Katarzyna Barzykowska – lekarka, specjalistka neurologii.

Od wielu lat nieustająco poszukująca naturalnych metod wspierania zdrowia i zapobiegania chorobom. Inspirująca się lokalnie i globalnie m.in. medycyną ludową czy Dalekiego Wschodu. Ukończyła kurs Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Katowicach oraz Dietetyki TCM w Poznaniu. Studiowała w Collegium Medicum UJ w Krakowie; specjalizowała się w Klinice Neurologii w Poznaniu. Miłośniczka natury i zdrowej wegetariańskiej kuchni. Entuzjastka muzyki, jogi oraz medytacji. Mieszka na wsi opolskiej

 

Ewelina Misztal – z wykształcenia położna z siedemnastoletnim stażem pracy. Przełożona personelu medycznego.

 

Od 2008 roku przeprowadza badania metodą EAP za pomocą aparatu MORA oceniając stan organizmu pacjenta analizując rodzaj zaburzeń powstałych w organizmie na wskutek działania patogenów, wirusów i bakterii. Ukończyła certyfikowane szkolenia z zakresu obsługi aparatu BioKat MV ( MORA ), Hyper Medozon Comfort, Colon Hydromat Comfort. Obecnie studiuje w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach.

 

W Vitalea pracuje profesjonalny, w pełni przeszkolony, z kilkuletnim doświadczeniem, certyfikowany personel medyczny, który przeszedł szkolenia z obsługi aparatu BioKat MV (MORA), urządzenia do autohemotransfuzji ozonowej Hyper Medozon Comfort oraz aparatu do przeprowadzania hydrokolonoterapii Colon Hydromat Comfort.