“Młodość na dłużej” – recenzja książki

Spis treści

Informacja i rejestracja
tel. 32 630 40 10

Medycyna przeciwstarzeniowa zaczęła się coraz bardziej rozwijać. W dzisiejszych czasach możemy przewidzieć jakie są przyczyny i konsekwencje starzenia się. Mając odpowiednią wiedzę, możemy cieszyć się młodością na dłużej – trzeba jednak wiedzieć, jak ją wykorzystać. 

Autorem publikacji jest doktor Duncan Carmichael – światowej klasy specjalista w dziedzinie medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej. Wyjaśnia krok po kroku jak funkcjonuje organizm oraz jakie czynniki mają wpływ na nasze zdrowie i co powoduje starzenie się. Autor nie daje swoim czytelnikom żadnych złudzeń. Nie wystarczy cudotwórczy preparat by zachować wieczną młodość. Długie życie w zdrowiu zależy tak naprawdę od wielu skomplikowanych procesów, które zachodzą w naszym organizmie przez praktycznie całe życie. 

W książce nie ma wskazówek jak polepszyć swoje życie w podeszłym wieku. Porady z publikacji przeznaczone są dla osób młodych i w średnim wieku. Najważniejsza jest profilaktyka. Im wcześniej zaczniemy dbać o swoje zdrowie, tym dłużej będziemy mogli cieszyć się młodością. 

Tricki na “Młodość na dłużej”

Duncan Carmichael nie tworzy własnych teorii na temat zatrzymania procesu starzenia się. W “Młodości na dłużej” podaje tricki, które medycyna alternatywna zna od lat. Odpowiednia dieta jest dla nas czymś oczywistym. W książce została szczegółowo poruszona kwestia cukrów i tłuszczy, na które szczególnie należy zwracać uwagę. W publikacji nie mogło zabraknąć także tematu toksyn. Jak wiadomo, mają one ogromny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu, a co za tym idzie, również na proces jego starzenia się. Powszechnie wiadomo, że należy co jakiś czas oczyścić organizm ze wszystkich szkodliwych substancji. Można to zrobić dzięki detoksykacji, która pozwala na usprawnienie metabolizmu, umożliwia odzyskanie sił oraz regenerację. Zgadzamy się z Duncanem w stu procentach. Glutation, witamina C, elektrolity oraz mikroelementy działają detoksykacyjnie– oczyszczają organizm z metali ciężkich oraz wspomagają pracę wątroby. Dlatego też zawiera je nasza Kroplówka Detox, która dostępna jest w naszym gabinecie.

Stres wrogiem młodości

Według lekarza negatywny wpływ na nasz proces starzenia się ma także długotrwały stres. Jak go ujarzmić? Jest wiele różnych sposobów, jeden z najlepszych znajdziecie w naszym gabinecie. Nic tak nie zwalczy długotrwałego stresu jak masaż relaksacyjny, który polega na łagodzeniu objawów napięcia fizycznego i psychicznego. Pobudza organizm do produkcji endorfin, które mają swój udział w rozluźnieniu, odprężeniu i poprawie samopoczucia. Zmniejszeniu ulega pobudliwość nerwowa, co sprzyja rozluźnieniu psychicznemu, niwelowaniu stresu oraz poprawie jakości snu. Według Duncan Carmichaela stres jest wrogiem młodości. Dla nas to także oczywiste!

Zabiegi na młodość

Książka zawiera także wiele informacji o hormonach bioidentycznych i detoksykacji wątroby. Te proste zabiegi mogą sprawić, że będziemy mogli czuć się zdrowo i młodo. Wątroba to jeden z najintensywniej pracujących organów naszego organizmu. Warto więc zainteresować się regeneracją tego narządu, który poprawi jego funkcjonowanie. Dobrym sposobem będzie zastosowanie kroplówki, która zawiera ornitynę, kwas alfa-liponowy oraz witaminę C. Są to substancje, zapewniające wsparcie metabolizmu wątroby. Wlewy dożylne, które działają regenerująco na ten narząd, wykonujemy w naszym gabinecie. 

 Czy warto sięgnąć po “Młodość na dłużej”? Oczywiście! Po jej przeczytaniu zachęcamy wszystkich czytelników do zapoznania się z naszą ofertą. Przekonacie się, że nasi lekarze i specjaliści w oparciu o nowoczesne technologie oraz doświadczenia nauk medycznych, fizycznych i chemicznych, jak również tradycyjną wiedzę holistyczną z pewnością pomogą Wam zachować młodość na dłużej.

Ulubione ()