Medycyna estetyczna


Medycyna estetyczna

 

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, między innymi – usuwania zmarszczek, wolumetrii twarzy, lipolizy iniekcyjnej, kształtowania ust i wielu innych! Poniżej znajdziecie Państwo odnośniki do zabiegów, które znajdują się na stałe w ofercie NZOZ Vitalea. 

 

Usuwanie zmarszczek

Jest to doskonała alternatywa dla chirurgii plastycznej. Ból podczas zabiegu jest niezauważalny, a pełne efekty widoczne są już po 2 tygodniach!

Leczenie nadpotliwości

Toksyna botulinowa hamuje aktywność nerwów zaopatrujących gruczoły potowe, dzięki czemu powoduje ich czasowe wyłączenie oraz znaczne zminimalizowanie potliwości.

Nici PDO

Nici PDO (polidioksanon) to syntetyczne mono- lub polifilamentowe włókna. Zbudowane są z jednej lub wielu wiązek i dzielą się na dwa typy. Nici przeznaczone do rewitalizacji skóry wybranej okolicy charakteryzują się jednolitą, pozbawioną zagłębień i bruzd powierzchnią.

Nici PLLA

Wykonane z kwasu polimlekowego są kompatybilne z tkankami ludzkimi, ponieważ kwas ten jest naturalnym składnikiem organizmu człowieka. Stymuluje komórki do odnowy i aktywuje naturalną rewitalizację skóry.

Kwas

Kwas hialuronowy należy do glikozaminoglikanów i jest jednym z głównych składników macierzy pozakomórkowej wszystkich tkanek. Występuje we wszystkich organizmach żywych.

Wolumetria twarzy

Lifting wolumetryczny ma na celu uzupełnienie objętości twarzy związanej z utratą tkanki tłuszczowej oraz tkanki podskórnej, która postępuje wraz z wiekiem.

Kształtowanie ust

Modelowanie i powiększanie ust ma na celu poprawę konturu i powiększenie ich objętości, a także przywrócenie ustom młodzieńczego wyglądu oraz ich nawilżenie.

Korekcja zmarszczek

Zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo efektywne i dają natychmiastowe rezultaty. Efekty utrzymują się około 6 – 9 miesięcy.

Odmładzanie dłoni

Zabieg rewitalizacji skóry dłoni polega na ostrzykiwaniu grzbietów rąk kwasem hialuronowego w miejscach, gdzie wymagane jest wypełnienie oraz regeneracja skóry.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to nieoperacyjna metoda usuwania miejscowych otłuszczeń ciała. Zabieg doprowadza do rozpuszczenia błony komórek tłuszczowych, dzięki czemu ulegają one degradacji.

Mezoterapia igłowa

Zabieg polega na bezpośrednim wstrzykiwaniu w miejsca zmienione odpowiednich substancji leczniczych. Dostarczamy więc substancje aktywne bezpośrednio na pożądaną głębokość skóry.

Osocze Bogatopłytkowe

Preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany jest z własnej krwi. Płytki krwi zawarte w osoczu wydzielają czynniki wzrostu, które stymulują regenerację oraz namnażanie się komórek skóry.

Umów się na wizytę


Vitalea