Odmładzanie dłoni


Odmładzanie dłoni

Dłonie narażone są nie tylko na procesy związane z upływem lat ale także na wiele czynników zewnętrznych. Należą do nich: promienie słoneczne, mróz i wiatr, kontakt z chemicznymi środkami czystości. Wszystkie te czynniki wpływają na szybsze starzenie się skóry.

Oprócz utraty jędrności na skórze dłoni pojawiają się przebarwienia. Skóra na dłoniach posiada bardzo cienką warstwę tkanki tłuszczowej. Nie posiada gruczołów łojowych, przez to nie ma warstwy natłuszczająco-nawilżającej, która zapewniłaby dłuższą jędrność i piękny wygląd dłoni.

Zabieg rewitalizacji skóry dłoni polega na obstrzykiwaniu grzbietów rąk kwasem hialuronowego w miejscach, gdzie wymagane jest wypełnienie oraz regeneracja skóry. Podaje się go równomiernie na całej powierzchni grzbietów rąk, ze szczególnym skupieniem się na zagłębieniach w przestrzeniach między ścięgnami oraz w okolicy palców. Iniekcje wykonywane są elastyczną kaniulą. Dzięki temu wprowadza się ją raz w okolicy nadgarstka, bez konieczności wykonywania licznych wkłuć. Z jednego wkłucia można kaniulą rozprowadzić preparat na dużej powierzchni. Po zakończeniu iniekcji preparat zawsze musi być przez lekarza odpowiednio ułożony i rozmasowany w skórze.

Efektem zabiegu jest wypełnienie zapadnięcia pomiędzy ścięgnami i kośćmi. Skóra jest zdecydowanie bardziej nawilżona, napięta oraz zagęszczona. Znacznie mniej widoczne są naczynia żylne.

Dla kogo:

  • Zwiotczenia skóry rąk
  • Zmarszczki na grzbietach rąk
  • Zapadnięcia pomiędzy ścięgnami
  • Sucha, przebarwiona skóra na grzbietach rąk

Czas trwania zabiegu:

30 – 40 minut

Rekonwalescencja:

Nie, skóra dłoni jest zaczerwieniona i mogą pojawić się siniaki i delikatny obrzęk.

Zalecenia pozabiegowe:

  • Po zabiegu należy smarować skórę 2 razy dziennie kremem kojącym
  • Prawidłowa higiena rąk
  • Przez około 7 -10 dni po zabiegu unikać basenu, sauny oraz solarium
  • W celu utrzymania efektów jak najdłużej stosować kremy z SPF 50+

UWAGA: W cenę zabiegu wliczona jest wizyta!

Umów się na wizytę


Oceń usługę
Vitalea