Dietetyk Katowice

Vitalea z siedzibą w mieście Katowice jest ośrodkiem w holistyczny sposób zajmującym się zdrowiem człowieka. W swojej działalności jesteśmy nastawieni na znalezienie przyczyny choroby oraz uzyskanie homeostazy (dobrostanu) organizmu oraz poprawę samopoczucia Pacjenta. Każdy Pacjent korzystający z naszych terapii: biorezonansu komórkowego, ozonoterapii, hydrokolonoterapii, wlewów witaminowych ma również szansę dowiedzieć się w jaki sposób powinien się odżywiać, aby wspomóc swój organizm w osiągnięciu zdrowia. Podstawą prawidłowo funkcjonującego organizmu jest pełnowartościowa dieta, dobrana do indywidualnych potrzeb pacjenta. W poradni dietetycznej Vitalea doświadczony dietetyk zatroszczy się o Ciebie i przygotuje zbilansowaną dietę, zaplanuje harmonogram terapii żywieniowej i będzie Cię wspierał w dążeniu do celu. Wspólnie możecie osiągnąć naprawdę wiele.

 

dietetyk katowice

W czym może Ci pomóc dietetyk?

 

Bez względu na to czy marzysz o pozbyciu się nadwagi, zmagasz się z chorobami cywilizacyjnymi, czy po prostu pragniesz lepiej poczuć się we własnym ciele – wiedz, że indywidualnie dobrany program żywieniowy jest kluczem do sukcesu.

W doborze zaleceń dietetycznych kierujemy się Twoim aktualnym stanem zdrowia, wynikami badań, preferencjami żywieniowymi oraz umiejętnościami kulinarnymi. Konsultacje dietetyczne mają za zadanie przyjrzenie się Twoim potrzebą, by w prosty sposób wspomóc Cię w osiągnięciu zamierzeń. Poprzez wywiad i rozmowę wspólnie dobierzemy rozwiązania żywieniowe, na które jesteś aktualnie gotów. Wystarczy przyjść na pierwszą wizytę do dietetyka. Wystarczy, że odwiedzisz Katowice i naszą poradnie, a resztą zajmie się dietetyk.

Dietetyk Katowice – Kompleksowa opieka

W gąszczu często sprzecznych informacji ciężko jest się odnaleźć. Nasz wykwalifikowany dietetyk wskaże Ci odpowiednią drogę. Opracujemy dla Ciebie indywidualnie dopasowany plan odżywiania, który skutecznie pomoże Ci zgubić dodatkowe kilogramy, będzie wsparciem w wyjściu z choroby lub przygotuje Cię żebyś bez szwanku przeszedł okres przeziębień i zachorowań.

 

Jak przygotować się na pierwszą wizytę u dietetyka?

 

  1. Umów się na wizytę dietetyczną w wybranym terminie tel. (032) 428 52 00, kom. 888-888-708,
  2. Przyjdź na wizytę 10 minut wcześniej przed umówioną wizytą aby wypełnić ankietę – wywiad żywieniowo-medyczny,
  3. Zabierz ze sobą wyniki badań wykonane w ciągu ostatniego roku. Jeśli nie masz żadnych wyników badań zostaną one zalecone w czasie pierwszej wizyty.
  4. Spisz wszystkie posiłki, przekąski i napoje spożyte w ciągu trzech wybranych dni.

 

 

Dietetyk Katowice – jak wygląda pierwsza konsultacja?

 

Poradnia znajduje się przy ul. Staromiejskiej 13a w Katowicach. Po przybyciu na miejsce zostaniesz zaproszony do gabinetu dietetyka. Pierwsza wizyta trwa ok. 50 minut, w tym czasie przeprowadzony zostanie dokładny wywiad żywieniowy i zdrowotny, analiza składu ciała. Im więcej dowiemy się o Twoim stanie zdrowia, niepokojących objawach, preferencjach żywieniowych, umiejętnościach kulinarnych tym lepszy przygotuje indywidualny program żywieniowy.

Omówimy przyniesione przez Ciebie wyniki badań do których dostosujemy jadłospis i ewentualną suplementację. Jeżeli konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki wówczas dostaniesz wykaz badań do uzupełnienia.

Już podczas pierwszej wizyty u dietetyka dostaniesz zalecenia wstępne, które do 5 dni roboczych zostaną uzupełnione o 7-dniowy jadłospis.

 

Chcesz skorzystać z porady dietetyka?

Zadzwoń i umów się na wizytę do poradni dietetycznej w centrum Katowic. Wystarczy wybrać jeden z podanych numerów 32 428 52 00 / +48 888 888 708, a ustalimy dogodny dla Ciebie termin na konsultację dietetyczną. Pozytywne zmiany mogą rozpocząć się już  dzisiaj!

 

Dietetyk Katowice – Zadaj pytanie odnośnie konsultacji dietetycznej.

 

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2014 r., 1182 ze zm.). Administratorem danych osobowych podanych w Formularzu jest Vitalea Sp. z O.O. z siedzibą Katowice ul. Staromiejska 13a. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania. Oświadczenia w tym zakresie należy składać pod numerem telefonu 32 428 52 00 lub na adres mailowy gabinet@vitalea.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Vitalea Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Vitalea Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)