Biorezonans

Biorezonans komórkowy jest nowoczesną metodą stosowaną do diagnostyki oraz leczenia. Jest to terapia nieinwazyjna, pozbawiona stosowania środków farmakologicznych. Usuwa w sposób naturalny obciążenia ustroju jakimi są bakterie, grzyby, pasożyty a także metale, pestycydy i komórki nowotworowe. Trafna diagnoza i prawidłowo dobrane leczenie jest niezbędne do skutecznego i trwałego pokonania choroby. Biorezonans sprawdza się w zwalczaniu chorób bakteryjnych (np. borelioza, zakażenie układu pokarmowego helicobacter pylori czy mykoplazmoza), wirusowych (np. grypa, półpasiec, ospa), grzybiczych (np. kandydoza, aspergiloza), pasożytniczych (np. glistnica, owsica, toksoplazmoza).

 

wlewy witaminowe katowice vitalea

 

Terapia MORA to nowoczesna metoda wykorzystująca osiągnięcia biofizyki i medycyny naturalnej, służąca do kompleksowej diagnostyki i skutecznego leczenia organizmu przy pomocy właściwych dla pacjenta drgań i częstotliwości. Łączy ona wiedzę i doświadczenie medycyny akademickiej z metodami naturopatii. Jest to niezwykle precyzyjna metoda, która oddziałuje na poziomie każdej komórki ciała.

Biorezonans to najdokładniejsza i najszybsza metoda wykrycia przyczyn dolegliwości, którymi są drobnoustroje chorobotwórcze tj. bakterie, grzyby, pasożyty, wirusy, nawet przy bardzo niskich ich stężeniach w ustroju. Skutecznie wspomaga leczenie boreliozy. Niszczenie odbywa się za pomocą szkodliwych dla tych patogenów drgań elektromagnetycznych, które nie uszkadzają zdrowych komórek organizmu a działają na nie wręcz stymulująco. Za pomocą biorezonansu możliwe jest wykrycie komórek nowotworowych na bardzo wczesnym etapie ich rozwoju a także ich skuteczne usuwanie.

Jakich urządzeń używamy do biorezonansu?

W Vitalea w Katowicach używamy do diagnozowania oraz terapii  najnowocześniejsze aparatu MORA. Aparat BioKat M V oraz BioKat M III są urządzeniami przeznaczonymi do prowadzenia klasycznych zabiegów biorezonansowych (bioenergetycznej terapii informacyjnej), zgodnie z formułą twórców i prekursorów tej metody – dr. F. Morella i inż. E. Rasche, oraz ich bezpośrednich kontynuatorów – m.in. dr. A. Scotta-Morley’a, dr. E. Hermanna, dr. J. Nienhausa, dr. Z.Gruby. Bioenergetyczna terapia informacyjna jest metodą opartą na koncepcji połączenia medycyny akademickiej i medycyny naturalnej. To nowoczesne rozwinięcie idei akupunktury, elektroakupunktury, magnetoterapii, homeopatii, homotoksykologii, tradycyjnej medycyny chińskiej – tradycji i nowoczesności. Urządzenia BioKat M znajdują zastosowanie w prewencji i leczeniu, stanowiąc dodatkowe narzędzie pozwalające terapeutom uprawiać medycynę w sposób komplementarny, tj. łączyć wiedzę i doświadczenie medycyny szkolnej z metodami naturopatii.

Wszystkie urządzenia są certyfikowanymi wyrobami medycznymi, jednakże zabiegi (tzw. bioenergetyczna terapia informacyjna lub terapia biorezonansowa) zaliczane są do metod medycyny niekonwencjonalnej.
Parametry wprowadzonych do pamięci aparatów BioKat MV oraz BioKat M III programów zabiegowych zostały ustalone na podstawie długoletnich obserwacji i doświadczeń praktycznych, począwszy od dr. Morella. Znalazły także zastosowanie w kontrolowanych badaniach klinicznych.

Dodatkowe informacje o biorezonansie

Na podstawie zebranych doświadczeń z praktycznych zastosowań można stwierdzić, iż ogólny odsetek skuteczności proponowanych zabiegów jest wysoki. Jednakże w pewnych przypadkach konieczne jest zastosowanie dodatkowo innych środków jak np. suplementacji preparatami ortomolekularnymi oraz/ lub regulacja stanu energetycznego (np. bioinformacyjne programy zabiegowe za pomocą aparatu BioKat M V oparte o zasady TCM) a także środki regulujące czynność narządów detoksykacyjnych i wydzielniczych.

 

Umów się na: Biorezonans Katowice

 

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2014 r., 1182 ze zm.). Administratorem danych osobowych podanych w Formularzu jest Vitalea Sp. z O.O. z siedzibą Katowice ul. Staromiejska 13a. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania. Oświadczenia w tym zakresie należy składać pod numerem telefonu 32 428 52 00 lub na adres mailowy gabinet@vitalea.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Vitalea Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Vitalea Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)