytów i metali ciężkich?”. Wśród wielu odpowiedzi rzuciła mi się w oczy wielokrotnie powtarzająca się fraza: biorezonanas. Byłem dość zdziwiony, choć kiedyś już o tym słyszałem. Zacząłem czytać różne strony i dowiedziałem się, że na biorezonansie komórkowym mogę wyleczyć zarówno pasożyty i boreliozę, jak i pozbyć się metali ciężkich!

Dowiedz się więcej: Biorezonans


Jak dowiedział się Pan o klinice Vitalea?

Zacząłem szukać gdzie mogę rozpocząć leczenie na biorezonansie komórkowym. Jak już udało mi się coś znaleźć, to nie mogłem uzyskać wszystkich informacji na których mi zależało. W końcu trafiłem na waszą stronę, gdzie wszystko jest przejrzyste i dobrze wytłumaczone. Wreszcie znalazłem stronę, której szukałem! Opisy są szczegółowe i zrozumiałe dla „zwykłego Kowalskiego”. Dowiedziałem się też, jak przebiega terapia oraz to, że dodatkowo mogę się całościowo przebadać. Przejrzałem cennik, oszacowałem, ile mogę wydać i stwierdziłem, że pojadę raz. Zobaczę jak to wygląda, dam się zdiagnozować, a potem zobaczę, czy wrócę.


Co spowodowało, że Pan po pierwszej wizycie stwierdził, że chce kontynuować leczenie w naszej klinice?

Przemiła i kompetentna obsługa, na wszystkie pytania otrzymywałem szczegółową odpowiedź. Każdy zabieg został mi dokładnie objaśniony. Poza tym w innych miejscach jest wąski zakres wykonywanych usług, a w Waszej klinice mogę wykonać kompleksowe leczenie w ciągu jednej wizyty!

 

Mieszka Pan w Warszawie. Czy nie było to dla Pana utrudnieniem, że musi dojeżdżać do Katowic?

Na początku szukałem czegoś bliżej u siebie, w Warszawie, ale nie znalazłem kliniki, gdzie podczas jednego dnia mogę wykonać tak wiele zabiegów. Jako osoba pracująca bardzo mi na tym zależało. Wbrew pozorom okazało się to dużą oszczędnością czasu! W stolicy musiałbym rozłożyć na wiele osobnych klinik wszystkie zabiegi, które chciałem wykonać, a u was mam wszystko w jednym miejscu. Co ważne, znajdujecie się blisko dworca PKP, dzięki czemu mam łatwy i szybki dojazd. A podczas podróży wreszcie mam czas na czytanie książki :)


Czy jest Pan zadowolony z efektów leczenia?

Wcześniej, po 4 godzinach pracy, byłem bardzo zmęczony. Teraz widzę bardzo dużą poprawę i czuję się znacznie lepiej! Ustąpiło permanentne zmęczenie, dzięki temu jakość życia poprawiła mi się o 100%. Ponadto, przez ostatnie 4 lata męczyłem się z problemami trawiennymi po zjedzeniu mięsa, a teraz zauważyłem poprawę po wykonaniu zabiegów hydrokolonoterapii oraz biorezonansu komórkowego. Jestem bardzo zadowolony z efektów.

Dowiedz się więcej: Hydrokolonoterapia


Czy korzystał Pan z innych naszych zabiegów oprócz biorezonansu i hydrokolonoterapii?

W międzyczasie pojawiły się u mnie problemy z wątrobą, co było spowodowane długotrwałym zażywaniem sporej ilość leków. W klinice została mi polecona kroplówka na „regenerację wątroby”. Już po pierwszym zabiegu poczułem znaczną różnicę! Między innymi przy schylaniu się nie odczuwam już ucisku i bólu w prawym boku, który mi doskwierał.

Dowiedz się więcej: Regeneracja wątroby


Po której wizycie w naszej klinice poczuł się Pan lepiej?

Już po pierwszym razie! Zauważyłem sporą poprawę stanu zdrowia, dlatego chętnie będę polecał Was znajomym.


Trzy plusy naszej klinki to… ?

Po pierwsze- ceny nie są zaporowe tak jak w innym dużym mieście. Kolejny plus to oczywiście obsługa na wysokim poziomie, która zawsze jest uśmiechnięta i pomocna, aż chętnie się wraca! Po trzecie- obecność lekarza na miejscu. Gdy Panie zasugerowały mi, abym skorzystał z dodatkowej kroplówki, nie było problemu, abym załatwił to tego samego dnia. Nie musiałem się umawiać specjalnie na wizytę lekarską w innym dniu, co ponownie zaoszczędziło mój czas!

Ulubione ()